0

@Bzyczekk no to sporo lokalsów musi być fanami ekstraklasy w takim razie :D

1

ja pier... ekstraklasa to jest takie dno dna że szkoda gadać. Jak można się jarać tą ligą przecież ona jest słaba w opór a nie jakaś wyrównana jak to ćwierka wielu fanów xD

0

no cóż, szkoda. LeBron to Cristiano NBA jeśli chodzi o zachowania oraz flopowanie, a jak wiemy ostatnio Yamalowi bliżej do Cristiano ;/

0

no to można go odpuścić już

5

śmieszne że jeden mecz i 37% la bamby już się dało nabrać na delfina xDDDDDDDD

7

co to za różnica tam wszyscy "topowi sędziowie" to drukarze :D

5

6. sprzedać Rooniego, nie dlatego że jest plackiem tylko dlatego że przy dzieciaku i Flicku to on tu nie pogra. niestety Flick spaprał temat mocno bo mogliśmy mieć solidnego jokera

4

w klubie panuje optymizm i tak dalej xD

0

@ViscaelBarca2007 no właśnie, trzeba do was jak do dzieci. dlaczego Flick w takim razie nie "wystawia rezerwowych w lidze żeby wazni zawodnicy byli wypoczęci na puchary"? xDDDDDDDDD

0

@ViscaelBarca2007 spotkania prawie że towarzyskie, zwłaszcza w copa del rey i lm xDDDDDD

0

Smolarek nabił Yamala jak Stijnen Smolarka w barażach o Euro 2008 xDDDD

0

@ViscaelBarca2007 ale co to ma do rzeczy? broni ktoś Flickowi rotować?

3

ale co ludzie wolą Jasia Kapelę od de Jonga to ich XD

0

@Arcybiskup można? można
niestety niemiec zaczyna coraz bardziej śmierdziec betonem

0

no to teraz pytanie czy Flick da się nabrać na rekina czy też nie :D

0

co ten Rychu Peja na ławce trenerskiej Espanyolu

0

@mate92 no obecnie Cubarsi również ;)

0

@mate92 Casado dopóki de Jong nie wróci do pełni zdrowia

1

co XD buahahhahahahahaa
już przestali się kompletnie kryć że nie chcą abyśmy wygrali ligę

0

@mate92 Garcia (15 znaków)

0

jezus maria Cubarsi powinien byc przyspawany do ławki, tragedia co on gra

0

karykatura piłkarza i 2 gole tego nie zmieniają xDDDDD

0

@KRISU77 nie, nie musi :D

0

@KRISU77 dokładnie, Zagłębie Lubin w pucharach to klęska dla całej Polski, ale utrzymanie Legii również więc wybór między cholerą a dżumą ;////

29

żenujące jest to co robi Flick z Roonym, kolejnego dobrego chłopaka marnuje. Niech młody ucieka stąd jak najdalej
a płacz Yamala że chce grać mimo dolegliwości też swoją drogą

0

Wemby wczoraj statement game. MVP i DPOY :)

0

@Mario96w dla mnie najwieksze frajerstwo to jest to co zrobił Bayern w 1999 oraz PSG.
Jeśli chodzi o ligowe zmagania to tak, Arsenal bedzie najwiekszymi frajerami jeśli przegra mistrza

0

ostry psychiatryk, jak zawsze zresztą

1

niech wróci i zamknie jadaczki hejterom którzy wolą Jasia Kapelę :DDD

0

@Kubsoleon mnie też śmieszą hejterzy de Jonga, ostry stan umysłu xDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?