malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri ale pomijając czy opinia trafna czy nie za co miałby ponosić konsekwencje? za opinię? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
drugi Luis Enrique to nie będzie, podziękuję
0
los to bywa ironiczny w opór, Baumgartnerowi zatrzymało się serce kilka razy przy locie w kosmosie - przeżył, 13 lat później Baumgartnerowi zatrzymało się serce przy locie paralotnią - zmarł.
0
chryste panie.....
26
śmiesznie to brzmi wypowiedziane przez jednego z największych populistów który wypowiada się tylko gdy w Barcelonie coś nie wyjdzie, a jego program był oparty na Xavim xDD
1
kolejny piłkarski boomer z lat 90 się wypowiedział xD
0
top trener, wolał od Lewego Arruabarrenę, on wiedział wcześniej niż @AlexDark00
1
mistrzostwo niewiele zmieniło, nadal jesteśmy pośmiewiskiem XD
2
Jan Virgili Drugi będzie miał presezon długi
0
a czy można kupić stroje dla osób z karłowatością? Yamal 10 pasowałyby na nich jak ulał
0
@Criss18Barca starczy na nowe wygłuszacze
3
liczę na to, że utrze Flickowi nosa
1
odklejony niczym ojciec, który w wieku 19 lat ryczał w finale ojro a 17-letni Yamal już go wygrywał po drodze niszcząc Francję XDDDD
2
@AdrianFCB10 jaki kraj taki budda
1
@SeWo77 na pewno przeczyta ten komentarz i zrobi mu się przykro ;)
15
@Coveta spokojnie było kilka meczów gdy mógł wpuścić młodego to kisił go na ławie, tu nie chodzi o to czyim kosztem miał grać tylko o to, że tak jak kolega wyżej napisał, Flick go olewał
0
@Dieselzor ja nie, ale możesz zapytać karłów z 18stki Yamala
0
@July_6_BcN ale czy skłamały?
0
chryste panie...
9
"Problem Barcelony polegał na tym, że miała najlepszego piłkarza świata, a tylko on generował przychody, które uzasadniały jego wynagrodzenie." ale hejterzy i tak powiedzą że Messi "z miłości doił klub" XDDDD
0
no w końcu (15)
0
@Rifek no raczej nie, ale niezła próba ;) może jeszcze z kilka a kiedyś trafisz
0
@Rifek o pierwszy przegryw życiowy się spłakał bo ktoś ma inne zdanie i wyzywa, nieźle xDDDDDDDD
0
@CPuyol a no okej nic się nie stało, będzie gwiazdą wszechczasów, imprezowy styl życia go nie pochłonie i nie zjedzie jak Neymar, jedziemy dalej
XD
0
@partymaker pamiętamy, jednak przez 2 lata może się wiele wydarzyć ;)
2
można mówić "niech robi co chce nic nam do tego" ale trzeba obiektywnie przyznać, że to jest niepokojące. gościu ledwo wchodzi w dorosłość a już obrósł w piórka i robi z siebie celebrytę i prowadzi Neymarowy styl życia. coraz większe obawy mam co do jego przyszłości
0
czy w Barcie Femeni są jakieś straight piłkarki?
8
Media: Ter Stegen uważa, że jest najlepszym z czwórki bramkarzy w klubie i nie ma zamiaru odchodzić
ten sam ter Stegen: https://x.com/Thenex31283/status/1908846890243797488
15
odszedł nie ten Araujo co trzeba