0

@shaun a to nie wiem, nie czytam komentarzy tych co mam na liście ignorowanych ;) ale dałbym sobie rękę uciąć że ta kompilacja nie jest tak kompromitująca jak ta rekina :D
tak na marginesie - porównajmy se liczby Lewego z sezonu 19/20 z obecnymi liczbami delfina ;D

0

@seicel nie wiem, może przedstawić program swój nie opierający się na Xavim tak jak na poprzednich wyborach?

0

@shaun no nic nie sprecyzowałem o jaki sezon chodzi, mea culpa ;)
ale to nie neguje tego, że nasz baby shark ma taką kompilację z jednego sezonu (pomijając tego karnego bo zaraz będzie gadane XD) a u Lewego takiej kompilacji z jednego sezonu nigdy nie zrobisz :D ba, moim zdaniem z całego pobytu w Barcelonie takiej kompilacji by nie miał ;) może i miałby kompilację niewykorzystanych sytuacji, ale na bank nie taką kompromitującą jak powyższa
ps. sezon trwa, więc kompilacja delfinka może być jeszcze dłuższa ;)

0

@Herato taki Yamal jak z Kozłowskiego Pedri, a z Janoty i Musiałowskiego Messi, poczekajmy bo takich już było setki ;D

2

kiedy Lapcio jadł makaron i kroił szynkę to Font jedyne co robił to krzyczał "Xavi to Xavi tamto", "Laporta to, Laporta tamto", "Messi wróci i poprowadzi nas do chwały" :D obrzydliwe

1

@BKSChemik oho pchasz się w multikonto ;DDD

0

no i wszystko w temacie. jak ktoś łyknie te jego ostatnie słowa, że Messi to Messi tamto to nie powinien nazywać się Cule

1

@Coveta Laporta. Jest jaki jest ale z nim Barca wraca na właściwe tory. Hejterzy nie widzą tego po prostu

2

oj piecze ogrodnika dupka, myślałem, że ma jeszcze resztki oleju jednak w głowie ale myliłem się

0

mecz Cruzeiro - Atletico tylko potwierdził reputację brazoli z fawel xD

6


trzy punkty dla Realu Madr... znaczy się Slytherinu

2

@Ilka i to jest prawdziwa kobieta a nie jakaś Juleczka ;)

0

@shaun a czyli jak jednego karnego strzelił nie z tego sezonu to video jest nieważne, można się rozejść
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Inter okradziony? ojjjj jaka szkoda......... :D

0

@shaun tylko, że zdajesz sobie sprawę, że powyższa kompilka jest z tego sezonu? xDDDDDDDDDDDDDDDDD
a ty byś pewnie zrobił z całego pobytu Lewego XD

0

@shaun no to zrób, czekam :D

1

do hejterów Lewego - czy Lewy ma taką kompilację? Bo jego rywal do pozycji 9tki jak widać tak :D
absolutna parodia, po obejrzeniu tego jeszcze mocniej dotarło do mnie jakim plackiem jest delfin

0

@kanver_ jaki kraj taka dziewiątka. nie przebił się w przeciętniaku ligi belgijskiej xD

0

15

dawać go na ligowy mecz do kadry, gorszy od rekina nie będzie

0

ale że Pietruszewski odda hołd GOATowi tym golem to nie spodziewałem się. Szkoda tylko że po drugiej stronie był Otamenda

0

@Kozinho. no Rutkowski nie lepszy z tą fotą z gołą klatą i różą w łapie xD

23

Lewy bez oceny ale Raphinha i Fermin mimo tylu samo rozegranych minut już tak, a Cancelo z oceną niższą niż Casado, ostro XD

0

@esem91 a potem przyjdzie WTA i hurr durr my chcęmy równom płacę!!!!11

0

@severius wow, zajeło im tylko 8 lat xD

0

@Derean przykry

0

@mordini123 dupa nie bengier, tamtejsze intro miało jakąś aurę a tutaj to tylko podkład jest okej a samo video to chłam

5

a czy w klubie panuje optymizm?

1

szczerze to słabiutko to wygląda, to jest 4. liga a nie potrafią sobie w niej poradzić. to są chyba dla Bellettiego za wysokie progi i jak już kiedyś o tym mówiłem to się kilku ekspertów rzuciło na mnie xD

0

jaki kat taki bat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?