0

@BezglutenowyPedri ale pomijając czy opinia trafna czy nie za co miałby ponosić konsekwencje? za opinię? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

drugi Luis Enrique to nie będzie, podziękuję

0

los to bywa ironiczny w opór, Baumgartnerowi zatrzymało się serce kilka razy przy locie w kosmosie - przeżył, 13 lat później Baumgartnerowi zatrzymało się serce przy locie paralotnią - zmarł.

0

chryste panie.....

26

śmiesznie to brzmi wypowiedziane przez jednego z największych populistów który wypowiada się tylko gdy w Barcelonie coś nie wyjdzie, a jego program był oparty na Xavim xDD

1

kolejny piłkarski boomer z lat 90 się wypowiedział xD

0

top trener, wolał od Lewego Arruabarrenę, on wiedział wcześniej niż @AlexDark00

1

mistrzostwo niewiele zmieniło, nadal jesteśmy pośmiewiskiem XD

2

Jan Virgili Drugi będzie miał presezon długi

0

a czy można kupić stroje dla osób z karłowatością? Yamal 10 pasowałyby na nich jak ulał

0

@Criss18Barca starczy na nowe wygłuszacze

3

liczę na to, że utrze Flickowi nosa

1

odklejony niczym ojciec, który w wieku 19 lat ryczał w finale ojro a 17-letni Yamal już go wygrywał po drodze niszcząc Francję XDDDD

2

@AdrianFCB10 jaki kraj taki budda

1

@SeWo77 na pewno przeczyta ten komentarz i zrobi mu się przykro ;)

15

@Coveta spokojnie było kilka meczów gdy mógł wpuścić młodego to kisił go na ławie, tu nie chodzi o to czyim kosztem miał grać tylko o to, że tak jak kolega wyżej napisał, Flick go olewał

0

@Dieselzor ja nie, ale możesz zapytać karłów z 18stki Yamala

0

@July_6_BcN ale czy skłamały?

0

chryste panie...

9

"Problem Barcelony polegał na tym, że miała najlepszego piłkarza świata, a tylko on generował przychody, które uzasadniały jego wynagrodzenie." ale hejterzy i tak powiedzą że Messi "z miłości doił klub" XDDDD

0

no w końcu (15)

0

@Rifek no raczej nie, ale niezła próba ;) może jeszcze z kilka a kiedyś trafisz

0

@Rifek o pierwszy przegryw życiowy się spłakał bo ktoś ma inne zdanie i wyzywa, nieźle xDDDDDDDD

0

@CPuyol a no okej nic się nie stało, będzie gwiazdą wszechczasów, imprezowy styl życia go nie pochłonie i nie zjedzie jak Neymar, jedziemy dalej
XD

0

@partymaker pamiętamy, jednak przez 2 lata może się wiele wydarzyć ;)

2

można mówić "niech robi co chce nic nam do tego" ale trzeba obiektywnie przyznać, że to jest niepokojące. gościu ledwo wchodzi w dorosłość a już obrósł w piórka i robi z siebie celebrytę i prowadzi Neymarowy styl życia. coraz większe obawy mam co do jego przyszłości

0

czy w Barcie Femeni są jakieś straight piłkarki?

8

Media: Ter Stegen uważa, że jest najlepszym z czwórki bramkarzy w klubie i nie ma zamiaru odchodzić
ten sam ter Stegen: https://x.com/Thenex31283/status/1908846890243797488

15

odszedł nie ten Araujo co trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?