0

@esem91 a potem przyjdzie WTA i hurr durr my chcęmy równom płacę!!!!11

0

@severius wow, zajeło im tylko 8 lat xD

0

@Derean przykry

0

@mordini123 dupa nie bengier, tamtejsze intro miało jakąś aurę a tutaj to tylko podkład jest okej a samo video to chłam

5

a czy w klubie panuje optymizm?

1

szczerze to słabiutko to wygląda, to jest 4. liga a nie potrafią sobie w niej poradzić. to są chyba dla Bellettiego za wysokie progi i jak już kiedyś o tym mówiłem to się kilku ekspertów rzuciło na mnie xD

0

jaki kat taki bat

2

eh obrzydliwy bedzie tegoroczny sezon f1, można już skipnąć całą resztę ://////////

1

@Virusk3 o to chodzi xD

1

ale ten śniady z Bilbao jaki szpagat walnął, chyba hołd Boatengowi chciał oddać

1

Raphinha wraca powoli do swojej "dyspozycji", złota piłka xDDDDDDD

0

@12Frost12 nie no Manzano, Soto Grado, 2xHernandez to ten sam poziom jak nie niższy

0

Nicki Nicole ewidentnie podjada podczas tego ramadanu :)))))

0

ten Jaś Kapela z 17 na plecach jest tak mierny że szkoda gadać

1

sprzedać Ferrana

0

ale z tą mentalnością rekina to Ferran poleciał xD przecież to obraza dla tych majestatycznych stworów wodnych

0

madrycka pało gwiżdż szybciej

0

ładne KO Joan :D

1

ale bym sobie obejrzał takiego Kevina Księcia Boatenga na 9tce

0

5

xD znowu Ferran, co ty robisz Flick

0

@Kismeth Pedri ma tyle samo goli, też musi być słaby jak Bilva :D

0

@ElD00pa gdzie w takim razie byłeś jak niedawno szczekał nt. Negreiry?

0

@acenooo XD typie pytasz mnie o narrację to odpowiadam dlaczego się nie wpisuje, ty chyba jesteś najmądrzejszym kibicem Realu :D

0

Victor Wembanyama to przyszły GOAT koszykówki jeśli się nie połamie

12

no nareszcie, szkoda tylko, że to kontuzje zmusiły Flicka do tych powołań a nie dał ich sam z siebie. Czekamy teraz na Pacifico i Abdulkarima Benzemę

0

@acenooo nie, biorąc pod uwagę to co robią klauny z twojego cyrku to nie, nie wpisuje się w narrację. Jeden faul na czerwoną nie zmienia tego, że sędziowie was przepychają ale jesteście zbyt ślepi żeby to zauważyć, a twój ulubiony "zawodnik" bije se innych piąchami bez konsekwencji XD
wracaj na notatnik i tam pisz swoje wypociny

0

@Michas_13 bo na varze był ten śmieć co przekręcił nas z Gironą

0

@Bykunn przynajmnije moje wnioski nie są bardziej debilne niż twój komentarz który napisałeś zanim pomyślałeś ;)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?