22

czy ma ktoś jaja i może powiedzieć tam wprost, że mecz był znowu wydrukowany w tej madryckiej lidze?

1

Soto Grado i VAR 10. Zadanie wykonane, Perez zadowolony

2

już pomińmy impotencję strzelecką i grę obronną, czy Barca zajmie się tym przekrętem z Kounde? Rozumiem, że on nie może nadepnąć na rywala ale rywal na niego tak?
tu powinna być ostra interwencja bo po raz kolejny wynik został wydrukowany.

1

ale że Soto Grado podyktował to bez varu to szok

1

dobrze że ten Cygankow to jest ostry placek xD

0

Pep jednak wiedział

2

trzeba anulować bo my przegramy

0

@Soetie no pięknie wyglądał rekin z Atletico i gra Barcy z nim nie ma co :D

0

@esem91 oj nie świeciła, tym bardziej że to madryciarz i są na to również dowody z fb ;)

0

11

brakuje takich charakterniaków jak Stoiczkow

0

dawać Cancelo na LS

1

@michaleu niby tak ale orientacja już trochę zmienia i dyskwalifikuje, jakoś Aitana odkąd wyznała, że jest hetero stała się bardziej pociągająca ;)

0

@Bzyczekk w sumie to nadal nie rozumiem jakim cudem on jeszcze bez bana xDDDDD przecież to jakaś parodia

1

i tyle z tej skargi. jeśli nie zajmie sie tym wyższa instytucja to będzie tak zawsze

0

Jaś Kapela zaliczył mega zjazd, trzeba było go wypchać przy pierwszej okazji do Kotletiko

0

czyli pomińmy fakt, że Barcelona została znów przekręcona a jego drużyna przepchnięta bo był pogrom. no debil, po prostu debil. wstyd że taki ktoś pracował w Barcelonie

1

@czosnekfcb mogła mieć każdego to wzięła takiego łaka xD przykre troche

0

Sociedad jak zawsze z nami gra życie a przed białymi rozkłada nogi? stare, znałem
pomijając tradycyjne przepychanie Realu przez sędziów gdzie wczoraj były te potężne kontry Sociedad i ten potężny Remiro? szkoda, że nie będzie okazji ich wyjaśnić w finale CdR i większa szkoda, że nie wylosowaliśmy właśnie ich

1

ale i tak jest słaby, sprzedać itp. xDDDDD

0

@Aequlibre Aghehowa połamany jest a reszta to nie wygląda mi na poziom Barcy

0

elegancko, i cyk 2 karniaczki dla białych i pora na cs'a

0

@ranger3120 idealny skład dla the special five

0

@kanver_ klasyka, wszyscy prócz Araujo zagrali kupę a i tak najwięcej będzie sie mówiło o tych co są kozłami ofiarnymi XD

0

@Houseros123 na początek wymienię dwóch tych których odstrzelił - Pablo Torre i Jan Virgili ;)
obecnie wymienię ci więcej niż dwóch - Bardaczi, Xavi Espart i Diarra (jak wyzdrowieją), młody Kluivert, Guille. oraz fajnie by było jakby na ŚN ktoś dostał szansę (czy to Barbera, Gistau czy nasz nowy Mohamed Salah)
tak na marginesie żaden nie musi być magiczny, nie mam takich wygórowanych wymagań jak ty i 75% la bamby ;)
ps. jak Tunkara po skończeniu 16 lat nie dostanie szansy chociaż w presezonie to będzie parodia

5

opis przy ocenie rekina XDDDDDDDDDDDDDD

0

no to zacznijcie do cholery walczyć bo walka na boisku już nie wystarczy

0

złożą to niech wniosek do prokuratury o śledztwo

0

@ACRAB95 nie wiem może powinien zacząć dawać szanse młodym?

0

wygraj z 2-ligowcem i dopiero się wypowiadaj łaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?