0

@Coveta transferu Modricia też nie rozumiesz?

0

flashbacki z Wietnamu

4

@Gacu95 to było dwuznaczne nie powiem :D

0

@Mow_mi_Douglas jeszcze jak

5

ale by taki Oyarzabal siadł u nas

0

zrobił dwójkę???

9

do boju Real
tak wiem jak to brzmi :D

0

@michal26 niby tak ale akurat do Misiury mam sentyment :)

22

33% ligi ma 37 punktów, ekstraklapa to stan umysłu

0

@Rastafarnianin akurat jego poglądy nie są tajemnicą

0

@michal26 bardzo mozliwe top5, byle nie było w nim Zagłębia Lubin bo potnę się jak będę musiał oglądać ich antyfutbol w europucharach

0

@michal26 puchar bierze Raków, wtedy 5. drużyna nie wchodzi do pucharów
poza tym jest jeszcze kwestia punktów Lechii a moim zdaniem zwrócą im te punkty

2

matko bosko właśnie zdałem sobie sprawę, że przez dodatkowe miejsce dla Hiszpanii w LM Getafe ma nadal szansę na LM xD

0

@michal26 nie zagra w pucharach, nie ma na to szans. mają 37 pkt i jeszcze 15 do zdobycia, czyli musieliby dobić do 52 i raczej nie potknąć się. nie ma szans na to że przynajmniej 4 drużyny nie przebiją do końca sezonu liczby 52 nawet jeśli ta liga to odpad

0

kiedy myślałeś, że gorzej być nie może XD

0

nie przypominam sobie kiedy ostatnio jakieś wypożyczenie nam coś przyniosło, sprzedać jak już, niestety

0

no nie wiem, Espart wyglądał solidnie jak dostawał szanse. Jeśli transfer Forta ma zbić cenę za Bastoniego a Espart wskoczy do drużyny to jestem na tak

0

@Dracco xD teraz macie pretekst że jest stary, szkoda że jak go wypychaliście wcześniej to nikt nie wspominał o jego wieku XD

0

byłem jego zwolennikiem przed tym sezonem ale teraz mogę powiedzieć, że jest on zbędny

24

nie pogardziłbym ale tylko w przypadku gdy z Ferranem odejdzie Robert i przyjdzie jeszcze jeden napastnik bo Kosowiec to nie napastnik na pierwszy skład
ps. zdecydowanie wolę jego niż drewno z Norwegii

3

ale że Arboleda nie wziął winy na siebie to ja w szoku
i teraz rozmkinka czy Arbeloa.exe przestało działać czy pachołek po prostu wrócił do madryckich ustawień fabrycznych

3

no trzeba przyznać że sprawiedliwie, ale wszystko wyjaśni mundial

0

Komentarz usunięty

0

ja uważam po ostatnim dwumeczu, że tak

0

oj Niemiec pcha się w materiał w RMTV :D

0

oceny dla Pedriego, Flicka i Olmo za wysokie

0

@JurnyGerwazy też tak myślałem, bo na pewno nie za swój występ, ale dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu ;)

0

" Polski napastnik, którego umowa wygasa tego lata, rozegrał fatalne ćwierćfinały Ligi Mistrzów, pokazując, że nie jest już w stanie sprostać najwyższym wymaganiom - zwłaszcza w meczach o największą stawkę." żenujący tekst. szkoda że tak o rekinie nie piszecie eksperci
ps. warto spojrzeć na avatar autora artykułu na la bambie :)))))

5

Wojtuś widać, że od zawsze żartowniś ;D

0

nie dziwię mu się, chłop nie dostaje wcale podań, a zrobił swoje. Szkoda, bo liczyłem na to że za rok dogoni Eto'o. Legenda
natomiast z drugiej strony przykre jest to, że po dwóch meczach w klubie znów nabrali się na delfina bo to on powinien odejść w podskokach z Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?