malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
uderz w stół a Valverde sie odezwie. piękna karma dla zwierzaka za walenie wszystkich po kolei z partyzanta i nieponoszenie za to konsekwencji :)))))))
11
jezus maria byle nie te łaki Getafe xDD Bilbao musicie
0
@Gaucho tak, a co?
3
jedyne newsy o realu które lubię gdy pojawiają się tutaj i jedyne które powinny się pojawiać ;)
0
dobrze ale oby obniżył tą linię obrony i zaczął wprowadzać młodych i dawać im więcej szans
0
szkoda że takim kozaczkiem nie był u nas, hatfu
0
@Aequlibre a co jeśli siądzie podczas znieczulenia od pasa w dół podczas operacji?
0
gdyby zamiast Villi w finale LE był Nottingham i wygrali, a Palace wygrało LKE to Anglia miałaby 10 drużyn w europucharach, co by było absolutnie niedorzeczne biorąc pod uwagę jeszcze to, że uefa wywaliła Palace z LE za tego samego sponsora co Lyon i zamieniła ich miejscami z Nottinghamem xDDDDDDD
0
@Jakub82 Hiszpania już ma zapewnione 5 drużyn w LM, jak Freiburg wygra LE a Rayo przegra to Niemcy nie wyprzedzą Hiszpanii bo za wygranie trofeum nie dostaje się punktów do rankingu, tylko za wygrany mecz, Rayo gra o zapewnienie sobie slota w LE a Freiburg o LM dla siebie
0
Alvaro już zaciera ręce na "trening" xDDDD
0
@Gibbon_FCB nie wiem ale jakoś mam wrażenie, że gdyby odciąć od superligi pereza to byłaby dobra i nie byłoby wałków na naszą niekorzyść
0
nadal ktoś uważa że superliga to taki zły pomysł?
1
@Cules69 liczby daje i to jest spoko ale wygląda bardzo nierówno a czasami to kaleczy jak d*mbele w naszych barwach
1
@Wojtek84 na android przeglądarka brave
0
@bary no tak Deco przejmie rezerwy to spadną do dwunastej ligi, weźcie wyjdźcie na świeże powietrze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
cały Madryt to stan umysłu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
internetowy psychiatryk już porównuje tą rękę do Chelsea 2009 xDDDDDDD
0
widać dosłownie wygrywają najbogatsi ;DDDDD
1
szkoda że dzbanele taki mocny nie był u nas
3
Kwiecień jaki dzban, 8 lat pompowania hajsu w Wieczystą żeby wycofać się z klubu gdy mają wielkie szanse na ekstraklasę xD
4
zero tituli ;)) adios
2
Arsenal to właściciele całego Madrytu
3
a wiec Arsenal drugie miejsce w LM, przeznaczeniu nie da sie uciec xDDDDDDDD
2
ale reprezentacji Polski już by Floperes strzelił xDDDDDDDDDDDDD
0
oj materace karma wraca :D
1
hahahaha nepo dziecko lamusek
0
z takim gównem odpaść, ech dlaczego
0
tak w ogóle to Rice strzelił jakiegoś gola z wolnego od meczu z białymi? xD
0
@MirusAmisz broń boże takie drewna od Barcelony, jakbym widział Boatenga na emeryturze i Brajtłejta, de Jong też był wybitny ale strzelił kilka goli więc każdy już zapomniał że on też jest drewnem xD
wolę już Ferrana od Sorlotha XD