2

@Bykunn aha to rozumiem, że jak nie oglądałem meczu to nie mogę obejrzeć se skrótów i innych shortów? xD to nieźle


1

człowiek budzi się, patrzy że znowu 90+4 po obrzydliwej grze i przepchnięciu przez sędziów i humor na resztę weekendu zepsuty

1

swoją drogą obrzydliwe jak liga ustawiła terminarz w tej kolejce pod Realik dając im mecz w piątek przed środowym meczem lm gdzie nam dali sobotę przed wtorkiem xDD

0

@Cvzx kiedyś jakiś spermiarz chyba tu do niej wzdychał codziennie :D

2

Madrytowi nie idzie to Florek i kompani wytaczają znów ciężkie działa :D

4

jadę na bernabeu zasalutować, i tak nie chodzę na mecze więc ta kara spłynie po mnie jak po tych co pływali na narodowym przed Anglią :D a i przy okazji somsiadom zamkną stadion

1

odświeżanie starych artykułów zamiast napisania nowego odc. 2137

12

niech w końcu jakaś 9tka z Barcy B odpali proszę

0

@Objectivo w 4 było więcej eksplorowania, mogłeś się wracać w zamku do różnych lokacji więc niedziwne, że wyszło długo

0

Regragui rezygnujący z kadry 3 miesiące przed mundialem to jedno wielkie xD

2

już pomijając ten Radomiak co jest absolutnie komiczne (xD) to będzie śmieszne jeśli nie zagra ani jednego oficjalnego meczu dla Totków i pójdzie do Barcy a oni spadną xD

0

@nike007 no ja myślę, że po wyborach również będzie, zwłaszcza jak Fort przegra

0

@Herato czekamy na Pikeja

1

a jak Pan Jezus powiedział?

0

@Kazragore Leon i Ada to jak Brooke i Ridge, niby pasują do siebie ale tak nie do końca. No ale trudno, Chris w ryk

0

@patrykzmc2000 z Radomiaka do Barcelony XD Paulinho vibe

0

@Ptasior oho czyżby oponeo dostał w końcu dobry bolid tak jak w Merolu?

0

to będzie kilka pięknych tygodni wzajemnego obrzucania się łajnem xD
ale w sumie to czy skłamał?

0

w top5 nie ma artykułów nt. Realu Madryt. Przypadek?

3

nie no poniosło go teraz. 9tka jest potrzebna bardziej obecnie niż ŚO. Lewy młodszy nie będzie a Ferran nie będzie lepszy

0

@Herbert pierwszy socio to Dodi, a drugi to Lukebakio :DD

2

politykę na la bambie da się jeszcze zrozumieć choć osobiście uważam, że nie powinno jej być ale na głównej w artykułach? xDD nie no już polecieliście trochę

0

@ZuczekFCB1899 Roma spuchła

0

@Sekstet2009 a po co Gajdkowi twój autograf?

0

Balde 19 min w meczu? no tak średnio bym powiedział

0

Masturbinho umarł żeby Rudiger mógł żyć. absolutna parodia
ps. dobrze że nos go nie swędział ;)))

0

a co z tym Abdulkarimem Benzemą? Przy sytuacji naszych 9tek wypadałoby i jemu dać szansę jeśli to taki talent, nowy Salah itp

0

na lm uszatym ich xDDDD

0

trenuj chłopie i wracaj bo oczy krwawią od oglądania delfina

0

szybko wróciliście do wniosków w formie pisemnej xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?