1

Cubarsi ława, Araujo in

0

@EvenepoelRemco00 no i? Yamal też jest dzieckiem a dostaje mega burę obecnie

1

@marcin62 dlaczego? ma mi się podobać fakt, że piłkarz Barcy celebruje gola cieszynką jednego z najbardziej znienawidzionych piłkarzy największego rywala?

0

@Stinger_ no znajdą się bo każdy ma prawo do swojej opinii, dla mnie oponiarz obok goata to nawet nie stał

2


no Fermin słabiutko trochę celebrować bramkę w koszulce Barcy poprzez siuuu

1

madrycioki to nawet jak Yamal nie dotyka piłki to czują coś w ciele, zwłaszcza po ostatniej wypowiedzi

0

@Douglas ????? ten kto wygra 2 mecze chyba jest lepszy niż ten kto wygra jeden mecz XD

0

@KondiCules do ryku takich "kibiców" jak ty

2

a ja na miejscu Yamala poszedł tam i udawał, że słucham tego boiskowego i intelektualnego bandytę

2

xDD FC Szpital here we go (again)

1

Real Madryt? dziwnie wymawia Raków Częstochowa xD

0

no i nie podobasz mi się

0

jakbym czytał Reguillona napinającego się przed klasykiem. jak potoczyła się jego kariera wszyscy wiemy :D

0

@Tasde AI stworzyło Mroza xD

1

jednak tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach :D

0

Yamal robiący poza boiskiem tarło ok, Gundogan robiący poza boiskiem tarło fe :D

1

@D10SLEO jak uszaty wyrwał to dla każdego jest jeszcze nadzieja, wystarczy zostać piłkarzem

2

@marcin62 przecież to jest życiowy przegryw, ludzie teraz się budzą? Przecież po akcji z przeprosinami Wiecha na tt już było wiadomo XD

1

szkoda że taki mądry nie był jak niedawno szczekał o sprawie Negreiry

0

jakie jest inne osiem celów prócz 1. pchania realu do mistrzostwa 2. udupiania Barcy jak się tylko da?

0

jaki mierny jest ten Juventus, kiedyś uznana marka a dziś szkoda w ogóle gadać

2

to jeszcze sprowadzić Mudryka na kierowcę

2

@Tasde ale już go zdążono ochrzcić drugim Busquetsem xD

1

jak siano w głowie to i piłkarski geniusz tu nic nie da, patrz Ronaldinho, patrz Neymar
żeby nie było oni byli wspaniali i pięknie się ich oglądało, ale przez stan umysłu szybko zakończyli kariery

6

Szczęsny 6? rozumiem, że jego fatalne błędy w rozegraniu nie są podstawą do niższej oceny ale jedna ręka Erica i to dyskusyjna (w kontekście decyzji) to podstawa do obniżenia oceny?

0

ale że Barca będzie miała feata z T***sem to ja w szoku

4

promadrycki ekspert więc jego słów nie brałbym na poważnie

0

psiarze - opinia?

3

ale by chodził u Papszuna w Rakowie

0

Mrozu z nowym singlem

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?