0

pomimo, iż ostatnio bardzo często ten klub i nasi potrafią nas wkurzyć, to naszym należy się giga szacunek za to, że praktycznie co mecz muszą grać 11v12 a jednak wyniki są mimo gry w osłabieniu. co prawda z Interem się nie udało w osłabieniu no ale trudno, Vamos i na pohybel la lidze

0

@niebordowy patrząc na twój nick niedziwne, że uważasz to za hipokryzję ale niczego innego po białym nie spodziewam się niż całkowitego zaćmienia mózgu XDXD

1

ale doceńmy wiernego żołnierza madrytu, próbował jak zawsze ale nie wyszło

0

@KrwawiaceoczyVEB gość zasłużył na szansę w presezonie, nie rozumiem decyzji Flicka całkowicie

0

@Senstin według ciebie i twoich kolegów z białej pewnie było xDDD

1

tym razem zaczęli drukowanie później niż zawsze bo dopiero w drugiej kolejce xDD la liga del vardrid

1

no teraz to brawo Balde, już widzę jak Martin goni typa xDDD

1

Cubarsi do bazy, dawać Duńczyka

0

Yamal cosplay Gundogana, strzał z prędkością 1km/h

1

buahahahahahaahahhaa macie swojego rekinka

1

to ile jeszcze prób zejdzie Yamalowi zanim trafi w światło bramki i strzeli bramę godną puskasa? obstawiam 10 prób

1

@Romario87 szybko się zestarzało :)

0

pięknie zrobiony nowy Puyol

0

@Herato Marcel Schmelzer, Xabi Prieto, Wieczesław Małafiejew, Lars Ricken, Ledley King

4

2

liczę na to, że Fenerbahce ogra Benficę w rewanżu i zepchnie Totków do drugiego koszyka LM
swoją drogą będzie znów grubo w losowaniu

1

@slayer ja bym jednak wstrzymał się z pochwałami i poczekał do meczów z rywalami z wyższej półki

3

sprowadził Betoniarka, chciał sprowadzić Kiwiora i od razu lotka z klubu xDDDDD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ekstraklapę tam jeszcze może komentować ale umówmy się - żadna szanująca się stacja nie powinna przypisywać do komentowania tych co są fanami grających w meczu drużyn. Jak wiemy, canal+ z szanowaniem się ma ostatnio mało wspólnego, a ostatnio to niewiele - przykład wywalenia Rokiego bo specjalizuje się tylko w ekstraklapie i równoległe zatrudnienie Twarowskiego co specjalizuje się w PL XD A w przeszłości jeszcze Eleven pokazywał brak szacunku do odbiorców dając Mierdosławskiego na komentarz, na szczęście dobrze że nie ma juz tego gagatka
mnie jeszcze żenuje mocno to jak komentatorzy spuszczają się nad Polakami gdy grają europejskie drużyny - oczywisty przykład to Szpaku a legendarny to Sergiusz Ryczel w meczu BVB z Malagą.
No ogólnie polska komentatorka stoi na poziomie dna więc jak oglądam mecze to korzystam z zagranicznych transmisji :)

1

ciekawe czy te niehonorowe nie powiem co z Pampeluny będą płakać do la ligi za wystawienie Mastodonda i wnioskować o w/o czy tym razem wszystko all right xDD

1

@blakkudium zależy, jak zapewni sobie w tym sezonie szybciej awans niż Wisła to tak

3

jazda z madryciokiem, Galan prowadź

1

@AlexDark00 opinia?

4

a teraz najważniejsze - czy w klubie panuje optymizm?

0

@drze a dlaczego? skoro dla nas Belletti jest legendą za gola w finale LM to brytol może też być legendą Realu za gola w finale LM

0

dziki trener polskiej piłki

3

dobra chyba Martin jednak lepszy

0

0

cieszą minuty dla Torrenta, lepszy on niż kłapouchy

0

czuję się jakbym oglądał ekstraklasę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?