3

oho już się zaczęło, jedna kartka i już nieinteligentny xDDDDD

0

no i wchodzi Pietruszewski :D

0

eh Urban to jednak wuefista jest

0

ej Mati jusz nie chcemy Bastoniego :((((

1

szybko poszło xD

2

flashbacki z Wietnamu

2

oho Bardaczi poza kadrą, Potter wuefista niczym w premier league? Ja w szoku

1

@Jakchcesz oczywiście że lubią, łobuz kocha najmocniej ;)

3

tylko android (15)

0

@Criss18Barca słabo dobierane mecze na tvp, niski poziom komentarza, słaba jakość na stronie internetowej, łatwiejszy dostęp do innych transmisji (nie powiem jakich :DD) to nic dziwnego
poza tym Kwiatkowski to taki trochę g*wniany midas, gość jest fatalny

1

@Misiusessi na twoim miejscu zapytałbym @VegetaPolska który jest ekspertem w relacjach damsko-meskich
edit widzę już ktoś wyżej wywołał eksperta do tablicy :D

0

@Browaldo co z tych wzmocnień jak Raphinha ma niepodważalną pozycję w zespole i taki Rashford co na papierze jest lepszy od Virgiliego nie gra sobie dużo przy nim.
Idąc tym tokiem myślenia to ludzie są tu zapatrzeni w Martina bo jest uzupełnieniem składu
poza tym widziałeś grę Virgiliego na młodzieżowym euro? gość pokazywał się naprawdę solidnie i tylko przez widzimisię Flicka który wolał dro nie dostał szansy, a od razu po odejściu został rzucony na pozycję startera w Mallorce i radzi sobie nieźle. Mam wrażenie że la bamba żyje erą Guardioli i chciałaby aby Barcelona to była tylko i wyłącznie drużyna all-star :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa xD no właśnie taka rozmowa z wami, transfer to klapa i ciul :D

0

@europejczyk xDDDDDDDDDDDDDD? ty jakiś specjalny jesteś gościu? Napisz mi gdzie nie ogarniam znaczenia słowa "potencjalny" :D

0

@europejczyk no spoko, na pewno ominę bo jakiś random z niskim ilorazem inteligencji który napina się bo komuś nie pasuje tytuł artykułu napisał żeby omijać xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@SigmaBoyEssaYamal pełna zgoda - beast to rakowisko i nie można mówić że nie bo są wieksze raki na youtube. Gość to rak youtube i tyle
ponadto to kryptomadryciarz co napinał się do Barcy o negreirę więc tym bardziej mela mu wiadomo gdzie

0

@dawidlampa wciąż nie rozumiem po co taki artykuł, równie dobrze możecie wrzucić artykuł o sytuacji kadrowej Burgos i Castellon skoro są potencjalnym rywalem Barcy w la liga w przyszłym sezonie bo walczą o awans do la liga xD

1

klasa, ownować prześcieradła w każdym możliwym sporcie

1

no i nie podobasz mi się

2

de Jong to kozioł ofiarny la bamby więc wiadomo, że każdy powie Bernal :D

0

ogółem to nie mam nic do Lapcia ale z tym schyłkiem to go odkleiło, na temat Messiego niech się lepiej nie wypowiada

0

@Browaldo uzasadnij dlaczego?

7

jeszcze raz - szacunek dla kolegi który stworzył wtyczkę chowającą komentarze ignorowanych :)

3

kolor znaczka ohydny, ogólnie ten Nike taki zjazd zaliczył, że szkoda gadać. kiedyś wielka aura a teraz to szmelc

0

@Gibbon_FCB nie no przesadzasz, Ragnarok super gra i o wiele lepiej mi się grało niż w poprzednika. A dodatek rogue też dobry

3

@matador on i wtedy był dobrym trenerem, tylko polactwo nie było gotowe na niego. ostatni trener który zrobił awans na wielką imprezę z palcem wiadomo gdzie ale dostawało mu się tak jak Valverde bo styl nie ten :D

1

@Laminedependencia dzięki za stwierdzenie, że rozumiem, nie musiałeś ;)

0

@kanver_ skręca mnie z cringe'u jak patrzę na niego :/

1

jak mnie śmieszy jak z tego Pitarcha robią kolejnego goata xDD przecież jasne jest, że gość skończy w Maroku jak Brahim i Munir

8

Lewego przedłużyć, Torresa sprzedać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?