malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
człowiek patrzy na tą aferę z klubu x-demon i czuje ogromne zażenowanie.
0
@krol211 im dłużej grają tym lepiej i cyk znowu do finału i wygrana psim swędem po karnych xD
2
eh Pep został wuefistą...
0
klub x-demon w Zielonej Górze i ostatnia impreza - opinia?
1
@Cules69 trochę pokory, City też miało ich pokonać. na ćwierćfinał desygnują łysą pałę z Płocka i po Bayernie
0
jeszcze ten bokser pierdzielony co powinien być zawieszony z dwoma golami, szkoda strzępić ryja
6
niestety Guardiola to obecnie wuefista, przykro patrzeć na jego upadek
niech już tego mistrza wygra 4rsenal
1
Dollarumma to ten najlepszy gk świata?
0
City to wieksze przegrywy niż Arsenal, przypominam że te kiepy puściły z białymi dwa gole w doliczonym czasie. serio ktoś się łudził że i teraz sie nie sfrajerzą?
4
coś czuję że będzie z gościem saga jak z Niko Łyljamsem z takim samym finałem
1
przypomnę tylko, że ten pijak w wieku 38 lat to komentował lige mistrzów na Polsacie
0
@Qba2312 otóż nie tym razem, Ferran po wejściu na boisko wyglądał wczoraj jak ten student co był na testach w Wiśle Kraków bo nikt się nie połapał że to podrabianiec
2
@Marcelinho132 spokojnie, Dro też miał się zrespić po presezonie.
niemniej trzeba trzymać kciuki
2
do momentu akcji Olmo jego wślizg był najlepszym zagraniem zawodnika Barcy w meczu. dawać mu więcej szans
0
był tu jeden stulejek co smalił cholewki do tej całej Ester. Ciekawe czy jest zazdrosny o Kylianka xD
0
@Coveta nie zasłużyliśmy na remis, graliśmy f-a-t-a-l-n-i-e. tylko zryw Eminema i debilizm Thiawa sprawił że wyjechaliśmy z remisem
2
dobrze że już go nie ma (Alemaniego)
11
@Mow_mi_Douglas nie oczekiwałbym wiele od gościa którego 75% komentarzy na stronie jest na temat Lewego
7
Bam Adebayo 83 punktów, co tu się odpie*dala xDDDDD gość se nagle postanowił zagrać jak Wilt Chamberlain i przebić Kobego XDDD
0
@aldewir a no tak, kolor skóry zmylił
0
kazdy podjarka Joelintonem ale co do czego w końcówce przepaliło styki jak na Brazola przystało i cyk karniaczek :D
5
@HiBro żeby nie było 3:0 ale jak z Eintrachtem ;)
0
HAHA notatnik padł xD
4
czyli tak to jest być po "białej stronie" mocy... dobrze wiedzieć
Olmo MVP mimo że prócz tego zrywu nic nie pokazał jak reszta
1
spokojnie patrząc na dyspozycję naszych asów to nie będzie gola i dopełni się cykl... a dobra nie użyję tego słowa bo szkoda bana
0
@kacperFCB_ XD?
0
@Czarny19 nie no Pedri zagrał słabo, jak wszyscy bez wyjątków
0
Brawo Espart, najlepsze zagranie piłkarza Barcelony dzisiaj. trochę to przykre w sumie
1
nikt dziś nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3
0
chciałem pisać, że pachnie Eintrachtem ale chyba będzie jeszcze gorzej niż z Eintrachtem, w pierwszym meczu był chociaż remis XDDDDDDDDDD co za parodyści