malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 a potem przyjdzie WTA i hurr durr my chcęmy równom płacę!!!!11
0
@severius wow, zajeło im tylko 8 lat xD
0
@Derean przykry
0
@mordini123 dupa nie bengier, tamtejsze intro miało jakąś aurę a tutaj to tylko podkład jest okej a samo video to chłam
5
a czy w klubie panuje optymizm?
1
szczerze to słabiutko to wygląda, to jest 4. liga a nie potrafią sobie w niej poradzić. to są chyba dla Bellettiego za wysokie progi i jak już kiedyś o tym mówiłem to się kilku ekspertów rzuciło na mnie xD
0
jaki kat taki bat
2
eh obrzydliwy bedzie tegoroczny sezon f1, można już skipnąć całą resztę ://////////
1
@Virusk3 o to chodzi xD
1
https://m.salon24.pl/deb9c4df80e7a7945b2de76db7d68e1c,930,0,0,0.jpg Casado dzisiaj
1
ale ten śniady z Bilbao jaki szpagat walnął, chyba hołd Boatengowi chciał oddać
1
Raphinha wraca powoli do swojej "dyspozycji", złota piłka xDDDDDDD
0
@12Frost12 nie no Manzano, Soto Grado, 2xHernandez to ten sam poziom jak nie niższy
0
Nicki Nicole ewidentnie podjada podczas tego ramadanu :)))))
0
ten Jaś Kapela z 17 na plecach jest tak mierny że szkoda gadać
1
sprzedać Ferrana
0
ale z tą mentalnością rekina to Ferran poleciał xD przecież to obraza dla tych majestatycznych stworów wodnych
0
madrycka pało gwiżdż szybciej
0
ładne KO Joan :D
1
ale bym sobie obejrzał takiego Kevina Księcia Boatenga na 9tce
0
@Kwasiak98 @VegetaPolska opinia?
5
xD znowu Ferran, co ty robisz Flick
0
@Kismeth Pedri ma tyle samo goli, też musi być słaby jak Bilva :D
0
@ElD00pa gdzie w takim razie byłeś jak niedawno szczekał nt. Negreiry?
0
@acenooo XD typie pytasz mnie o narrację to odpowiadam dlaczego się nie wpisuje, ty chyba jesteś najmądrzejszym kibicem Realu :D
0
Victor Wembanyama to przyszły GOAT koszykówki jeśli się nie połamie
12
no nareszcie, szkoda tylko, że to kontuzje zmusiły Flicka do tych powołań a nie dał ich sam z siebie. Czekamy teraz na Pacifico i Abdulkarima Benzemę
0
@acenooo nie, biorąc pod uwagę to co robią klauny z twojego cyrku to nie, nie wpisuje się w narrację. Jeden faul na czerwoną nie zmienia tego, że sędziowie was przepychają ale jesteście zbyt ślepi żeby to zauważyć, a twój ulubiony "zawodnik" bije se innych piąchami bez konsekwencji XD
wracaj na notatnik i tam pisz swoje wypociny
0
@Michas_13 bo na varze był ten śmieć co przekręcił nas z Gironą
0
@Bykunn przynajmnije moje wnioski nie są bardziej debilne niż twój komentarz który napisałeś zanim pomyślałeś ;)))))