0

Josef Bratan w końcu coś pokazuje

0

no Espart nieładnie, ale można wybaczyć

2

Negreira dziękujemy

0

jeden karny to za dużo, madrycki żołnierz nie da drugiego claro bo tak przecież nie wypada :DD

0

@Filipem właśnie dlatego nie Lewy

1

"Cancelo wartość ujemna" xDDDD

1

Leszek Osłowski i już wiesz że mecz obejrzysz na zagranicznym kanale

0

@Joe_Barbaro Widzew Łódź, i to tyczy się kilku nawet :D

1

@escarabajo ja bym go spróbował w kadrze, przed kontuzją ładnie grał w Parmie a teraz widać, że odbudowuje się. gorszy od Buksy i Świderskiego nie będzie

10

no cóż, słabo ze wszystkich stron, można było się spróbować dogadać

1

@Vegeta88 poprawka - jak będzie prezydentem Barcy

0

@Ilka mogłabyś być z 8 lat młodszym facetem?

3

kurde pan redaktor Gajdek robi się ekspertem na miarę największych Ćwiąkał, patrzę sobie wp a tam wywiad z nim xD

0

@Aragorn33 a to przepraszam, niepełnosprawnych nie będę przecież obrażał

0

który tam doznał kontuzji głowy albo którego sędzia przekręcił i wpisał do protokołu, że kontuzja głowy?

1

@Krystiansigma2734 no a Valverde nie powinien być w LM zawieszony za walenie rywala po pysku? xD

3

strzela ten co powinien być zawieszony, tak jak z City bokser. obrzydliwe jak cały ten klub

0

@Kozinho. po prostu laski obok czekają na mkbewe

7

nie oszukujmy się, ziomek Setiena i jego ekipa nie ma teraz podjazdu do Realu, zaczęli sezon fajnie ale teraz to są mocnym kandydatem na spadkowicza.
chciałbym się mylić i myśleć że coś dziś ugrają ale lepiej się nie łudzić

0

jakiego Rafaela Marqueza i jaką 16. pozycję? xD no comment
tak na marginesie to Belletti out

1

@maroon na moje 41 goli w 29 meczach będzie miało większą wagę niż 41 goli w 33 meczach ale nie wnikam

0

załóżmy że Kane nie pobija rekord Lewego a wyrównuje - czyje 41 goli będzie miało większą wagę?
na moje Lewy - pauzował więcej, a Kane ma teraz lepszy team bo Lewy nie miał nikogo kto by się zbliżył do liczb Olise i nawet Diaza. Obaj mają już prawie takie same G/A co Tomasz Młynarz w tamtym sezonie a sezon jeszcze się nie skończył. Bayern to co by nie mówić maszyna w tym sezonie

0

dla jego dobra sprzedać i zarobić. gość przy Nicki Nicole nie pogra nic a nic

0

ale bym sobie zatańczył tak z czarnoskórym w klubie nocnym...
...nie powiedział żaden Polak

2

ciężko będzie się go pozbyć niestety

0

@lucca87 ja bym dał krzesło elektryczne no ale niestety nie da sie

1

kolejny clickbaitowy tytuł, wstyd

0

oho Luis Diaz v2

0

Pedro też jest dobry, z Romy do Lazio iść xD

1

czy na la bambie jutro też będzie wprowadzona cisza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?