malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cataloniec94 wiadomo jeden mecz ma definiować całą karierę :D
1
ale wolej uszatego, Alba musi mieć niezłą bekę przed telewizorem
2
xD a więc tu odnalazła się legenda prześcieradeł, kisnę
10
o kurła to Jesus Vallejo gra w Albacete? XDDDDD
0
@FanBarcy22 mówisz, ze wolisz Kounde co ostatnio rusza się jak wóz z węglem? ;)
0
@OskP no niebardzo skoro są teraz rozstawienia w pucharze
2
@mate92 no ograli białych to tacy słabi nie są ;)
0
xD madrycki kapral już zaczyna
1
Cancelo fajny powiew świeżości z przodu, żeby jeszcze se truchtem nie wracał do obrony xD
0
@RivaldoVitorBorba a nie wiem, grzmot to chyba wiadomo od czego
0
Nicole to może niech przestanie holować piłkę we własnej tercji XD
0
czy kapitan grzmot trafi w kaftan po transferze kamerzysty do Hilalu?
0
@Cvzx ale pod kopułą to co u większości skoro chłop ją bije a ona z nim dalej jest :D
1
@David_Martin już przy Haalandzie w ataku i Tonim odleciałeś, ale potem Lewy out i przestałem czytać resztę ;)
0
@kanver_ okej, grajmy Yamalem 90 minut cały sezon, zajedźmy go i niech skończy jak Fati, po co zmiennik xDD
1
obrzydliwy człowiek
0
@mrboom ale to co on jakiś nieomylny i nietykalny jest? nie można go krytykować już? granie wysoką obroną do usranej śmierci i kiszenie Roonego na ławie jest spoko tak?
0
Bardacziego w sezonie 26/27 już tu nie będzie, brawa dla wszechwiedzącego boskiego Flicka
7
szkoda, że jesteśmy gołodupcami i nie trafił do nas, a zamiast tego zmarnuje się w antyfutbolu Cholo
0
@lincoln25 to czemu kłapiesz skoro pacjent nie powinien stawiać diagnozy? zamilicz i usuń konto ;)
4
XDDD (15 znaków)
0
@lincoln25 zakneblować, pomalować białą farbą i odesłać do Choroszczy. to należy z tobą zrobić ;)
3
jedna rzecz jest tu nieprzypadkowa, pewien odcień ;)
0
jak jest serio zadowolony z naszej obrony to XD
0
@Beztroskii nie no tyle to nie
1
Kryszcziano spłakał się, że Al Nasrał nie robi wzmocnień i odmawia gry, tego jeszcze nie grali xDD ale to jest malutki człowiek
16
nie jesteś gandalfem, jesteś pachołkiem
1
Littler łatwo, gość lekko zdetronizuje Taylora ze statusu goata darta
15
aktualizacja 21:37, jeszcze jak
3
zwykły frajer ;))