malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pimienta widzę kontynuuje dziedzictwo śp. grubasa xDDDD
0
xDD w klubie panuje optymizm
1
oby mu tylko siostra nie utknęła w pralce
2
@Kasy Harry Kane
0
@escarabajo puckpedia.com
0
@Siwy88 90% kadry Barcy Femeni to lesbijki więc powodzenia
0
widzę ciężko wam skleić jeden wywiad w jeden artykuł xDD
0
to jeśli jest 10tką to dać mu tam szansę
1
@jeonek nie no pseudoeksperci z la bamby wydali już wyrok. Cienki jest, sprzedać go i w ogóle jest cienki itd
0
@Huck Matty Cash także występuje jako Polak w reprezentacji Polski. Ani jeden ani drugi nie umie mówić po polsku toteż ani jednego ani drugiego nie uważam za Polaka
1
@Herato Jerzy tfu Dudek
0
czyli muszą zdać pierwszą klasę, czy w szkole w klasie 1B panuje optymizm?
1
@LRey Raphinha to Brazol, idolem Yamala jest Brazol więc 99% tak się stało
0
@Huck Biliński to nie jest Polak, on po polsku nawet nie umie xD
0
nie boczny defensor, a dwóch bocznych defensorów
0
no to teraz zobaczymy jego weryfikację czy rzeczywiście jest taki top
4
@MYTO Real Madrid TV
0
@Culer9002 z kim będzie walczył Nawrocki? znajdą mu innego prezydenta kibola?
0
@Rhaan no ale takie są fakty my go nie odbudowaliśmy a Monaco tak xD a co do ogórkowości ligi wstrzymałbym się z taką opinią gdy Lille walnęło Real rok temu a rezerwowe, podkreślam rezerwowe PSG walnęło Barcę ;)
0
Flick top ale wiadomo rekin lepszy
0
Araujo odwalił ale bądźmy szczery - przeciwko Realowi za takie coś karnego by nie było
8
no ale co by nie mówić treningowy reżim Adolfa Huttera sprawił że Fati TOP
0
@Ojciec5tkidzieci dziwnie się czyta że prawicowy Babis wygrywa wybory gdy u nas w Polsce Kasia Babis reprezentuje lewicę :D
2
@MirusAmisz typowe polactwo, boli jak Polak odnosi sukcesy, a jak się podwinie noga to pierwsi do śmiania się i wyszydzania
jesteśmy najbardziej rakowym narodem
0
@barcelonaLM to tylko pokazuje jak bardzo siadł madryciarzom i hejterkom Yamal na głowę i jakie kompleksy mają skoro liczą mu dni bez wolnego gdy gość ma ledwo 18 lat xDDDD
9
wystarczyłoby "katastrofalna Barcelona" ale widzę nawet redakcję boli Lewy xDDDDD smutne to
2
@FCBparasiempre że co? przecież 95% nie osiągniesz przy 10 strzałach a żeby osiągnąć przy dwudziestu trzeba by było spudłować tylko jednego karnego xDDDDDDD
5
a temu co się stało, że zaczął mówić nagle ludzkim głosem?
0
musimy być samokrytyczni, wrócimy silniejsi i tak dalej
2
a ja bym zobaczył Kochena albo tego Allera w copa del rey