malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Josef Bratan w końcu coś pokazuje
0
no Espart nieładnie, ale można wybaczyć
2
Negreira dziękujemy
0
jeden karny to za dużo, madrycki żołnierz nie da drugiego claro bo tak przecież nie wypada :DD
0
@Filipem właśnie dlatego nie Lewy
1
"Cancelo wartość ujemna" xDDDD
1
Leszek Osłowski i już wiesz że mecz obejrzysz na zagranicznym kanale
0
@Joe_Barbaro Widzew Łódź, i to tyczy się kilku nawet :D
1
@escarabajo ja bym go spróbował w kadrze, przed kontuzją ładnie grał w Parmie a teraz widać, że odbudowuje się. gorszy od Buksy i Świderskiego nie będzie
10
no cóż, słabo ze wszystkich stron, można było się spróbować dogadać
1
@Vegeta88 poprawka - jak będzie prezydentem Barcy
0
@Ilka mogłabyś być z 8 lat młodszym facetem?
3
kurde pan redaktor Gajdek robi się ekspertem na miarę największych Ćwiąkał, patrzę sobie wp a tam wywiad z nim xD
0
@Aragorn33 a to przepraszam, niepełnosprawnych nie będę przecież obrażał
0
który tam doznał kontuzji głowy albo którego sędzia przekręcił i wpisał do protokołu, że kontuzja głowy?
1
@Krystiansigma2734 no a Valverde nie powinien być w LM zawieszony za walenie rywala po pysku? xD
3
strzela ten co powinien być zawieszony, tak jak z City bokser. obrzydliwe jak cały ten klub
0
@Kozinho. po prostu laski obok czekają na mkbewe
7
nie oszukujmy się, ziomek Setiena i jego ekipa nie ma teraz podjazdu do Realu, zaczęli sezon fajnie ale teraz to są mocnym kandydatem na spadkowicza.
chciałbym się mylić i myśleć że coś dziś ugrają ale lepiej się nie łudzić
0
jakiego Rafaela Marqueza i jaką 16. pozycję? xD no comment
tak na marginesie to Belletti out
1
@maroon na moje 41 goli w 29 meczach będzie miało większą wagę niż 41 goli w 33 meczach ale nie wnikam
0
załóżmy że Kane nie pobija rekord Lewego a wyrównuje - czyje 41 goli będzie miało większą wagę?
na moje Lewy - pauzował więcej, a Kane ma teraz lepszy team bo Lewy nie miał nikogo kto by się zbliżył do liczb Olise i nawet Diaza. Obaj mają już prawie takie same G/A co Tomasz Młynarz w tamtym sezonie a sezon jeszcze się nie skończył. Bayern to co by nie mówić maszyna w tym sezonie
0
dla jego dobra sprzedać i zarobić. gość przy Nicki Nicole nie pogra nic a nic
0
ale bym sobie zatańczył tak z czarnoskórym w klubie nocnym...
...nie powiedział żaden Polak
2
ciężko będzie się go pozbyć niestety
0
@lucca87 ja bym dał krzesło elektryczne no ale niestety nie da sie
1
kolejny clickbaitowy tytuł, wstyd
0
oho Luis Diaz v2
0
Pedro też jest dobry, z Romy do Lazio iść xD
1
czy na la bambie jutro też będzie wprowadzona cisza?