malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
OKC Spurs absolutne kino. A Wemby będzie GOATem koszykówki :))))
1
@Pedri16Future czyli tak naprawde nie ma na imie Alex, tylko Kamil xD
1
1. Guirassy
2. Oyarzabal
3. Joao Pedro
1
tak, to był błąd z obu stron, nasz większy bo przepaliliśmy hajs na takiego placka bez ambicji
0
nie podoba mi się to, Rudigerom i innym Valverdom psycholom puszczą już kompletnie hamulce i będą bez konsekwencji robić gorsze rzeczy
0
tak szczerze nie ma alternatywy, Piątek, Buksa i Świder to placki, Milik wiecznie połamany, Czubak i jakiś Bergier nie ta półka a Żukowski nie wiadomo czy utrzyma formę
0
kolejny żołnierz madrytu
0
brakuje tych wypowiedzi pana eksperta Rivaldo z legendarnym zdjęciem xD
2
który to już raz ktoś się łamie w meczu o nic?
0
no cóż nie ma ludzi nieomylnych ;)
0
@kejdzi na pewno naczelni hejterzy Lewego których jest tu sporo, Ferran też ma swoich zwolenników poza tym więc nie takie 99%
0
@Guillegavira ok czyli Muriqi i Budimir są lepsi niż Ferran idąc tym tokiem myślenia :D
1
@vangoor dziwne bo na Ferrana dajecie sie xDDDD
4
najpiękniejszy moment w smutnym życiu aleksaciemnego i innych ;)
0
Isco widać wyniósł swoje z pobytu w Madrycie :DDDDDDDDD
0
ehh a mi się wydaję że Hansi mógłby go naprawić
2
ale przyjemnie ogląda się meczyk jak żaden dzieciak z trybun nie drze papy
3
oho czyżby się w końcu odblokowali z tymi wolnymi?
0
czy jeśli porażka z Valencią oznaczałaby wywalenie Getafe z europucharów to poszlibyście na to?
0
@BHAFCB nie mów hop jeszcze nie mają zapewnionych pucharów na szczeście
0
@Hindus tak, zwyciestwo daje im utrzymanie
jednak nie bo jeszcze Arka została, jeśli Arka wygra wszystko do końca to jeśli Lechia, Piast i Cracovia nie będą mieć tyle samo pkt to Lechia spada
0
@waletpl no super, wejdę jeszcze tyle razy ile mi odpowiesz i co to zmienia? co mnie obchodza jakieś kliki? xD
zmienia to fakt, że takie artykuły są tu zbędne? Zresztą jak sam widzisz nie tylko ja jestem tego samego zdania :)))
4
jaka ta liga jest żałosna skoro Legia ma nadal szanse na europuchary XD
0
@waletpl no zeby wyrazić swoje niezadowolenie muszę chyba wejść w artykuł geniuszu xD na la bambie post na ten temat by nic nie wniósł bo tam inny świat ;)
6
jeśli wstawiacie materiały z yt to fajnie by było gdybyście sami wstawiali już z gotowym timestampem a użytkownicy nie musieli przewijać ;)
1
jaka jest szansa na to, żeby Al Nasr wywalił się w ostatniej kolejce z czwartą od końca drużyną?
0
@szela1899 a czyli jest idealny i nieomylny tak?
2
teraz już nie ma znaczenia kto, mogą se drukować do woli ;)
0
@Kubsoleon dokladnie poza tym Neuer to bardzo overrated i irytujący gk z ego nie mniejszym niż u ter Statementa, oby to się odbiło somsiadom czkawką
1
aha no to odkleiło teraz nam fuhrera mocno