malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
oho już się zaczęło, jedna kartka i już nieinteligentny xDDDDD
0
no i wchodzi Pietruszewski :D
0
eh Urban to jednak wuefista jest
0
ej Mati jusz nie chcemy Bastoniego :((((
1
szybko poszło xD
2
flashbacki z Wietnamu
2
oho Bardaczi poza kadrą, Potter wuefista niczym w premier league? Ja w szoku
1
@Jakchcesz oczywiście że lubią, łobuz kocha najmocniej ;)
3
tylko android (15)
0
@Criss18Barca słabo dobierane mecze na tvp, niski poziom komentarza, słaba jakość na stronie internetowej, łatwiejszy dostęp do innych transmisji (nie powiem jakich :DD) to nic dziwnego
poza tym Kwiatkowski to taki trochę g*wniany midas, gość jest fatalny
1
@Misiusessi na twoim miejscu zapytałbym @VegetaPolska który jest ekspertem w relacjach damsko-meskich
edit widzę już ktoś wyżej wywołał eksperta do tablicy :D
0
@Browaldo co z tych wzmocnień jak Raphinha ma niepodważalną pozycję w zespole i taki Rashford co na papierze jest lepszy od Virgiliego nie gra sobie dużo przy nim.
Idąc tym tokiem myślenia to ludzie są tu zapatrzeni w Martina bo jest uzupełnieniem składu
poza tym widziałeś grę Virgiliego na młodzieżowym euro? gość pokazywał się naprawdę solidnie i tylko przez widzimisię Flicka który wolał dro nie dostał szansy, a od razu po odejściu został rzucony na pozycję startera w Mallorce i radzi sobie nieźle. Mam wrażenie że la bamba żyje erą Guardioli i chciałaby aby Barcelona to była tylko i wyłącznie drużyna all-star :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa xD no właśnie taka rozmowa z wami, transfer to klapa i ciul :D
0
@europejczyk xDDDDDDDDDDDDDD? ty jakiś specjalny jesteś gościu? Napisz mi gdzie nie ogarniam znaczenia słowa "potencjalny" :D
0
@europejczyk no spoko, na pewno ominę bo jakiś random z niskim ilorazem inteligencji który napina się bo komuś nie pasuje tytuł artykułu napisał żeby omijać xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@SigmaBoyEssaYamal pełna zgoda - beast to rakowisko i nie można mówić że nie bo są wieksze raki na youtube. Gość to rak youtube i tyle
ponadto to kryptomadryciarz co napinał się do Barcy o negreirę więc tym bardziej mela mu wiadomo gdzie
0
@dawidlampa wciąż nie rozumiem po co taki artykuł, równie dobrze możecie wrzucić artykuł o sytuacji kadrowej Burgos i Castellon skoro są potencjalnym rywalem Barcy w la liga w przyszłym sezonie bo walczą o awans do la liga xD
1
klasa, ownować prześcieradła w każdym możliwym sporcie
1
no i nie podobasz mi się
2
de Jong to kozioł ofiarny la bamby więc wiadomo, że każdy powie Bernal :D
0
ogółem to nie mam nic do Lapcia ale z tym schyłkiem to go odkleiło, na temat Messiego niech się lepiej nie wypowiada
0
@Browaldo uzasadnij dlaczego?
7
jeszcze raz - szacunek dla kolegi który stworzył wtyczkę chowającą komentarze ignorowanych :)
3
kolor znaczka ohydny, ogólnie ten Nike taki zjazd zaliczył, że szkoda gadać. kiedyś wielka aura a teraz to szmelc
0
@Gibbon_FCB nie no przesadzasz, Ragnarok super gra i o wiele lepiej mi się grało niż w poprzednika. A dodatek rogue też dobry
3
@matador on i wtedy był dobrym trenerem, tylko polactwo nie było gotowe na niego. ostatni trener który zrobił awans na wielką imprezę z palcem wiadomo gdzie ale dostawało mu się tak jak Valverde bo styl nie ten :D
1
@Laminedependencia dzięki za stwierdzenie, że rozumiem, nie musiałeś ;)
0
@kanver_ skręca mnie z cringe'u jak patrzę na niego :/
1
jak mnie śmieszy jak z tego Pitarcha robią kolejnego goata xDD przecież jasne jest, że gość skończy w Maroku jak Brahim i Munir
8
Lewego przedłużyć, Torresa sprzedać