1

przestraszył się potężnego Espaniolu

1

xD Kounde, Balde, Eric, Joan i Araujo out to nieźle. dobrze że przerwa reprezentacyjna idzie

0

@Korsain trzech bo Urbig już wrócił

1

ehhhhh... jeszcze Joanek szklany sie robi, dramat

0

dawać 8-2 i zapominamy o Bayernie

0

Robert schodzi, Anka kończ zabawę

0

morda tam hejterki krótko ;)))))

2

Lewy już większe g/a niż sardynka ;)

0

swoją drogą ten Howe to wuefista, przecież przy naszej obronie Woltemade siadłby tam jak dzik w żołędzie

6

boże jak ledwo. Raphinha zobaczył artykuł na la bambie, że jeszcze nie marnował karnych, a po takich artykułach zawsze coś się odwala więc oddał małolatowi xD

0

szkoda że taki skory do varu nie był jak Valverde walił Benfikarza w pysk

0

ogółem la bamba jest cudowna, jedna setka Lewego zmarnowana (nie ma dla tego usprawiedliwenia i było to żenujące) i już wszyscy chcą się znów dać nabrać na sardynkę Torres, nie zmieniajcie się :D

3

gówniarz nie lepszy widzę niż Lewy, jego też bedziecie hejtować i zmieniać?

0

@esem91 i kto ma wejść rekin? xD

1

dawać tego Halla, gość zjada Balde

1

ten niemiecki wuefista też dobry, gada że Olmo na 9tke fajna opcja a co do czego i tak wystawia naszych braci pie*dolec

3

w la lidze byłby karny dla Realu i rywali Barcy

17

żeby zobrazować jak chujowa jest nasza obrona - dwie bramki strzelił nam Elanga który nie strzelił w tym sezonie ani jednego gola xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

sprzedać całą obronę, to jakaś parodia piłki nożnej

0

@Kuchar wy wiecie co to jest wędka? ja pier chyba 90% fanów piłki nie zna znaczenia tego słowa i błędnie go używa XD

1

a może Bernal na 9tke?

0

XDD jak dobrze że uszaty jest drewnem
edit dobra po powtórce widać że podawał :D

0

Eryczek fajnie było ale się skończyło, kolejny co przedłuża kontrakt i zapomina jak grać XD

0

JEEEEEST tak sie powinno zaczynać mecz

1

oj oby nie śmierdziało Frankfurtem

0

nowy trailer Spidermana, brak Sydney Sweeney jako Black Cat i humor popsuty

0

@barcowy1899 XDD ostro pite na noc było patrze u kolegi

2

tak sie wraca, przegrywy z City niech sie uczą

0

community naprawia Resident Evil 3 i to jest piekne, jeden modder ośmiesza Capcom

nie żeby coś Capcom szacun za wszystko ale tym odpowiedzialnym za re3 remake należy się gułag

0

@Colin94 ja tam nie bede sie w ogóle łudził po ich popisie w pierwszym meczu i ostatnim w lidze, nawet jak będą prowadzić 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?