malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://imgflip.com/s/meme/Sad-Pablo-Escobar.jpg Gordon Freeman czekający na fisiado
1
@heniusss gorzej, że jak zaczną odpowiadać a Foster i Brothers czyli odpowiednicy takich Manzano i Soto Grado zaczną gwizdać pod OKC i nagle wielki kanadyjski MVP dostanie 20 osobistych niczym Penalppe karniaczki :D nie bez powodu porównuję OKC do Realu bo tych podobieństw jest aż nadto
2
@heniusss OKC to Real NBA, symulanci oraz brudni gracze którym sędziowie pomagają a jak nie pomagają to wielce pokrzywdzeni. brawo Spurs
5
xDDD klasyka gatunku
0
@PerroHerro hehe dobre, jak na to wpadłeś?
swoją drogą nie wiem czy wiesz ale perro to po hiszpańsku pies, nick zatem pasuje do ciebie jak ulał :))))
0
szczerze 100 mln za niego jest gorsze niż 70 za Gordona :D
0
xD Barca chyba czyta la bambę "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich" i pomija część ze sprzedawaniem :D
a swoją drogą jeśli ten Guardiol będzie objeżdżany tak jak go objechał Messi na mś to ja dziękuję za taki transfer
0
@PerroHerro widzę kolega o wysokim iq i wysokiej zdolności czytania ze zrozumieniem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Bzyczekk przynajmniej jak na niego laska krzyczy to uszy go nie bolą bo są duże
0
@mati15d ego tam swoją drogą ale galacticos nie można było odmówić jakości. Chociażby na papierze
1
były hokeista Claude Lemieux zmarł w wieku 60 lat. mówi się nieoficjalnie że odebrał sobie życie. a jeszcze 3 dni temu był na meczu Canadiens zagrzewając swoją byłą drużynę do walki ;/
4
żeby nie było tylko jak z galacticos i galacticos v2 że nakupują wszystkich a potem wiadomo xDD
0
@Vegeta88 nie zakładam się ogólnie, na szczęście dla ciebie bo straciłbyś kasę ;)
0
la bamba wcześniej - jesteśmy biedni nie możemy kupować nie bedziemy nigdy w stanie rywalizować bez transferów :((((
także la bamba - Gordon to niewypał słaby piłkarz umie tylko biegać Alvarez słaby strzelł tylko 8 goli Bastoni słaby bo dostał czerwo z Bośnią co to za transfery jak mamy konkurować jak sprowadzamy takich placków
nie zmieniajcie się :DDD
0
@kch no cóż mocno odklejony jesteś jak uważasz że to jego jedyny atut xDDDD no ale spoko niech nie biega, niech stoi w miejscu XD
0
https://www.fcbarcelona.com/fcbarcelona/photo/2018/03/16/400e35b6-d60b-4ef1-b9fd-eab10685621e/2722841.jpg już wtedy był szefem, ale teraz, 70 kilo później, jest jeszcze większym szefem :))))
0
@MaFCB nie no Laporta to założyłby dźwignię w postaci adblocka
1
@rumilas la bamba wyjaśniona? stare, znałem
25
chyba taki optymizm jak teraz to jeszcze w klubie nigdy nie panował xDDDDDD
2
0
@kch czyli Kante jest słaby bo dużo biega?
1
mierny trener, odklejony i mały człowiek. Co pokazuje jego ostatnie wejście w polemikę z dziennikarzami na twitterze po tym jak został wyjaśniony :D
0
@Sinirsey nie tinder, a wykop i szukanie atencji, niezależnie od płci :))))
1
@Kozinho. ale czy skłamał?
0
oho mulciak pominięty, jaka szkoda
0
patrząc na profesję jego żony śmiem twierdzić że ona by odnalazła się w Barcelonie jeszcze lepiej niż ocieranka :D
0
zawsze mieli łeb do interesów
0
steam i ioi nie dowiozło i nie można jeszcze pobrać 007? stare, znałem xD
dobra już można, 8 minut obsuwy xD
0
@Masnymichael jeszcze jak
1
@MirusAmisz ja go bardziej kojarze z roli Isaaca w Dexterze, dobrze zagrał mafiozę