malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
mam nadzieje że im w tym przeszkodzimy ;)
0
ale po co? po Gordonie ten transfer stracił jakikolwiek sens
2
Esterka taka idolka la bamby kiedyś a teraz jeszcze robi z Kyliana kukolda :DDDD
3
no i pięknie, Oklahoma City Madryt wywalone :)))))
0
Spurs niech ogarna dupe bo tyle pudłują że szkoda strzępic ryja. wiadomo ze sędziowie pchają smerfów jak tylko mogą ale nie ma wymowek na ciągłe pudłowanie
0
troche przykro patrzy sie na upadek Paryża xD
7
Mpaypal zero tituli a psg 2 lm XDDDDD
1
Jokić na finale LM a Wemby dziś gra o finał, to są te detale :)))
3
Ancelotti łaku jak mogłeś powołaś Neymara i Martinelliego kosztem Joao Pedro XD
0
@Pawel13sz oho kopiarka wybrał przemoc xDDDDD
0
Chevalier lepszy ;)
0
@ZuczekFCB1899 markinios imbape dlá péésżé
0
@kubix05 na zawsze w serduszku za glebę z C*elsea :)))
0
i teraz wszyscy hejterzy i kibice niczym z mema z nosaczem "ciekawe skąd na to pieniążki wziął" xDDD
4
jak tak teraz popatrzy człowiek to Neymar i Suarez to były promocje
1
niestety źle został potraktowany przez Flicka, a przez brak minut jak już dostawał szanse to szału nie było. życzę mu powodzenia bo chłopak dobry
0
o zdążyli przed ciszą nocną, jestem w szoku
5
coming soon: official presentation xDD
0
@Adi123456789 nie, nie wiedziałem. dzięki że mnie uświadomiłeś :DDDD
1
@Barcaa12 i cyk wysoka linia obrony, wylew na czerwoną kartkę i znów to samo xD
0
https://imgflip.com/s/meme/Sad-Pablo-Escobar.jpg Gordon Freeman czekający na fisiado
1
@heniusss gorzej, że jak zaczną odpowiadać a Foster i Brothers czyli odpowiednicy takich Manzano i Soto Grado zaczną gwizdać pod OKC i nagle wielki kanadyjski MVP dostanie 20 osobistych niczym Penalppe karniaczki :D nie bez powodu porównuję OKC do Realu bo tych podobieństw jest aż nadto
2
@heniusss OKC to Real NBA, symulanci oraz brudni gracze którym sędziowie pomagają a jak nie pomagają to wielce pokrzywdzeni. brawo Spurs
5
xDDD klasyka gatunku
0
@PerroHerro hehe dobre, jak na to wpadłeś?
swoją drogą nie wiem czy wiesz ale perro to po hiszpańsku pies, nick zatem pasuje do ciebie jak ulał :))))
0
szczerze 100 mln za niego jest gorsze niż 70 za Gordona :D
0
xD Barca chyba czyta la bambę "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" i pomija część ze sprzedawaniem :D
a swoją drogą jeśli ten Guardiol będzie objeżdżany tak jak go objechał Messi na mś to ja dziękuję za taki transfer
0
@PerroHerro widzę kolega o wysokim iq i wysokiej zdolności czytania ze zrozumieniem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Bzyczekk przynajmniej jak na niego laska krzyczy to uszy go nie bolą bo są duże
0
@mati15d ego tam swoją drogą ale galacticos nie można było odmówić jakości. Chociażby na papierze