0

@kamiVeB tak, a co? problem masz, że ktoś chciał innego gk co ty?

0

@RobiS spoko, nie każdy musi iść za tłumem, jak ktoś ma problem że osoba X chciała innego gk niż inny tłum to nic nie poradzę :)

0

@kamiVeB właśnie pokazał jakim xDDDDDDD

0

no i dlatego chciałem Chevaliera, gość się poczuł

0

@Quahoo ter Statua by obronił wszystko prawda?

0

i kolejny Carlos Kameni z gunwoklubu się zrespił xDDD

1

de Jong za Casado, Lewy za Olmo i Rapha na 10 na drugą

0

Casado słabiutko

0

Rashford to ma depnięcie. jak Herr Flick go odbuduje to pewnie by odbudował i Krychowiaka xD

3

@barcanawieki szkoda że się obudzili jak już Maccabi zagrało mecz xDDD
a tak w ogóle kiedy kara za transparenty z Rakowem? bo wykluczenie z pucharów całego kraju to nie kara, a obowiązek

4

w ratuszu panuje optymizm

0

w ogóle ten Sergi Dominguez to jakiś goat obrony w Chorwacji xD wczoraj przejazd po Fenerbahce, a w lidze niewiele ponad pół gola straconego na mecz, gość trafił w lotka z tym transferem

8

a potem przyjdzie jakiś piłkarzyk pokroju Klicha i będzie płakał że odradza granie z GOAT'em xDDDD

0

gdzie Fernando Alonso?

1

no i la bamba wyjaśniona, przecież niedawno już tu nie chcieli Alvareza bo nie trafił karnego xD

0

dziś się dowiedziałem w ogóle że Junior Firpo gra znów w Betisie xD

0

ale się zdobywca zp pucuje xD

0

niezbyt inteligentny piłkarzyk

0

@Kamiloza91 może dlatego, że to nie jest nasza podstawowa 9tka? xDDDDDDDDD

4

czym byłby Real bez Franco, Pereza oraz karniaczków?

0

@DragonxNF ale styl już nie

0

no nic może ten dr. Dro odpali i będziemy mieli kolejną perełkę

0

no cóż fajnie było mieć walczaka przez ten jeden rok, dzięki za wszystko

3

@Czajka90 przeciętny kopacz i niezbyt inteligentny

2

@gorgota nie kupiłem od kilku lat fify i nigdy już nie kupię. niestety nie ma już gry piłkarskiej która sprawiałaby frajdę
a i piłkarki powinny mieć -50 overalla xD

0

mocnych doradców ma w PR :D

0

@pablotojo a to coś w tym złego? niektórzy chcieli Rashforda zamiast Nico i co w związku z tym? Mamy zmienić narrację o Chevalierze bo przegrał jeden mecz? XD

0

fajnie że u nas był absolutną ciamajdą a po przejściu do p$g nagle zmiana o 180 stopni XD

0

@kaamil1910 ale nigdy nie był topowy (na standardy ZP), nie wygrał LM, stawiał siebie nad drużynę. te odklejki Zlatana to było idealne podsumowanie jego "osoby" i ciesze się, że długo w Barcelonie nie zagrzał miejsca

0

robi się drugi Lavar Ball czyli odklejony tatuś przyszłej gwiazdy, jak się skończyło dla Lonzo wszyscy wiemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?