2

człowiek patrzy na tą aferę z klubu x-demon i czuje ogromne zażenowanie.

0

@krol211 im dłużej grają tym lepiej i cyk znowu do finału i wygrana psim swędem po karnych xD

2

eh Pep został wuefistą...

0

klub x-demon w Zielonej Górze i ostatnia impreza - opinia?

1

@Cules69 trochę pokory, City też miało ich pokonać. na ćwierćfinał desygnują łysą pałę z Płocka i po Bayernie

0

jeszcze ten bokser pierdzielony co powinien być zawieszony z dwoma golami, szkoda strzępić ryja

6

niestety Guardiola to obecnie wuefista, przykro patrzeć na jego upadek
niech już tego mistrza wygra 4rsenal

1

Dollarumma to ten najlepszy gk świata?

0

City to wieksze przegrywy niż Arsenal, przypominam że te kiepy puściły z białymi dwa gole w doliczonym czasie. serio ktoś się łudził że i teraz sie nie sfrajerzą?

4

coś czuję że będzie z gościem saga jak z Niko Łyljamsem z takim samym finałem

1

przypomnę tylko, że ten pijak w wieku 38 lat to komentował lige mistrzów na Polsacie

0

@Qba2312 otóż nie tym razem, Ferran po wejściu na boisko wyglądał wczoraj jak ten student co był na testach w Wiśle Kraków bo nikt się nie połapał że to podrabianiec

2

@Marcelinho132 spokojnie, Dro też miał się zrespić po presezonie.
niemniej trzeba trzymać kciuki

2

do momentu akcji Olmo jego wślizg był najlepszym zagraniem zawodnika Barcy w meczu. dawać mu więcej szans

0

był tu jeden stulejek co smalił cholewki do tej całej Ester. Ciekawe czy jest zazdrosny o Kylianka xD

0

@Coveta nie zasłużyliśmy na remis, graliśmy f-a-t-a-l-n-i-e. tylko zryw Eminema i debilizm Thiawa sprawił że wyjechaliśmy z remisem

2

dobrze że już go nie ma (Alemaniego)

11

@Mow_mi_Douglas nie oczekiwałbym wiele od gościa którego 75% komentarzy na stronie jest na temat Lewego

7

Bam Adebayo 83 punktów, co tu się odpie*dala xDDDDD gość se nagle postanowił zagrać jak Wilt Chamberlain i przebić Kobego XDDD

0

@aldewir a no tak, kolor skóry zmylił

0

kazdy podjarka Joelintonem ale co do czego w końcówce przepaliło styki jak na Brazola przystało i cyk karniaczek :D

5

@HiBro żeby nie było 3:0 ale jak z Eintrachtem ;)

0

HAHA notatnik padł xD

4

czyli tak to jest być po "białej stronie" mocy... dobrze wiedzieć
Olmo MVP mimo że prócz tego zrywu nic nie pokazał jak reszta

1

spokojnie patrząc na dyspozycję naszych asów to nie będzie gola i dopełni się cykl... a dobra nie użyję tego słowa bo szkoda bana

0

0

@Czarny19 nie no Pedri zagrał słabo, jak wszyscy bez wyjątków

0

Brawo Espart, najlepsze zagranie piłkarza Barcelony dzisiaj. trochę to przykre w sumie

1

nikt dziś nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3

0

chciałem pisać, że pachnie Eintrachtem ale chyba będzie jeszcze gorzej niż z Eintrachtem, w pierwszym meczu był chociaż remis XDDDDDDDDDD co za parodyści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?