malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shaun a to nie wiem, nie czytam komentarzy tych co mam na liście ignorowanych ;) ale dałbym sobie rękę uciąć że ta kompilacja nie jest tak kompromitująca jak ta rekina :D
tak na marginesie - porównajmy se liczby Lewego z sezonu 19/20 z obecnymi liczbami delfina ;D
0
@seicel nie wiem, może przedstawić program swój nie opierający się na Xavim tak jak na poprzednich wyborach?
0
@shaun no nic nie sprecyzowałem o jaki sezon chodzi, mea culpa ;)
ale to nie neguje tego, że nasz baby shark ma taką kompilację z jednego sezonu (pomijając tego karnego bo zaraz będzie gadane XD) a u Lewego takiej kompilacji z jednego sezonu nigdy nie zrobisz :D ba, moim zdaniem z całego pobytu w Barcelonie takiej kompilacji by nie miał ;) może i miałby kompilację niewykorzystanych sytuacji, ale na bank nie taką kompromitującą jak powyższa
ps. sezon trwa, więc kompilacja delfinka może być jeszcze dłuższa ;)
0
@Herato taki Yamal jak z Kozłowskiego Pedri, a z Janoty i Musiałowskiego Messi, poczekajmy bo takich już było setki ;D
2
kiedy Lapcio jadł makaron i kroił szynkę to Font jedyne co robił to krzyczał "Xavi to Xavi tamto", "Laporta to, Laporta tamto", "Messi wróci i poprowadzi nas do chwały" :D obrzydliwe
1
@BKSChemik oho pchasz się w multikonto ;DDD
0
no i wszystko w temacie. jak ktoś łyknie te jego ostatnie słowa, że Messi to Messi tamto to nie powinien nazywać się Cule
1
@Coveta Laporta. Jest jaki jest ale z nim Barca wraca na właściwe tory. Hejterzy nie widzą tego po prostu
2
oj piecze ogrodnika dupka, myślałem, że ma jeszcze resztki oleju jednak w głowie ale myliłem się
0
mecz Cruzeiro - Atletico tylko potwierdził reputację brazoli z fawel xD
6
trzy punkty dla Realu Madr... znaczy się Slytherinu
2
@Ilka i to jest prawdziwa kobieta a nie jakaś Juleczka ;)
0
@shaun a czyli jak jednego karnego strzelił nie z tego sezonu to video jest nieważne, można się rozejść
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Inter okradziony? ojjjj jaka szkoda......... :D
0
@shaun tylko, że zdajesz sobie sprawę, że powyższa kompilka jest z tego sezonu? xDDDDDDDDDDDDDDDDD
a ty byś pewnie zrobił z całego pobytu Lewego XD
0
@shaun no to zrób, czekam :D
1
absolutna parodia, po obejrzeniu tego jeszcze mocniej dotarło do mnie jakim plackiem jest delfin
0
@kanver_ jaki kraj taka dziewiątka. nie przebił się w przeciętniaku ligi belgijskiej xD
0
@Geble @BojanKriKicz opinia?
15
dawać go na ligowy mecz do kadry, gorszy od rekina nie będzie
0
ale że Pietruszewski odda hołd GOATowi tym golem to nie spodziewałem się. Szkoda tylko że po drugiej stronie był Otamenda
0
@Kozinho. no Rutkowski nie lepszy z tą fotą z gołą klatą i różą w łapie xD
23
Lewy bez oceny ale Raphinha i Fermin mimo tylu samo rozegranych minut już tak, a Cancelo z oceną niższą niż Casado, ostro XD
0
@esem91 a potem przyjdzie WTA i hurr durr my chcęmy równom płacę!!!!11
0
@severius wow, zajeło im tylko 8 lat xD
0
@Derean przykry
0
@mordini123 dupa nie bengier, tamtejsze intro miało jakąś aurę a tutaj to tylko podkład jest okej a samo video to chłam
5
a czy w klubie panuje optymizm?
1
szczerze to słabiutko to wygląda, to jest 4. liga a nie potrafią sobie w niej poradzić. to są chyba dla Bellettiego za wysokie progi i jak już kiedyś o tym mówiłem to się kilku ekspertów rzuciło na mnie xD
0
jaki kat taki bat