malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk no to sporo lokalsów musi być fanami ekstraklasy w takim razie :D
1
ja pier... ekstraklasa to jest takie dno dna że szkoda gadać. Jak można się jarać tą ligą przecież ona jest słaba w opór a nie jakaś wyrównana jak to ćwierka wielu fanów xD
0
no cóż, szkoda. LeBron to Cristiano NBA jeśli chodzi o zachowania oraz flopowanie, a jak wiemy ostatnio Yamalowi bliżej do Cristiano ;/
0
no to można go odpuścić już
5
śmieszne że jeden mecz i 37% la bamby już się dało nabrać na delfina xDDDDDDDD
7
co to za różnica tam wszyscy "topowi sędziowie" to drukarze :D
5
6. sprzedać Rooniego, nie dlatego że jest plackiem tylko dlatego że przy dzieciaku i Flicku to on tu nie pogra. niestety Flick spaprał temat mocno bo mogliśmy mieć solidnego jokera
4
w klubie panuje optymizm i tak dalej xD
0
@ViscaelBarca2007 no właśnie, trzeba do was jak do dzieci. dlaczego Flick w takim razie nie "wystawia rezerwowych w lidze żeby wazni zawodnicy byli wypoczęci na puchary"? xDDDDDDDDD
0
@ViscaelBarca2007 spotkania prawie że towarzyskie, zwłaszcza w copa del rey i lm xDDDDDD
0
Smolarek nabił Yamala jak Stijnen Smolarka w barażach o Euro 2008 xDDDD
0
@ViscaelBarca2007 ale co to ma do rzeczy? broni ktoś Flickowi rotować?
3
ale co ludzie wolą Jasia Kapelę od de Jonga to ich XD
0
@Arcybiskup można? można
niestety niemiec zaczyna coraz bardziej śmierdziec betonem
0
no to teraz pytanie czy Flick da się nabrać na rekina czy też nie :D
0
co ten Rychu Peja na ławce trenerskiej Espanyolu
0
@mate92 no obecnie Cubarsi również ;)
0
@mate92 Casado dopóki de Jong nie wróci do pełni zdrowia
1
co XD buahahhahahahahaa
już przestali się kompletnie kryć że nie chcą abyśmy wygrali ligę
0
@mate92 Garcia (15 znaków)
0
jezus maria Cubarsi powinien byc przyspawany do ławki, tragedia co on gra
0
karykatura piłkarza i 2 gole tego nie zmieniają xDDDDD
0
@KRISU77 nie, nie musi :D
0
@KRISU77 dokładnie, Zagłębie Lubin w pucharach to klęska dla całej Polski, ale utrzymanie Legii również więc wybór między cholerą a dżumą ;////
29
żenujące jest to co robi Flick z Roonym, kolejnego dobrego chłopaka marnuje. Niech młody ucieka stąd jak najdalej
a płacz Yamala że chce grać mimo dolegliwości też swoją drogą
0
Wemby wczoraj statement game. MVP i DPOY :)
0
@Mario96w dla mnie najwieksze frajerstwo to jest to co zrobił Bayern w 1999 oraz PSG.
Jeśli chodzi o ligowe zmagania to tak, Arsenal bedzie najwiekszymi frajerami jeśli przegra mistrza
0
ostry psychiatryk, jak zawsze zresztą
1
niech wróci i zamknie jadaczki hejterom którzy wolą Jasia Kapelę :DDD
0
@Kubsoleon mnie też śmieszą hejterzy de Jonga, ostry stan umysłu xDDDDDDDDD