malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cubarsi ława, Araujo in
0
@EvenepoelRemco00 no i? Yamal też jest dzieckiem a dostaje mega burę obecnie
1
@marcin62 dlaczego? ma mi się podobać fakt, że piłkarz Barcy celebruje gola cieszynką jednego z najbardziej znienawidzionych piłkarzy największego rywala?
0
@Stinger_ no znajdą się bo każdy ma prawo do swojej opinii, dla mnie oponiarz obok goata to nawet nie stał
2
no Fermin słabiutko trochę celebrować bramkę w koszulce Barcy poprzez siuuu
1
madrycioki to nawet jak Yamal nie dotyka piłki to czują coś w ciele, zwłaszcza po ostatniej wypowiedzi
0
@Douglas ????? ten kto wygra 2 mecze chyba jest lepszy niż ten kto wygra jeden mecz XD
0
@KondiCules do ryku takich "kibiców" jak ty
2
a ja na miejscu Yamala poszedł tam i udawał, że słucham tego boiskowego i intelektualnego bandytę
2
xDD FC Szpital here we go (again)
1
Real Madryt? dziwnie wymawia Raków Częstochowa xD
0
no i nie podobasz mi się
0
jakbym czytał Reguillona napinającego się przed klasykiem. jak potoczyła się jego kariera wszyscy wiemy :D
0
@Tasde AI stworzyło Mroza xD
1
jednak tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach :D
0
Yamal robiący poza boiskiem tarło ok, Gundogan robiący poza boiskiem tarło fe :D
1
@D10SLEO jak uszaty wyrwał to dla każdego jest jeszcze nadzieja, wystarczy zostać piłkarzem
2
@marcin62 przecież to jest życiowy przegryw, ludzie teraz się budzą? Przecież po akcji z przeprosinami Wiecha na tt już było wiadomo XD
1
szkoda że taki mądry nie był jak niedawno szczekał o sprawie Negreiry
0
jakie jest inne osiem celów prócz 1. pchania realu do mistrzostwa 2. udupiania Barcy jak się tylko da?
0
jaki mierny jest ten Juventus, kiedyś uznana marka a dziś szkoda w ogóle gadać
2
to jeszcze sprowadzić Mudryka na kierowcę
2
@Tasde ale już go zdążono ochrzcić drugim Busquetsem xD
1
jak siano w głowie to i piłkarski geniusz tu nic nie da, patrz Ronaldinho, patrz Neymar
żeby nie było oni byli wspaniali i pięknie się ich oglądało, ale przez stan umysłu szybko zakończyli kariery
6
Szczęsny 6? rozumiem, że jego fatalne błędy w rozegraniu nie są podstawą do niższej oceny ale jedna ręka Erica i to dyskusyjna (w kontekście decyzji) to podstawa do obniżenia oceny?
0
ale że Barca będzie miała feata z T***sem to ja w szoku
4
promadrycki ekspert więc jego słów nie brałbym na poważnie
0
psiarze - opinia?
3
ale by chodził u Papszuna w Rakowie
0