malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pomimo27 nie, uszaty
0
o matko a ten co tu robi xDD nie jest przypadkiem kontuzjowany?
1
chyba szwagry ugotowały w tym sezonie okienko transferowe xD jeszcze tak sprzedać braci porteros, Araujo, Martina i git
0
ten Torrent stara się, widać że już lepszy ciąg do przodu niż kłapouchy
0
@Smixu nie musisz znać jego nazwiska, wystarczy wiedzieć, że już jest lepszy od Uszatego
a na poważnie Jofre Torrents
0
ten Araujo z opaską, chryste panie
0
ter Stegen by puścił
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
więcej imprez xD
0
@Oskar00 ale nie gra Gerwyn Price
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LukaszFan nie no ja mam chrome i zero reklam, wystarczy być kumatym i ogarniać temat wtyczek ;)
1
@marcin62 Intel to sam siebie doprowadził do kryzysu produkując gówniany sprzęt
2
ale po części ma rację. Barca by istniała na pewno jako klub, ale bez La Masi nie byłoby teraz Yamala, a w przeszłości Messiego, Xaviego, Iniesty i Busquetsa więc możliwe, że w poważnym futbolu Barca nie istniałaby
0
@Kulakula nie potrzebuje już do niczego, w przeciwieństwie do ciebie, dojrzewać. miłego weekendu ;)
0
@Kulakula super, możesz mi zabronić wyrażać opinię bo się z nią nie zgadasz XDDDD
0
@barteq bo nie dawał wielu szans młodym.
Casado nie liczę bo ten gość nie grał wcześniej tylko przez widzimisię Denzela i już w w Barcy B pokazywał, że na szansę zasługuje.
Bernala nie liczę mimo, że zapowiadał się bardzo dobrze wiemy co się stało i nie wiadomo, co będzie po kontuzji bo wiemy jak jest po kontuzji więzadeł, będzie albo jak z Wirtzem albo jak z Milikiem (jeśli chodzi o poziom po zerwaniu więzadeł). Można tak samo mówić, że nie wiadomo co będzie z Virgilim ale co ma być jak mamy taki talent a nie dostaje nawet szansy by się pokazać prócz treningów? Tam pal licho Darvicha, że nie odpalił, ale każdy wie jakie mamy problemy na skrzydłach, poprzedni sezon to tylko Yamal, Raphinha i długo nic. Co szkodzi Flickowi sprawdzić gościa który jest na fali po turnieju reprezentacyjnym?
Uszaty? xD
a do tego, że nie wprowadził młodych najbardziej boli mnie brak szansy dla Torre który zasłużył jak najbardziej na te szanse bo prezentował się z ławki nieźle, na pewno lepiej niż legendarna 10 Ansu. Owszem, wyniki i sezon bronią decyzje Flicka ale na moje brakuje tego wprowadzania młodych i grania nimi. Virgili pewnie po presezonie by niewiele pograł, ale jak najbardziej zasłużył na szansę w presezonie.
0
@barteq a to nie można krytykować/wyrażać swojej opinii bo wygrał ligę i rozumiem jest nietykalny?
0
@Stinger_ to jest głównie zasługa ligi konferencji i nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej
4
xD do potęgi xD
3
Pena kuje w oczy, tak jak brak Virgiliego tym bardziej, że ten cały Dro jest sklasyfikowany jako ŚPO. Oj Hansi chyba nie ma czutki do młodych nienazywających się Yamal
1
białe koszulki i 2137 wrzutek w końcówce aż wpadnie, skądś to znam
0
fajnie by było jakby ten Kochel poleciał na tournee
0
@MichuZ44 a ja głupi myślałem kiedyś, że to syn Szczęsnego będzie miał przypał bo dostał na imię Liam a tu z czasem coraz gorsze te imiona xDDDD
0
@Lucyffffer1922 no tak chyba działa świat, że gość z milionami na koncie i fejmem w dzień zaliczy więcej niż przeciętny normik, ameryka odkryta xDDDDDDDDDD
1
serio zostaniemy z 4 bramkarzami XDDDDD
0
Grimaldo tak Dumbfries nie
2
jak na moje kolejny błąd Flicka, podobnie jak z Torre
3
a czy taki mocny w gębie był jak wypożyczali Adebayora czy Essiena? XDDDD
0
@AlphaNumeric no w jakimś musi, w presezonie pięciu zagranicznych się połamało z czego trzech było kluczowych (Ivi, Koczergin, Jean Carlos, ostatni dwaj Otieno i Fadiga już wrócili). Fajnie wygląda to ale i tak wstrzymałbym się z zachwytami