malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy jeśli porażka z Valencią oznaczałaby wywalenie Getafe z europucharów to poszlibyście na to?
0
@BHAFCB nie mów hop jeszcze nie mają zapewnionych pucharów na szczeście
0
@Hindus tak, zwyciestwo daje im utrzymanie
jednak nie bo jeszcze Arka została, jeśli Arka wygra wszystko do końca to jeśli Lechia, Piast i Cracovia nie będą mieć tyle samo pkt to Lechia spada
0
@waletpl no super, wejdę jeszcze tyle razy ile mi odpowiesz i co to zmienia? co mnie obchodza jakieś kliki? xD
zmienia to fakt, że takie artykuły są tu zbędne? Zresztą jak sam widzisz nie tylko ja jestem tego samego zdania :)))
4
jaka ta liga jest żałosna skoro Legia ma nadal szanse na europuchary XD
0
@waletpl no zeby wyrazić swoje niezadowolenie muszę chyba wejść w artykuł geniuszu xD na la bambie post na ten temat by nic nie wniósł bo tam inny świat ;)
6
jeśli wstawiacie materiały z yt to fajnie by było gdybyście sami wstawiali już z gotowym timestampem a użytkownicy nie musieli przewijać ;)
1
jaka jest szansa na to, żeby Al Nasr wywalił się w ostatniej kolejce z czwartą od końca drużyną?
0
@szela1899 a czyli jest idealny i nieomylny tak?
2
teraz już nie ma znaczenia kto, mogą se drukować do woli ;)
0
@Kubsoleon dokladnie poza tym Neuer to bardzo overrated i irytujący gk z ego nie mniejszym niż u ter Statementa, oby to się odbiło somsiadom czkawką
1
aha no to odkleiło teraz nam fuhrera mocno
10
jaki to ma związek z Barcą? zaraz pewnie jakiś ancymon powie "nie podoba się to nie czytaj" albo "skoro wszedłeś w artykuł to cię interesuje" xD no ale to jest strona o Barcelonie a nie o Realu Madryt, zaraz tu będą artykuły o tym co Mbappe zjadł na śniadanie ;/
3
a gdzie artykuł o tym, że Sebastian Staszewski wypowiedział się na temat odejścia Lewego????? xD
3
wczoraj karierę sędziowską zakończył Deniz Aytekin. Dziękujemy za wszystko! :DD
0
@krycha2201 tak tak to tylko konkurs nic wiecej xDDDDD
0
ale się wczoraj nasz kraj zhańbił, kukoldy Europy
1
siuuuuuuu jeszcze tylko w lidze i gituwa
23
Gavi więcej oleju w głowie niż la bamba
1
okej to Żao Pedro za słaby Bastoni za słaby bo dostał czerwoną w barażach i wszyscy za słabi
7
wielkie pieniądze w MLS i wieczna chwała idą ze sobą w parze, przykładem pewien Pan z Argentyny ;)
0
@Marcin199310 z kapelusza ale nie ma znaczenia, nikt nie kazał Hearts nie wygrać z Motherwell i dziś przegrać z Celticiem, sfrajerzyli i tyle
1
eh tego frajerstwa Hearts to już nawet Arsenal nie przebije ;/
0
@L3OM3SSI no może i odbiega, tak jak chorwacka, serbska i ukraińska no i wiele innych ale faktem jest, że w każdej z tych lig są drużyny które są lepsze od każdej z ekstraklasy: kolejno duet z Glasgow, Dinamo Zagrzeb, Crvena Zvezda i Szachtar :))
0
@Greg1991 patrząc na twój nick to mógłbym być twoim ojcem więc nie wiem kto tu jest małolatem ;))
5
małą legendą. obok tych największych nie można go postawić to oczywiste, ale swoje zrobił i to o wiele więcej niż oczekiwano. Liczba jego goli mówi sama za siebie niezależnie od tego co mówią hejterzy
0
czy tylko ja wyczuwam dziś jeden prowokacyjny wpis na la rambli? ;)
1
@Greg1991 tak jego ponad 100 goli w trakcie jego pobytu to nie jest jego zasługa, takich jak ty powinno się zamykać na oddziale zamknietym
3
macie co chcieliście malutkie hejterki.
dzięki Lewy za wszystko!
0
@Colon wychodzi szpryca (w sensie doping żeby nie było zaraz) ;)