malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB tak, a co? problem masz, że ktoś chciał innego gk co ty?
0
@RobiS spoko, nie każdy musi iść za tłumem, jak ktoś ma problem że osoba X chciała innego gk niż inny tłum to nic nie poradzę :)
0
@kamiVeB właśnie pokazał jakim xDDDDDDD
0
no i dlatego chciałem Chevaliera, gość się poczuł
0
@Quahoo ter Statua by obronił wszystko prawda?
0
i kolejny Carlos Kameni z gunwoklubu się zrespił xDDD
1
de Jong za Casado, Lewy za Olmo i Rapha na 10 na drugą
0
Casado słabiutko
0
Rashford to ma depnięcie. jak Herr Flick go odbuduje to pewnie by odbudował i Krychowiaka xD
3
@barcanawieki szkoda że się obudzili jak już Maccabi zagrało mecz xDDD
a tak w ogóle kiedy kara za transparenty z Rakowem? bo wykluczenie z pucharów całego kraju to nie kara, a obowiązek
4
w ratuszu panuje optymizm
0
w ogóle ten Sergi Dominguez to jakiś goat obrony w Chorwacji xD wczoraj przejazd po Fenerbahce, a w lidze niewiele ponad pół gola straconego na mecz, gość trafił w lotka z tym transferem
8
a potem przyjdzie jakiś piłkarzyk pokroju Klicha i będzie płakał że odradza granie z GOAT'em xDDDD
0
gdzie Fernando Alonso?
1
no i la bamba wyjaśniona, przecież niedawno już tu nie chcieli Alvareza bo nie trafił karnego xD
0
dziś się dowiedziałem w ogóle że Junior Firpo gra znów w Betisie xD
0
ale się zdobywca zp pucuje xD
0
niezbyt inteligentny piłkarzyk
0
@Kamiloza91 może dlatego, że to nie jest nasza podstawowa 9tka? xDDDDDDDDD
4
czym byłby Real bez Franco, Pereza oraz karniaczków?
0
@DragonxNF ale styl już nie
0
no nic może ten dr. Dro odpali i będziemy mieli kolejną perełkę
0
no cóż fajnie było mieć walczaka przez ten jeden rok, dzięki za wszystko
3
@Czajka90 przeciętny kopacz i niezbyt inteligentny
2
@gorgota nie kupiłem od kilku lat fify i nigdy już nie kupię. niestety nie ma już gry piłkarskiej która sprawiałaby frajdę
a i piłkarki powinny mieć -50 overalla xD
0
mocnych doradców ma w PR :D
0
@pablotojo a to coś w tym złego? niektórzy chcieli Rashforda zamiast Nico i co w związku z tym? Mamy zmienić narrację o Chevalierze bo przegrał jeden mecz? XD
0
fajnie że u nas był absolutną ciamajdą a po przejściu do p$g nagle zmiana o 180 stopni XD
0
@kaamil1910 ale nigdy nie był topowy (na standardy ZP), nie wygrał LM, stawiał siebie nad drużynę. te odklejki Zlatana to było idealne podsumowanie jego "osoby" i ciesze się, że długo w Barcelonie nie zagrzał miejsca
0
robi się drugi Lavar Ball czyli odklejony tatuś przyszłej gwiazdy, jak się skończyło dla Lonzo wszyscy wiemy :)