malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
chyba PSG dołączy do grona drużyn które wygrały sekstet
0
@delordione dziwne że nie podyktował karnego dla psg przy 1 golu, mógł uratować prześcieradła tym xD
1
jak tam Czabi Alonzo? w końcu to wybawca a Gonzalo Garcia zjada Yamala? ;>
1
a czy w klubie panuje optymizm? XDXD
0
strumyk wysechł i przestał płynąć, smutny dzień
1
tymczasem gdzieś w Choroszczy ktoś tam poczuł radość z tego newsa ;)
0
@Spacedragon bo odeszła Rolfo.
a tak na marginesie to jest bug, że komentarze z artykułów dodają się na la bambę no ale sporo osób wie jak ostatnio wygląda ta strona xD
0
no i populacja heteroseksualistek w Barcie Femeni zmniejszyła się do zera xD
0
@escarabajo przeciera szlaki dla Marcina Bułki
1
@Messiankaramessi szacunek za to, że nie wybaczyłeś i nie jesteś kukoldem :)
0
@Lanosss jaki kraj taka Monika Mrozowska
1
podobnie powinno się mówić o zachowaniu Cristiano ;)
0
Komentarz usunięty
1
a dlaczego kapitan reprezentacji Portugalii, samozwańczy gołt nie pojechał na pogrzeb Joty?
0
@12Frost12 spokojnie, bella donna znowu rozłoży nogi przed realem jak kiedyś xD
0
przynajmniej on chce grać, oceniać będziemy na koniec sezonu, albo tak jak la bamba, po 10 minutach
0
a może by tak z Balde zrobić Bejla? tylko nie brać go na golfa
0
oby Inigo zeszmacił go jednym wślizgiem przy najbliższej okazji
0
przecież po wypadku Joty już chyba wiadomo że Diaz nigdzie nie pójdzie
0
za mało optymizmu panowało w klubie i masz babo placek
2
dlatego byłem zwolennikiem Lookmana od początku, a nie tego omamionego przez braciszka nie powiem kogo. niech zmarnuje sobie tam karierę
0
Bułka dobrze zrobił idąc do Arabów ale małolaty z la masii już nie, la bamba wydała wyrok XDDDD
3
Gonzalo Garcia człowiek orkiestra, trenuje Hajduka i gra dla śmietankowych, hehe
0
@JohnKennedy witamy ponownie na la bambie, i tak długo wytrzymałeś po banie ;)
0
@blakkudium Bułka decyzja zrozumiała, ale Pau Prim już zero ambicji itp XDDDDDDDD
0
nie mogę się doczekać aż znów bvb rozłoży nogi przed śmietankowymi xD
1
już po słowach o poziomie sędziowania można wydedukować powiązania z Madrytem xDDDD
1
jak ja się ciesze, że ten populista i naczelny fanboj Xaviego nie został prezydentem, Laporta jest jaki jest ale to jak wyciąga Barcę z bagna to coś pięknego, od tridente Jugtla-de Jong-Akhomach do potencjalnego tridente Yamal-Lewy-Nico
0
@lucas/catalan ja poznałem taką na studiach i wyprawiliśmy nawet razem urodziny na pierwszym roku, fajna koleżanka w sumie. a to że ktoś się urodził tego samego dnia to nic nadzwyczajnego
0
czy nie można dojechać go po prostu w sądzie?