0

https://imgflip.com/s/meme/Sad-Pablo-Escobar.jpg Gordon Freeman czekający na fisiado

1

@heniusss gorzej, że jak zaczną odpowiadać a Foster i Brothers czyli odpowiednicy takich Manzano i Soto Grado zaczną gwizdać pod OKC i nagle wielki kanadyjski MVP dostanie 20 osobistych niczym Penalppe karniaczki :D nie bez powodu porównuję OKC do Realu bo tych podobieństw jest aż nadto

2

@heniusss OKC to Real NBA, symulanci oraz brudni gracze którym sędziowie pomagają a jak nie pomagają to wielce pokrzywdzeni. brawo Spurs

5

xDDD klasyka gatunku

0

@PerroHerro hehe dobre, jak na to wpadłeś?
swoją drogą nie wiem czy wiesz ale perro to po hiszpańsku pies, nick zatem pasuje do ciebie jak ulał :))))

0

szczerze 100 mln za niego jest gorsze niż 70 za Gordona :D

0

xD Barca chyba czyta la bambę "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" i pomija część ze sprzedawaniem :D
a swoją drogą jeśli ten Guardiol będzie objeżdżany tak jak go objechał Messi na mś to ja dziękuję za taki transfer

0

@PerroHerro widzę kolega o wysokim iq i wysokiej zdolności czytania ze zrozumieniem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Bzyczekk przynajmniej jak na niego laska krzyczy to uszy go nie bolą bo są duże

0

@mati15d ego tam swoją drogą ale galacticos nie można było odmówić jakości. Chociażby na papierze

1

były hokeista Claude Lemieux zmarł w wieku 60 lat. mówi się nieoficjalnie że odebrał sobie życie. a jeszcze 3 dni temu był na meczu Canadiens zagrzewając swoją byłą drużynę do walki ;/

4

żeby nie było tylko jak z galacticos i galacticos v2 że nakupują wszystkich a potem wiadomo xDD

0

@Vegeta88 nie zakładam się ogólnie, na szczęście dla ciebie bo straciłbyś kasę ;)

0

la bamba wcześniej - jesteśmy biedni nie możemy kupować nie bedziemy nigdy w stanie rywalizować bez transferów :((((
także la bamba - Gordon to niewypał słaby piłkarz umie tylko biegać Alvarez słaby strzelł tylko 8 goli Bastoni słaby bo dostał czerwo z Bośnią co to za transfery jak mamy konkurować jak sprowadzamy takich placków
nie zmieniajcie się :DDD

0

@kch no cóż mocno odklejony jesteś jak uważasz że to jego jedyny atut xDDDD no ale spoko niech nie biega, niech stoi w miejscu XD

0

https://www.fcbarcelona.com/fcbarcelona/photo/2018/03/16/400e35b6-d60b-4ef1-b9fd-eab10685621e/2722841.jpg już wtedy był szefem, ale teraz, 70 kilo później, jest jeszcze większym szefem :))))

0

@MaFCB nie no Laporta to założyłby dźwignię w postaci adblocka

1

@rumilas la bamba wyjaśniona? stare, znałem

25

chyba taki optymizm jak teraz to jeszcze w klubie nigdy nie panował xDDDDDD

2

nie powiem kompilacja godna Dembele

0

@kch czyli Kante jest słaby bo dużo biega?

1

mierny trener, odklejony i mały człowiek. Co pokazuje jego ostatnie wejście w polemikę z dziennikarzami na twitterze po tym jak został wyjaśniony :D

0

@Sinirsey nie tinder, a wykop i szukanie atencji, niezależnie od płci :))))

1

@Kozinho. ale czy skłamał?

0

oho mulciak pominięty, jaka szkoda

0

patrząc na profesję jego żony śmiem twierdzić że ona by odnalazła się w Barcelonie jeszcze lepiej niż ocieranka :D

0

zawsze mieli łeb do interesów

0

steam i ioi nie dowiozło i nie można jeszcze pobrać 007? stare, znałem xD
dobra już można, 8 minut obsuwy xD

0

@Masnymichael jeszcze jak

1

@MirusAmisz ja go bardziej kojarze z roli Isaaca w Dexterze, dobrze zagrał mafiozę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?