0

Pimienta widzę kontynuuje dziedzictwo śp. grubasa xDDDD

0

xDD w klubie panuje optymizm

1

oby mu tylko siostra nie utknęła w pralce

2

@Kasy Harry Kane

0

@escarabajo puckpedia.com

0

@Siwy88 90% kadry Barcy Femeni to lesbijki więc powodzenia

0

widzę ciężko wam skleić jeden wywiad w jeden artykuł xDD

0

to jeśli jest 10tką to dać mu tam szansę

1

@jeonek nie no pseudoeksperci z la bamby wydali już wyrok. Cienki jest, sprzedać go i w ogóle jest cienki itd

0

@Huck Matty Cash także występuje jako Polak w reprezentacji Polski. Ani jeden ani drugi nie umie mówić po polsku toteż ani jednego ani drugiego nie uważam za Polaka

1

@Herato Jerzy tfu Dudek

0

czyli muszą zdać pierwszą klasę, czy w szkole w klasie 1B panuje optymizm?

1

@LRey Raphinha to Brazol, idolem Yamala jest Brazol więc 99% tak się stało

0

@Huck Biliński to nie jest Polak, on po polsku nawet nie umie xD

0

nie boczny defensor, a dwóch bocznych defensorów

0

no to teraz zobaczymy jego weryfikację czy rzeczywiście jest taki top

4

@MYTO Real Madrid TV

0

@Culer9002 z kim będzie walczył Nawrocki? znajdą mu innego prezydenta kibola?

0

@Rhaan no ale takie są fakty my go nie odbudowaliśmy a Monaco tak xD a co do ogórkowości ligi wstrzymałbym się z taką opinią gdy Lille walnęło Real rok temu a rezerwowe, podkreślam rezerwowe PSG walnęło Barcę ;)

0

Flick top ale wiadomo rekin lepszy

0

Araujo odwalił ale bądźmy szczery - przeciwko Realowi za takie coś karnego by nie było

8

no ale co by nie mówić treningowy reżim Adolfa Huttera sprawił że Fati TOP

0

@Ojciec5tkidzieci dziwnie się czyta że prawicowy Babis wygrywa wybory gdy u nas w Polsce Kasia Babis reprezentuje lewicę :D

2

@MirusAmisz typowe polactwo, boli jak Polak odnosi sukcesy, a jak się podwinie noga to pierwsi do śmiania się i wyszydzania
jesteśmy najbardziej rakowym narodem

0

@barcelonaLM to tylko pokazuje jak bardzo siadł madryciarzom i hejterkom Yamal na głowę i jakie kompleksy mają skoro liczą mu dni bez wolnego gdy gość ma ledwo 18 lat xDDDD

9

wystarczyłoby "katastrofalna Barcelona" ale widzę nawet redakcję boli Lewy xDDDDD smutne to

2

@FCBparasiempre że co? przecież 95% nie osiągniesz przy 10 strzałach a żeby osiągnąć przy dwudziestu trzeba by było spudłować tylko jednego karnego xDDDDDDD

5

a temu co się stało, że zaczął mówić nagle ludzkim głosem?

0

musimy być samokrytyczni, wrócimy silniejsi i tak dalej

2

a ja bym zobaczył Kochena albo tego Allera w copa del rey

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?