malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCELONISTAnr1 nooo, zdumiewające. chyba ma prawo wyrazić opinię o publikacji artykułu nie czytając go prawda? xD
1
@AduŚ07 ale co to ma do rzeczy? ma nie trenować z tego powodu?
0
tylko że w przeciwieństwie do rekina Garcia ma potencjał xD
0
@Tomek54321 żaden mój, w przeciwieństwie do ciebie preferuję kobiety, to po primo. a po duo żeby nie Laporta oglądałbyś co tydzień tridente Akhomach-Luuk de Jong-Jugtla jak kiedyś ;) typowy niewdzięczny kibic
a po drugie duo jeśli Fort nawet miałby rację to nie zmienia faktu że jest populistą
0
@Stinger_ jedni wolą strzelać w eliminacjach drudzy w playoffach mś, zwłaszcza w finałach :D
0
populista Victor Xavi Hernandes Font powraca xDDDDDDDD
0
@kubix05 szkoda że Bardaczi nie na młodzieżówce, chętnie zobaczyłbym jak kręciłby Gulgulem
4
to co, będzie jazda z Urbanem taka jak z łysym z Madrytu czy jednak nie?
0
wyglądem pasuje do Realu tak jak Masturbono, niech idzie tam
1
@KamQiX pełna zgoda, a Suarez z 2016 to już w ogóle był napastnik. król Macedonii Aleksander Ciemny approves
5
Lewy 1 gol w październikowej przerwie reprezentacyjnej, Ferran 0 goli
fakt nie opinia
0
@Gacu95 a mógł chodzić na ustawki jak pan prezydent to byłby lubiany :))))
0
@Midast tu nie chodzi nawet o szwagrów, to Flick popełnił wielki błąd odstrzelając Torre bo jak ten grał to grał solidnie, no i zapewne ten sam błąd popełnił z Ansu
1
a Pablo Torre był taki fe :>
2
on jest tak samo kontuzjowany jak Hujsen, Mekambe i Masturbono :D
1
Urban to chyba ma coś w sobie z przysłowiowego wuefisty, Slisz to poziom Oriola Romeu a tamten i tak go wystawia, do tego ma parę stoperów razem grającą solidnie w jednym klubie to ich rozdziela :D
1
Neymar w Miami to coś, o czym nigdy nie myślałem, ale byłoby to coś pięknego. Zobaczyć to tridente znów chociaz na dwa/trzy mecze. Ciul z tego, że Floryda by go pochłonęła a on sam by pewnie się połamał
0
@dzefrej234 tu się akurat zgodzę, że z ławki lepszy on niż Lewy ;P
0
@Gaucho tak to jest jak się skupia na onlyfansie :))
5
@WojtekCh10 niedziwne, bo jego prawdziwe imię to Adolf, ale "nie wiedzieć czemu" używa się w mediach imienia Adi :DD
7
@Ziperro ale jak Lewy już zmarnował karnego to patałach, drewniak, sprzedać itd. :D
5
i co, dalej wolicie Ferrana od Lewego?
0
@Kubsoleon jeśli miałby zagrać tyle to tylko przez głupie widzimisię Flicka, tymczasem inni grają po 90 min a potem zajechani
1
coś czuję, że Flick zbyt pochopnie go odpalił, tak jak Torre. Chyba jednak taki idealny to on nie jest
1
przydałby się teraz taki Pablo Torr... a nie czekaj nasz krystalicznie idealny trener go odpalił xD
0
czyli tak naprawdę Dembele nigdy nie odszedł ;)
1
jak na razie wychodzi na to, że IV poziom rozgrywkowy w Hiszpanii to absolutnie ogórkowy tier, niemniej wyniki cieszą
0
@Oskar00 no i pięknie. niech się skupi na gierce a nie gierkach psychologicznych i darciu mordy jak nasi przodkowie
0
@kanver_ minus jeden, dla mnie Cristiano to villain futbolu i byłoby pięknie, jakby z tym swoim ego skończył bez mundialu ;)
1
umarł Dembele niech żyje Dembele