3

Brighton dobrą robotę robicie

0

@doc nieironicznie wolę go od delfina

0

fcclickbait.com albo jak kto woli fcpudelek.com w pełnej krasie ;)))
swoją drogą kto myślał że chodzi o ścięcie kudłó?

1

aha xD szkoda strepic ryja

1

za tą setkę co spartolił w klasyku szacun ;)
no i też szacun za to że po tym się podniósł

0

@Romario87 "Lewy out i Cancelo out" i już wiesz że mamy do czynienia z gościem bez rozumu

3

nikt po tym cieniasie tu nie płacze oprócz kasy klubowej

1

Al Hilal? o takie małe ambicje go nie podejrzewałem

2

Hansi niech na el clasico lepiej wyjdzie w okularach

8

nie ma co go forsować niech zagra dopiero z Urugwajem, na Arabów i Przylądek to wystarczy nawet tridente delfin-ten małolat co nie trafił setki w el clasico-Enrique Iglesias

1

@Pedri16Future największe ich osłabienie to brak federacji CAF która przepchała ich w pucharze narodów Afryki :D

1

zobaczymy czy te zasłanianie ust będzie obowiązywało jak czarnoskóry je zasłoni ;)))

1

a najlepszy gość na 10 rocznicy ślubu?

0

@Arn3th fanbazy takie same, w dodatku oba teamy nie mają takich ćwierćinteligentów na swoich halach jak Knicks w msg

1

@lucca87 niestety wygrają, najbardziej obrzydliwa fanbaza w całej nba. ale Spurs sami sobie winni

6

kurtuazja level 1000

0

@Hawajczyk jedyni co będą taką narrację prowadzić to jego psychofani. Nikt o normalnych zmysłach nie przyzna że jest gołtem

1

30-lecie finału LM w finale LM, coś pięknego

0

no i super low risk high reward, a fajnie by było jakby w końcu pojawił się jakiś młody napadzior na poziomie

0

to zainteresujmy się jakimiś plackami typu Sancho albo Darwin Nunez, z automatu biali nam ich podbiorą :D

0

@vangoor a czyli jeśli Messi kręcił piłkarzami Cordoby i innych Eibarów to był słaby tak?

2

@maikeru ?????????
a dobra nieważne, właśnie widziałem twoją dyskusję z innym gościem odnośnie Rashforda, szkoda wiec klawiatury

0

@BISHBASHBOSH Rogue w sensie tą kochankę Johnnego Silverhanda?

1

@heniusss jak ktoś śmie w ogóle nazywać tego typa goatem xD przecież on przez swoje ego blokuje jego reprezentację. śmiem twierdzić, że gdyby nie doznał kontuzji to euro 2016 by nie wygrali

0

@gmdfk jest możliwe ale nad psychą powinni popracować.
co nie zmienia faktu że sfrajerzyli, a w kluczowym momencie pupy dał Fox który młodzikiem to na pewno nie jest ;)

0

Spurs - frajerzy ćwierćwiecza. aż muszę wstać i to rozchodzić

0

@Eto'o9 R10 10000x lepsze wykończenie od Rashforda, coś czuję że nie bedziemy za Rashfordem płakać

0

mam nadzieje że trafią na jakąś potęgę w kwalifikacjach LKE i odpadną, dla dobra nóg wszystkich potencjalnych rywali w fazie ligowej

0

swoją drogą jak Hiszpania zagra z Urugwajem to jest szansa na kolejny pojedynek wagi ciężkiej Baena-Valverde xDD

0

w klubie panowało za mało optymizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?