malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn aha to rozumiem, że jak nie oglądałem meczu to nie mogę obejrzeć se skrótów i innych shortów? xD to nieźle
1
człowiek budzi się, patrzy że znowu 90+4 po obrzydliwej grze i przepchnięciu przez sędziów i humor na resztę weekendu zepsuty
1
swoją drogą obrzydliwe jak liga ustawiła terminarz w tej kolejce pod Realik dając im mecz w piątek przed środowym meczem lm gdzie nam dali sobotę przed wtorkiem xDD
0
@Cvzx kiedyś jakiś spermiarz chyba tu do niej wzdychał codziennie :D
2
Madrytowi nie idzie to Florek i kompani wytaczają znów ciężkie działa :D
4
jadę na bernabeu zasalutować, i tak nie chodzę na mecze więc ta kara spłynie po mnie jak po tych co pływali na narodowym przed Anglią :D a i przy okazji somsiadom zamkną stadion
1
odświeżanie starych artykułów zamiast napisania nowego odc. 2137
12
niech w końcu jakaś 9tka z Barcy B odpali proszę
0
@Objectivo w 4 było więcej eksplorowania, mogłeś się wracać w zamku do różnych lokacji więc niedziwne, że wyszło długo
0
Regragui rezygnujący z kadry 3 miesiące przed mundialem to jedno wielkie xD
2
już pomijając ten Radomiak co jest absolutnie komiczne (xD) to będzie śmieszne jeśli nie zagra ani jednego oficjalnego meczu dla Totków i pójdzie do Barcy a oni spadną xD
0
@nike007 no ja myślę, że po wyborach również będzie, zwłaszcza jak Fort przegra
0
@Herato czekamy na Pikeja
1
a jak Pan Jezus powiedział?
0
@Kazragore Leon i Ada to jak Brooke i Ridge, niby pasują do siebie ale tak nie do końca. No ale trudno, Chris w ryk
0
@patrykzmc2000 z Radomiaka do Barcelony XD Paulinho vibe
0
@Ptasior oho czyżby oponeo dostał w końcu dobry bolid tak jak w Merolu?
0
to będzie kilka pięknych tygodni wzajemnego obrzucania się łajnem xD
ale w sumie to czy skłamał?
0
w top5 nie ma artykułów nt. Realu Madryt. Przypadek?
3
nie no poniosło go teraz. 9tka jest potrzebna bardziej obecnie niż ŚO. Lewy młodszy nie będzie a Ferran nie będzie lepszy
0
@Herbert pierwszy socio to Dodi, a drugi to Lukebakio :DD
2
politykę na la bambie da się jeszcze zrozumieć choć osobiście uważam, że nie powinno jej być ale na głównej w artykułach? xDD nie no już polecieliście trochę
0
@ZuczekFCB1899 Roma spuchła
0
@Sekstet2009 a po co Gajdkowi twój autograf?
0
Balde 19 min w meczu? no tak średnio bym powiedział
0
Masturbinho umarł żeby Rudiger mógł żyć. absolutna parodia
ps. dobrze że nos go nie swędział ;)))
0
a co z tym Abdulkarimem Benzemą? Przy sytuacji naszych 9tek wypadałoby i jemu dać szansę jeśli to taki talent, nowy Salah itp
0
na lm uszatym ich xDDDD
0
trenuj chłopie i wracaj bo oczy krwawią od oglądania delfina
0
szybko wróciliście do wniosków w formie pisemnej xDDD