2

uderz w stół a Valverde sie odezwie. piękna karma dla zwierzaka za walenie wszystkich po kolei z partyzanta i nieponoszenie za to konsekwencji :)))))))

11

jezus maria byle nie te łaki Getafe xDD Bilbao musicie

0

@Gaucho tak, a co?

3

jedyne newsy o realu które lubię gdy pojawiają się tutaj i jedyne które powinny się pojawiać ;)

0

dobrze ale oby obniżył tą linię obrony i zaczął wprowadzać młodych i dawać im więcej szans

0

szkoda że takim kozaczkiem nie był u nas, hatfu

0

@Aequlibre a co jeśli siądzie podczas znieczulenia od pasa w dół podczas operacji?

0

gdyby zamiast Villi w finale LE był Nottingham i wygrali, a Palace wygrało LKE to Anglia miałaby 10 drużyn w europucharach, co by było absolutnie niedorzeczne biorąc pod uwagę jeszcze to, że uefa wywaliła Palace z LE za tego samego sponsora co Lyon i zamieniła ich miejscami z Nottinghamem xDDDDDDD

0

@Jakub82 Hiszpania już ma zapewnione 5 drużyn w LM, jak Freiburg wygra LE a Rayo przegra to Niemcy nie wyprzedzą Hiszpanii bo za wygranie trofeum nie dostaje się punktów do rankingu, tylko za wygrany mecz, Rayo gra o zapewnienie sobie slota w LE a Freiburg o LM dla siebie

0

Alvaro już zaciera ręce na "trening" xDDDD

0

@Gibbon_FCB nie wiem ale jakoś mam wrażenie, że gdyby odciąć od superligi pereza to byłaby dobra i nie byłoby wałków na naszą niekorzyść

0

nadal ktoś uważa że superliga to taki zły pomysł?

1

@Cules69 liczby daje i to jest spoko ale wygląda bardzo nierówno a czasami to kaleczy jak d*mbele w naszych barwach

1

@Wojtek84 na android przeglądarka brave

0

@bary no tak Deco przejmie rezerwy to spadną do dwunastej ligi, weźcie wyjdźcie na świeże powietrze xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

cały Madryt to stan umysłu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

internetowy psychiatryk już porównuje tą rękę do Chelsea 2009 xDDDDDDD

0

widać dosłownie wygrywają najbogatsi ;DDDDD

1

szkoda że dzbanele taki mocny nie był u nas

3

Kwiecień jaki dzban, 8 lat pompowania hajsu w Wieczystą żeby wycofać się z klubu gdy mają wielkie szanse na ekstraklasę xD

4

zero tituli ;)) adios

2

Arsenal to właściciele całego Madrytu

3

a wiec Arsenal drugie miejsce w LM, przeznaczeniu nie da sie uciec xDDDDDDDD

2

ale reprezentacji Polski już by Floperes strzelił xDDDDDDDDDDDDD

0

oj materace karma wraca :D

1

hahahaha nepo dziecko lamusek

0

z takim gównem odpaść, ech dlaczego

0

tak w ogóle to Rice strzelił jakiegoś gola z wolnego od meczu z białymi? xD

0

@MirusAmisz broń boże takie drewna od Barcelony, jakbym widział Boatenga na emeryturze i Brajtłejta, de Jong też był wybitny ale strzelił kilka goli więc każdy już zapomniał że on też jest drewnem xD
wolę już Ferrana od Sorlotha XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?