malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
5-2 5-2 Griezmann Griezmann La Manita :)))
1
na śmietanowej płaczą, że tylko 5 minut doliczone, jaki klub tacy kibice xD nawet nie kryją się z tym, że chcą pomocy sędziów
2
@Ilka no penalty no party netflix adaptation
2
la bamba śmiała się z Sorlotha i wyszło jak zwykle :))))
0
FC Szpital here we go
0
a w klubie panuje optymizm?
4
gość jest chory psychicznie, tutaj wiek nie ma znaczenia
18
będzie absolutne kino jak złapie czerwoną z psg xDDDDD
0
@Gaz ale jak to? przecież mls to liga ogórkowa!!!11oneone
znajdźcie mi takiego drugiego, który w takim wieku robiłby takie oro na innych w lidze pokroju mls. Absolutny GOAT i tak jak mówisz, siadłby za Olmo co raczej o Olmo dobrze nie świadczy
0
@Stinger_ dokładnie :)
0
to co, Szczęsny czerwona z PSG i Eder Aller wchodzi na PSG? xDDDDD
żeby się nie okazało jeszcze że odejście Peni nam się czkawką odbije
0
piękny dziad z Oviedo
0
@marcin62 ciekawe co te dzieciaczki zrobiły z zaoszczędzonym czasem na napisaniu "wsm" zamiast "w sumie" xD
27
ten mecz pokazał jak kluczowy jest de Jong, ale i tak będą go tu sprzedawać. dziś poezja
0
Flick co sobie 5-3-2 ustawia xD
0
jak Lewy ma grać jak dzisiaj to przedłużać z nim kontakt i nie zastanawiać się
0
niech respią nam jakiegoś Juninho Pernambucano w La Masi bo aż oczy krwawią od popisów naszych asów z wolnych
1
@HypeR Stanoooski
2
Kounde to chyba pijany, nie dość że pewnie się spóźnił to spodenki podciągnął pod pachę, komicznie to wygląda, jakby w pidżamie latał xDDD
9
płotka nigdy nie będziesz Lewym
6
@AlexDark00 opinia?
4
poniosło trochę Flicka ze zdjęciem Raphinhi biorąc pod uwagę dzisiejszą dyspozycję rekina i Olmo
0
ze śmietankowej:
d-_-b
Dawaj Flick, hahaha, przetestuj Don Xabiego, na pewno przecież Don Xabi kiedyś przegra mecz jako trener. Chodź Yamalek Ballon de Playa, na Carrerasa zagrasz ????
jak to mówią "uważaj o co prosisz" :)))
2
buahahahahah akcję zrobił Araujo na skrzydle, absolutne kino
3
chryste panie szwagry zainwestujcie w LO...
1
@BulaKG jeszcze Arturo Vidal żeby podostrzyć
1
@MirusAmisz jeszcze Gavi i Yamal, i Balde za tego placka Martina
2
no to dziś na maszynie losującej im. Osamy Bembele rekin wylosował mecz placka, szok
0
@NeyJr11 ja podziwiam ludzi wypychających de Jonga poza klub i fanatyków Casado, przecież ten mecz jak dziś pokazuje, że FdJ jest absolutnie kluczowym elementem składu
0
@turhiay bardziej Neuer z Interem w barwach Schalke