malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a może Bernala na atak?
1
xDD weźcie go sprzedajcie już
1
eh człowiek odpalił, zobaczył, że Ferran w podstawie i jakoś stracił już jakiekolwiek resztki wiary
0
@Szmulek uczeń przerósł mistrza ;)
0
niech ktoś sprawdzi czy z użytkownikiem On1985 z sąsiedniej wszystko w porządku
0
Real vs Getafe 2009 - Pepe kopie Casquero w plecy i głowę - czerwo
Real vs Getafe 2026 - Rudiger dusi kolanem rywala z Getafe i wali piszczelem w twarz - nic
17 lat, ci sami rywale i jaka różnica. Trzeba przyznać że plan totalnego ustawienia ligi pod Real i dyktatury Pereza został coś późno wdrożony
22
powinno zostać wszczęte w Hiszpanii śledztwo na ustawianie/wypaczanie wyników
5
finalissima w Madrycie to obraza dla Messiego i Yamala
0
ale przejęzyczenie typiary w polsacie to absolutna żenada, tfu profesjonalistka. oby szybko skończyła karierę
1
@VegetaPolska chłopie idź na tag przegryw na wykopie, tam twoje miejsce
1
@barteq porównywanie Lapcia do Kuleszy to obraza dla Lapcia
2
@Coveta co ma piernik do wiatraka? skrzydłowi by mu podali a rezultat byłby taki sam xD
3
0
@4drian0 gra piękna, jedyny minus że trochę przykrótka, ale poza tym złoto
3
cześć, giniemy.
2
@Coveta mocno prze**chany jest ten argument że napastnicy nie dostają podań. Rekin dostał wczoraj prostopadłą piłę na sam na sam i walnął prosto w bramkarza xDDDD
1
@domin1515 już była zapowiedź usunięcia reklam za kupno premium i groźby, że na nowej wersji strony żadne adblocki nam nie pomogą xDDDDDDDDD
1
@dzefrej234 rozumiem, że wczoraj Lewy strzelił obok bramki? xDD
0
Capcom potężnie ugotował z Requiem, szacunek :))
0
@BulaKG gość prócz wady wymowy ma chyba inne defekty, w czaszce
0
hejterzy smutni...
4
tak szczerze to Villareal to strasznie nijaka drużyna, to że oni są na 3. miejscu nie za dobrze świadczy o hiszpańskiej lidze Madrytu
0
Rashford to ma ułożoną nogę jeśli nie zagrywa piłki w polu karnym xD szkoda, że nie można jak w ręcznej zmieniać graczy na stałe fragmenty gry
2
wow Bardaczi 20 minut dostanie, cud
0
nie ma takiego drugiego jak Pedri, niech go omijają kontuzje...
no może Wembanyama w NBA
1
Ferran schodzi, dziwny przypadek biorąc pod uwagę że on dziś nie grał
0
gdyby mecz był w roku przestępnym to delfin by trafił
0
obniżcie tą linię obrony do viniciusa wafla bo z tymi parodystami nie da się tak wysoko bronić
1
najlepsze jest to, że jedyny kontrargument dla zwolenników Ferrana jest taki, że "Lewy nie dojeżdża" xD przecież jak Lewy nie dojeżdża to co powiedzieć o delfinie?
0
nareszcie pewne wykończenie