malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przestraszył się potężnego Espaniolu
1
xD Kounde, Balde, Eric, Joan i Araujo out to nieźle. dobrze że przerwa reprezentacyjna idzie
0
@Korsain trzech bo Urbig już wrócił
1
ehhhhh... jeszcze Joanek szklany sie robi, dramat
0
dawać 8-2 i zapominamy o Bayernie
0
Robert schodzi, Anka kończ zabawę
0
morda tam hejterki krótko ;)))))
2
Lewy już większe g/a niż sardynka ;)
0
swoją drogą ten Howe to wuefista, przecież przy naszej obronie Woltemade siadłby tam jak dzik w żołędzie
6
boże jak ledwo. Raphinha zobaczył artykuł na la bambie, że jeszcze nie marnował karnych, a po takich artykułach zawsze coś się odwala więc oddał małolatowi xD
0
szkoda że taki skory do varu nie był jak Valverde walił Benfikarza w pysk
0
ogółem la bamba jest cudowna, jedna setka Lewego zmarnowana (nie ma dla tego usprawiedliwenia i było to żenujące) i już wszyscy chcą się znów dać nabrać na sardynkę Torres, nie zmieniajcie się :D
3
gówniarz nie lepszy widzę niż Lewy, jego też bedziecie hejtować i zmieniać?
0
@esem91 i kto ma wejść rekin? xD
1
dawać tego Halla, gość zjada Balde
1
ten niemiecki wuefista też dobry, gada że Olmo na 9tke fajna opcja a co do czego i tak wystawia naszych braci pie*dolec
3
w la lidze byłby karny dla Realu i rywali Barcy
17
żeby zobrazować jak chujowa jest nasza obrona - dwie bramki strzelił nam Elanga który nie strzelił w tym sezonie ani jednego gola xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
sprzedać całą obronę, to jakaś parodia piłki nożnej
0
@Kuchar wy wiecie co to jest wędka? ja pier chyba 90% fanów piłki nie zna znaczenia tego słowa i błędnie go używa XD
1
a może Bernal na 9tke?
0
XDD jak dobrze że uszaty jest drewnem
edit dobra po powtórce widać że podawał :D
0
Eryczek fajnie było ale się skończyło, kolejny co przedłuża kontrakt i zapomina jak grać XD
0
JEEEEEST tak sie powinno zaczynać mecz
1
oj oby nie śmierdziało Frankfurtem
0
nowy trailer Spidermana, brak Sydney Sweeney jako Black Cat i humor popsuty
0
@barcowy1899 XDD ostro pite na noc było patrze u kolegi
2
tak sie wraca, przegrywy z City niech sie uczą
0
nie żeby coś Capcom szacun za wszystko ale tym odpowiedzialnym za re3 remake należy się gułag
0
@Colin94 ja tam nie bede sie w ogóle łudził po ich popisie w pierwszym meczu i ostatnim w lidze, nawet jak będą prowadzić 4:0