malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brighton dobrą robotę robicie
0
@doc nieironicznie wolę go od delfina
0
fcclickbait.com albo jak kto woli fcpudelek.com w pełnej krasie ;)))
swoją drogą kto myślał że chodzi o ścięcie kudłó?
1
aha xD szkoda strepic ryja
1
za tą setkę co spartolił w klasyku szacun ;)
no i też szacun za to że po tym się podniósł
0
@Romario87 "Lewy out i Cancelo out" i już wiesz że mamy do czynienia z gościem bez rozumu
3
nikt po tym cieniasie tu nie płacze oprócz kasy klubowej
1
Al Hilal? o takie małe ambicje go nie podejrzewałem
2
Hansi niech na el clasico lepiej wyjdzie w okularach
8
nie ma co go forsować niech zagra dopiero z Urugwajem, na Arabów i Przylądek to wystarczy nawet tridente delfin-ten małolat co nie trafił setki w el clasico-Enrique Iglesias
1
@Pedri16Future największe ich osłabienie to brak federacji CAF która przepchała ich w pucharze narodów Afryki :D
1
zobaczymy czy te zasłanianie ust będzie obowiązywało jak czarnoskóry je zasłoni ;)))
1
a najlepszy gość na 10 rocznicy ślubu?
0
@Arn3th fanbazy takie same, w dodatku oba teamy nie mają takich ćwierćinteligentów na swoich halach jak Knicks w msg
1
@lucca87 niestety wygrają, najbardziej obrzydliwa fanbaza w całej nba. ale Spurs sami sobie winni
6
kurtuazja level 1000
0
@Hawajczyk jedyni co będą taką narrację prowadzić to jego psychofani. Nikt o normalnych zmysłach nie przyzna że jest gołtem
1
30-lecie finału LM w finale LM, coś pięknego
0
no i super low risk high reward, a fajnie by było jakby w końcu pojawił się jakiś młody napadzior na poziomie
0
to zainteresujmy się jakimiś plackami typu Sancho albo Darwin Nunez, z automatu biali nam ich podbiorą :D
0
@vangoor a czyli jeśli Messi kręcił piłkarzami Cordoby i innych Eibarów to był słaby tak?
2
@maikeru ?????????
a dobra nieważne, właśnie widziałem twoją dyskusję z innym gościem odnośnie Rashforda, szkoda wiec klawiatury
0
@BISHBASHBOSH Rogue w sensie tą kochankę Johnnego Silverhanda?
1
@heniusss jak ktoś śmie w ogóle nazywać tego typa goatem xD przecież on przez swoje ego blokuje jego reprezentację. śmiem twierdzić, że gdyby nie doznał kontuzji to euro 2016 by nie wygrali
0
@gmdfk jest możliwe ale nad psychą powinni popracować.
co nie zmienia faktu że sfrajerzyli, a w kluczowym momencie pupy dał Fox który młodzikiem to na pewno nie jest ;)
0
Spurs - frajerzy ćwierćwiecza. aż muszę wstać i to rozchodzić
0
@Eto'o9 R10 10000x lepsze wykończenie od Rashforda, coś czuję że nie bedziemy za Rashfordem płakać
0
mam nadzieje że trafią na jakąś potęgę w kwalifikacjach LKE i odpadną, dla dobra nóg wszystkich potencjalnych rywali w fazie ligowej
0
swoją drogą jak Hiszpania zagra z Urugwajem to jest szansa na kolejny pojedynek wagi ciężkiej Baena-Valverde xDD
0
w klubie panowało za mało optymizmu