2

OKC Spurs absolutne kino. A Wemby będzie GOATem koszykówki :))))

1

@Pedri16Future czyli tak naprawde nie ma na imie Alex, tylko Kamil xD

1

1. Guirassy
2. Oyarzabal
3. Joao Pedro

1

tak, to był błąd z obu stron, nasz większy bo przepaliliśmy hajs na takiego placka bez ambicji

0

nie podoba mi się to, Rudigerom i innym Valverdom psycholom puszczą już kompletnie hamulce i będą bez konsekwencji robić gorsze rzeczy

0

tak szczerze nie ma alternatywy, Piątek, Buksa i Świder to placki, Milik wiecznie połamany, Czubak i jakiś Bergier nie ta półka a Żukowski nie wiadomo czy utrzyma formę

0

kolejny żołnierz madrytu

0

brakuje tych wypowiedzi pana eksperta Rivaldo z legendarnym zdjęciem xD

2

który to już raz ktoś się łamie w meczu o nic?

0

no cóż nie ma ludzi nieomylnych ;)

0

@kejdzi na pewno naczelni hejterzy Lewego których jest tu sporo, Ferran też ma swoich zwolenników poza tym więc nie takie 99%

0

@Guillegavira ok czyli Muriqi i Budimir są lepsi niż Ferran idąc tym tokiem myślenia :D

1

@vangoor dziwne bo na Ferrana dajecie sie xDDDD

4

najpiękniejszy moment w smutnym życiu aleksaciemnego i innych ;)

0

Isco widać wyniósł swoje z pobytu w Madrycie :DDDDDDDDD

0

ehh a mi się wydaję że Hansi mógłby go naprawić

2

ale przyjemnie ogląda się meczyk jak żaden dzieciak z trybun nie drze papy

3

oho czyżby się w końcu odblokowali z tymi wolnymi?

0

czy jeśli porażka z Valencią oznaczałaby wywalenie Getafe z europucharów to poszlibyście na to?

0

@BHAFCB nie mów hop jeszcze nie mają zapewnionych pucharów na szczeście

0

@Hindus tak, zwyciestwo daje im utrzymanie
jednak nie bo jeszcze Arka została, jeśli Arka wygra wszystko do końca to jeśli Lechia, Piast i Cracovia nie będą mieć tyle samo pkt to Lechia spada

0

@waletpl no super, wejdę jeszcze tyle razy ile mi odpowiesz i co to zmienia? co mnie obchodza jakieś kliki? xD
zmienia to fakt, że takie artykuły są tu zbędne? Zresztą jak sam widzisz nie tylko ja jestem tego samego zdania :)))

4

jaka ta liga jest żałosna skoro Legia ma nadal szanse na europuchary XD

0

@waletpl no zeby wyrazić swoje niezadowolenie muszę chyba wejść w artykuł geniuszu xD na la bambie post na ten temat by nic nie wniósł bo tam inny świat ;)

6

jeśli wstawiacie materiały z yt to fajnie by było gdybyście sami wstawiali już z gotowym timestampem a użytkownicy nie musieli przewijać ;)

1

jaka jest szansa na to, żeby Al Nasr wywalił się w ostatniej kolejce z czwartą od końca drużyną?

0

@szela1899 a czyli jest idealny i nieomylny tak?

2

teraz już nie ma znaczenia kto, mogą se drukować do woli ;)

0

@Kubsoleon dokladnie poza tym Neuer to bardzo overrated i irytujący gk z ego nie mniejszym niż u ter Statementa, oby to się odbiło somsiadom czkawką

1

aha no to odkleiło teraz nam fuhrera mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?