0

a może Bernala na atak?

1

xDD weźcie go sprzedajcie już

1

eh człowiek odpalił, zobaczył, że Ferran w podstawie i jakoś stracił już jakiekolwiek resztki wiary

0

@Szmulek uczeń przerósł mistrza ;)

0

niech ktoś sprawdzi czy z użytkownikiem On1985 z sąsiedniej wszystko w porządku

0

Real vs Getafe 2009 - Pepe kopie Casquero w plecy i głowę - czerwo
Real vs Getafe 2026 - Rudiger dusi kolanem rywala z Getafe i wali piszczelem w twarz - nic
17 lat, ci sami rywale i jaka różnica. Trzeba przyznać że plan totalnego ustawienia ligi pod Real i dyktatury Pereza został coś późno wdrożony

22

powinno zostać wszczęte w Hiszpanii śledztwo na ustawianie/wypaczanie wyników

5

finalissima w Madrycie to obraza dla Messiego i Yamala

0

ale przejęzyczenie typiary w polsacie to absolutna żenada, tfu profesjonalistka. oby szybko skończyła karierę

1

@VegetaPolska chłopie idź na tag przegryw na wykopie, tam twoje miejsce

1

@barteq porównywanie Lapcia do Kuleszy to obraza dla Lapcia

2

@Coveta co ma piernik do wiatraka? skrzydłowi by mu podali a rezultat byłby taki sam xD

3

klasyczek :)))))))))

0

@4drian0 gra piękna, jedyny minus że trochę przykrótka, ale poza tym złoto

3

cześć, giniemy.

2

@Coveta mocno prze**chany jest ten argument że napastnicy nie dostają podań. Rekin dostał wczoraj prostopadłą piłę na sam na sam i walnął prosto w bramkarza xDDDD

1

@domin1515 już była zapowiedź usunięcia reklam za kupno premium i groźby, że na nowej wersji strony żadne adblocki nam nie pomogą xDDDDDDDDD

1

@dzefrej234 rozumiem, że wczoraj Lewy strzelił obok bramki? xDD

0

Capcom potężnie ugotował z Requiem, szacunek :))

0

@BulaKG gość prócz wady wymowy ma chyba inne defekty, w czaszce

0

hejterzy smutni...

4

tak szczerze to Villareal to strasznie nijaka drużyna, to że oni są na 3. miejscu nie za dobrze świadczy o hiszpańskiej lidze Madrytu

0

Rashford to ma ułożoną nogę jeśli nie zagrywa piłki w polu karnym xD szkoda, że nie można jak w ręcznej zmieniać graczy na stałe fragmenty gry

2

wow Bardaczi 20 minut dostanie, cud

0

nie ma takiego drugiego jak Pedri, niech go omijają kontuzje...
no może Wembanyama w NBA

1

Ferran schodzi, dziwny przypadek biorąc pod uwagę że on dziś nie grał

0

gdyby mecz był w roku przestępnym to delfin by trafił

0

obniżcie tą linię obrony do viniciusa wafla bo z tymi parodystami nie da się tak wysoko bronić

1

najlepsze jest to, że jedyny kontrargument dla zwolenników Ferrana jest taki, że "Lewy nie dojeżdża" xD przecież jak Lewy nie dojeżdża to co powiedzieć o delfinie?

0

nareszcie pewne wykończenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?