2

chyba PSG dołączy do grona drużyn które wygrały sekstet

0

@delordione dziwne że nie podyktował karnego dla psg przy 1 golu, mógł uratować prześcieradła tym xD

1

jak tam Czabi Alonzo? w końcu to wybawca a Gonzalo Garcia zjada Yamala? ;>

1

a czy w klubie panuje optymizm? XDXD

0

strumyk wysechł i przestał płynąć, smutny dzień

1

tymczasem gdzieś w Choroszczy ktoś tam poczuł radość z tego newsa ;)

0

@Spacedragon bo odeszła Rolfo.
a tak na marginesie to jest bug, że komentarze z artykułów dodają się na la bambę no ale sporo osób wie jak ostatnio wygląda ta strona xD

0

no i populacja heteroseksualistek w Barcie Femeni zmniejszyła się do zera xD

0

@escarabajo przeciera szlaki dla Marcina Bułki

1

@Messiankaramessi szacunek za to, że nie wybaczyłeś i nie jesteś kukoldem :)

0

@Lanosss jaki kraj taka Monika Mrozowska

1

podobnie powinno się mówić o zachowaniu Cristiano ;)

0

Komentarz usunięty

1

a dlaczego kapitan reprezentacji Portugalii, samozwańczy gołt nie pojechał na pogrzeb Joty?

0

@12Frost12 spokojnie, bella donna znowu rozłoży nogi przed realem jak kiedyś xD

0

przynajmniej on chce grać, oceniać będziemy na koniec sezonu, albo tak jak la bamba, po 10 minutach

0

a może by tak z Balde zrobić Bejla? tylko nie brać go na golfa

0

oby Inigo zeszmacił go jednym wślizgiem przy najbliższej okazji

0

przecież po wypadku Joty już chyba wiadomo że Diaz nigdzie nie pójdzie

0

za mało optymizmu panowało w klubie i masz babo placek

2

dlatego byłem zwolennikiem Lookmana od początku, a nie tego omamionego przez braciszka nie powiem kogo. niech zmarnuje sobie tam karierę

0

Bułka dobrze zrobił idąc do Arabów ale małolaty z la masii już nie, la bamba wydała wyrok XDDDD

3

Gonzalo Garcia człowiek orkiestra, trenuje Hajduka i gra dla śmietankowych, hehe

0

@JohnKennedy witamy ponownie na la bambie, i tak długo wytrzymałeś po banie ;)

0

@blakkudium Bułka decyzja zrozumiała, ale Pau Prim już zero ambicji itp XDDDDDDDD

0

nie mogę się doczekać aż znów bvb rozłoży nogi przed śmietankowymi xD

1

już po słowach o poziomie sędziowania można wydedukować powiązania z Madrytem xDDDD

1

jak ja się ciesze, że ten populista i naczelny fanboj Xaviego nie został prezydentem, Laporta jest jaki jest ale to jak wyciąga Barcę z bagna to coś pięknego, od tridente Jugtla-de Jong-Akhomach do potencjalnego tridente Yamal-Lewy-Nico

0

@lucas/catalan ja poznałem taką na studiach i wyprawiliśmy nawet razem urodziny na pierwszym roku, fajna koleżanka w sumie. a to że ktoś się urodził tego samego dnia to nic nadzwyczajnego

0

czy nie można dojechać go po prostu w sądzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?