0

@Guillegavira ja bym obejrzał sobie tridente Roony-Lewy-Cancelo nie dość że byłby jakiś wiatr to może w końcu Lewy dostawałby podania których nie dostaje od naszych gwiazdeczek

6

Real ma Hernandeza Hernandeza a my będziemy mieli duet stoperów Martin Martin XD

2

@Tigana no jest chyba różnica między 24-letnim Messim a 19-letnim Yamalem ;D

3

xD do potęgi xD, brawo Flick

0

@mkord niestety jak nie bedzie sie pisalo prompta zeby ai nie durniało to inaczej nie da się a nie chciało mi się juz ;)

0

https://ibb.co/pBSnSTxf hejterzy powiedzą że to AI i sędziowie nigdy nie celebrowali wraz z piłkarzami R***u

3

chyba poszło z góry że ma nie grać bo ciężko mi uwierzyć w to, że fuhrer jest ślepy i został zaślepiony delfinem

5

brawo Flick xDD

50

spokojnie, Del Cerro Grande, Soto Grado, Manzano i inni najważniejsi zawodnicy Realu w pełni sił (fizycznych gwoli ścisłości)

0

@zuang1995 a to nie można wytykać mu nic bo ściągnął Raphinhę? Flickowi nie można wytykać wysokiej linii obrony bo osiąga dobre wyniki? tutaj wszystkich głaskać trzeba, nieźle xD

0

czy tylko mi ścina tekst pod grafiką z superscore do prawego akapitu?

1

@michalgajdek no nie czepialstwo tylko fakt, że robicie artykuły nie dla nas, użytkowników tylko dla klików, co tylko potwierdziłeś swoją odpowiedzią :D

0

wygląda to na zrzucanie z siebie odpowiedzialności oraz winy na innych - "z Inigo wysoka obrona działała ale z obecnymi ŚO nie bo są na to zbyt słabi"
jeśli nie działa to może czas to zmienić obniżając linię obrony? XD

21

niech się kartkują nic się nie stanie, lepiej wykartkować się na tych zwierzaków niż na Real

0

nie ma sensu, przypomni mi ktoś kiedy ostatni raz wypożyczenie młodego nam coś dało? Garcii nie liczę

0

robią co mogą ;)

2

wreszcie zostało to poruszone - tak, to transfer tego cudownego i potężnego Alemoneyego któremu robiono tu ołtarzyki

7

niech sie zajmą zondacrypto może ;D

1

@michalgajdek nie każdy chyba będzie klikał w inne artykuły bo wam szkoda napisać kilku zdań. Jeśli liczą sie dla was tylko kliknięcia (co sugerował już tu kiedyś artykuł "co klikacie" czy jakoś tak) no to sory

2

kiedyś pisałem że Lebron to drugi Cristiano to zostałem tu zjechany a tu wychodzi kolejne podobieństwo między nimi - podobno Al Nasr chce żeby syn czeladnika zagrał w tym klubie czyli nepotyzm jak w Lakersach xDDD

0

@SuperTransfery no proszę, że element bawił się kiedyś w el jarka to się nie spodziewałem ;DDD ale w sumie nie jestem zaskoczony XD

1

przynajmniej w Hiszpanii modernizują la ramblę ;D

7

gość jest chory psychicznie xD

0

@michaleu no nie idzie to w dobrą stronę, kontent wymierzony w stulejarzy, jak wyczuje wiecej to jeszcze niebieska i tyle zostanie z Aitany którą zapamiętałem ;/

1

nie bo ma tyle IQ co Dembele czyli mało, dawać Guirassiego jak już

0

xD już sie wszyscy nabrali na płotkę i chcą sprzedać Lewego beka

0

co FC Szpital to jednak FC Szpital :D

0

BiHub troche srednio z ta nazwa ;D

0

@Coveta ale mnie nie obchodzi Juve a napisałeś "iść do włoskiej ligi na starość?"

0

@Piotrek1993 ostry tam wałek poleciał chyba, bo nie dość że grają dalej w lidze to wywalili Crystal Palace z LE xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?