0

xD i teraz będą tylko lagę grać, parodia

2

dobra Cancelo podsumował, nie grajmy w tej lm

0

@beter2 jak ma zostać to może niech z łaski swojej ogarnie linię obrony bo jak nie to out

0

fajne macie te chomiki xD

3

druga idiotyczna czerwona Eryczka w LM, będziecie po nim jechać jak po Araujo czy może nie?

0

a pisałem przed meczem że dla mnie celem jest nie remontada a to, żeby skończyć mecz w 11stu. te wkłady do koszulki już nawet tego nie potrafią XD

2

Pedri miał jakiś udar? tak słabego Pedriego jeszcze nie widziałem serio

1

weź zmień tego Olmo chłopie typ ma 10kg kloca w gaciach

17

norweski drewniak wchodzi więc albo wylew obrony albo bramka z przewrotki z 50 metrów

0

Olmo, Fermin i Ferran out Rash, FDJ i Lewy in

0

jezu co za łeb z tego eminema

1

zmiany??? Flick śpisz?

0

to się nacieszyliśmy XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

jaki pie*dolony drukarz xDDDDDDDDDD odłączyć się od tej uefy i robić superlige nawet jeśli mamy sami tam grać

1

zobaczcie jak tu Atleti broni. gramy do środka a oni nie wychodzą jak nasi cała obroną na połowę. Można śmiać się z ich autobusu ale przynajmniej wiedzą jak bronić z głową

2

czy tylko ja wiedziałem, że poleci 20 metrów nad bramka? XD

0

ale Pedri jest słaby, poziom Ferrana w pomocy. nie spodziewałem się że to napiszę ale niestety

0

no i jak za Engela pierwsze 15 minut perfekt a potem to co zwykle. kiedy oni się nauczą wszyscy że wysoką linią obrony to mogą pograć na jakiś grubasów z orlika których dogonią w 2 sekundy bo biegać nie umieją

0

@A4ron przecież tam wszyscy sędziowie to ściek, każdy "topowy" sędzia nas przekręcił xD ja czekam aż AI przejmie sędziowanie a te lamusy z gwizdkami pójdą na budowę

0

dawać de Jonga w przerwie

0

no tak nie narzekajmy na Flicka jego skład i jego decyzje, koleś po raz kolejny trzyma wysoką linię obrony xD chłop ma bardzo biedny umysł taktyczny skoro nie potrafi wpoić piłkarzykom żeby nie bronili wysoką linią. jak nie zadziałało 2137 razy to nie zadziała i 2138

0

@Fantastyczny Chłopiec a czyli każdy kto nie wierzy to pseudokibic tak? to nieźle xD

2

dobra zamknął mi mordę, choć raz xD

0

@kanver_ no ale i tak całych 90 minut nie zagra

0

Fermin i Olmo słabiutko, FdJ i Rashford in
oraz obligatoryjnie Lewy za Ferrana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

oj chyba potrzebny nam będzie w przyszłości żwawszy PO niż Kounde

1

oby Ferran nie przeszkadzał

0

Suarez miał co do niego rację ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?