2

mam nadzieje że im w tym przeszkodzimy ;)

0

ale po co? po Gordonie ten transfer stracił jakikolwiek sens

2

Esterka taka idolka la bamby kiedyś a teraz jeszcze robi z Kyliana kukolda :DDDD

3

no i pięknie, Oklahoma City Madryt wywalone :)))))

0

Spurs niech ogarna dupe bo tyle pudłują że szkoda strzępic ryja. wiadomo ze sędziowie pchają smerfów jak tylko mogą ale nie ma wymowek na ciągłe pudłowanie

0

troche przykro patrzy sie na upadek Paryża xD

7

Mpaypal zero tituli a psg 2 lm XDDDDD

1

Jokić na finale LM a Wemby dziś gra o finał, to są te detale :)))

3

Ancelotti łaku jak mogłeś powołaś Neymara i Martinelliego kosztem Joao Pedro XD

0

@Pawel13sz oho kopiarka wybrał przemoc xDDDDD

0

Chevalier lepszy ;)

0

@ZuczekFCB1899 markinios imbape dlá péésżé

0

@kubix05 na zawsze w serduszku za glebę z C*elsea :)))

0

i teraz wszyscy hejterzy i kibice niczym z mema z nosaczem "ciekawe skąd na to pieniążki wziął" xDDD

4

jak tak teraz popatrzy człowiek to Neymar i Suarez to były promocje

1

niestety źle został potraktowany przez Flicka, a przez brak minut jak już dostawał szanse to szału nie było. życzę mu powodzenia bo chłopak dobry

0

o zdążyli przed ciszą nocną, jestem w szoku

5

coming soon: official presentation xDD

0

@Adi123456789 nie, nie wiedziałem. dzięki że mnie uświadomiłeś :DDDD

1

@Barcaa12 i cyk wysoka linia obrony, wylew na czerwoną kartkę i znów to samo xD

0

https://imgflip.com/s/meme/Sad-Pablo-Escobar.jpg Gordon Freeman czekający na fisiado

1

@heniusss gorzej, że jak zaczną odpowiadać a Foster i Brothers czyli odpowiednicy takich Manzano i Soto Grado zaczną gwizdać pod OKC i nagle wielki kanadyjski MVP dostanie 20 osobistych niczym Penalppe karniaczki :D nie bez powodu porównuję OKC do Realu bo tych podobieństw jest aż nadto

2

@heniusss OKC to Real NBA, symulanci oraz brudni gracze którym sędziowie pomagają a jak nie pomagają to wielce pokrzywdzeni. brawo Spurs

5

xDDD klasyka gatunku

0

@PerroHerro hehe dobre, jak na to wpadłeś?
swoją drogą nie wiem czy wiesz ale perro to po hiszpańsku pies, nick zatem pasuje do ciebie jak ulał :))))

0

szczerze 100 mln za niego jest gorsze niż 70 za Gordona :D

0

xD Barca chyba czyta la bambę "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" i pomija część ze sprzedawaniem :D
a swoją drogą jeśli ten Guardiol będzie objeżdżany tak jak go objechał Messi na mś to ja dziękuję za taki transfer

0

@PerroHerro widzę kolega o wysokim iq i wysokiej zdolności czytania ze zrozumieniem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Bzyczekk przynajmniej jak na niego laska krzyczy to uszy go nie bolą bo są duże

0

@mati15d ego tam swoją drogą ale galacticos nie można było odmówić jakości. Chociażby na papierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?