1

5-2 5-2 Griezmann Griezmann La Manita :)))

1

na śmietanowej płaczą, że tylko 5 minut doliczone, jaki klub tacy kibice xD nawet nie kryją się z tym, że chcą pomocy sędziów

2

@Ilka no penalty no party netflix adaptation

2

la bamba śmiała się z Sorlotha i wyszło jak zwykle :))))

0

FC Szpital here we go

0

a w klubie panuje optymizm?

4

gość jest chory psychicznie, tutaj wiek nie ma znaczenia

18

będzie absolutne kino jak złapie czerwoną z psg xDDDDD

0

@Gaz ale jak to? przecież mls to liga ogórkowa!!!11oneone
znajdźcie mi takiego drugiego, który w takim wieku robiłby takie oro na innych w lidze pokroju mls. Absolutny GOAT i tak jak mówisz, siadłby za Olmo co raczej o Olmo dobrze nie świadczy

0

@Stinger_ dokładnie :)

0

to co, Szczęsny czerwona z PSG i Eder Aller wchodzi na PSG? xDDDDD
żeby się nie okazało jeszcze że odejście Peni nam się czkawką odbije

0

piękny dziad z Oviedo

0

@marcin62 ciekawe co te dzieciaczki zrobiły z zaoszczędzonym czasem na napisaniu "wsm" zamiast "w sumie" xD

27

ten mecz pokazał jak kluczowy jest de Jong, ale i tak będą go tu sprzedawać. dziś poezja

0

Flick co sobie 5-3-2 ustawia xD

0

jak Lewy ma grać jak dzisiaj to przedłużać z nim kontakt i nie zastanawiać się

0

niech respią nam jakiegoś Juninho Pernambucano w La Masi bo aż oczy krwawią od popisów naszych asów z wolnych

1

@HypeR Stanoooski

2

Kounde to chyba pijany, nie dość że pewnie się spóźnił to spodenki podciągnął pod pachę, komicznie to wygląda, jakby w pidżamie latał xDDD

9

płotka nigdy nie będziesz Lewym

6

@AlexDark00 opinia?

4

poniosło trochę Flicka ze zdjęciem Raphinhi biorąc pod uwagę dzisiejszą dyspozycję rekina i Olmo

0

ze śmietankowej:
d-_-b
Dawaj Flick, hahaha, przetestuj Don Xabiego, na pewno przecież Don Xabi kiedyś przegra mecz jako trener. Chodź Yamalek Ballon de Playa, na Carrerasa zagrasz ????

jak to mówią "uważaj o co prosisz" :)))

2

buahahahahah akcję zrobił Araujo na skrzydle, absolutne kino

3

chryste panie szwagry zainwestujcie w LO...

1

@BulaKG jeszcze Arturo Vidal żeby podostrzyć

1

@MirusAmisz jeszcze Gavi i Yamal, i Balde za tego placka Martina

2

no to dziś na maszynie losującej im. Osamy Bembele rekin wylosował mecz placka, szok

0

@NeyJr11 ja podziwiam ludzi wypychających de Jonga poza klub i fanatyków Casado, przecież ten mecz jak dziś pokazuje, że FdJ jest absolutnie kluczowym elementem składu

0

@turhiay bardziej Neuer z Interem w barwach Schalke

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?