0

dwie łamagi na środku obrony xD szkoda strzępić ryja

4

nie wiem, jakoś ta ofensywa po młodziaków wygląda mi na ofensywę Lapcia przed wyborami xD

1

Sydney Sweeney to dzisiejsza Marylin, nie zapraszam do dyskusji

1

@qbsonFCBarca każdy kumaty nie zapomniał jej początków w showbiznesie i nie da się nabrać na jej zagrywki ;)

7

umówmy się, te wszystkie kalkulacje nie powinny mieć miejsca bo Barca powinna była wygrać z Brugge. jakoś z tą linią pomocy nie widzę dzisiaj korzystnego (w kontekście walki o top8) rezultatu

0

Gaviego odkleiło

2

??????????????????

0

ciężko to widzę z tą linią pomocy, może i wygrają ale jak już to niewysoko

0

the special five ;)

4

płakał bo chciał go Raków

0

@BialyKolorDoDupy za sam nick należy ci się szacun ;)

1

@heniusss ciekawi mnie czy wyrwała jakiegoś Daniele Orsato jak nasza witaminka Karolinka Bojar Stefańskiego xDDDDDDDDD

0

@RichardWinters mały ale wariat to był Isaiah Thomas w prime albo Spud Webb. Iverson to ledwo 5cm niższy od takiego Curryego był

0

@Bzyczekk widzę nie zrozumiałeś tego co chciałem przekazać pisząc, że prezydentowi Polski należy się szacunek, ziobro zdziwienia ;)

0

@Bzyczekk rozumiem, że szacunek do "prezydenta Polski" jest narzucany prawnie i za brak szacunku będzie chłosta, 25 lat więzienia albo 100 zł grzywny?

2

Aitana wyznała, że jest hetero. No musze przyznać, że jestem w niemałym szoku
Pedri musisz

0

@kibic1899 "szacunku do prezydenta Polski" - po pierwsze bo co? po drugie szacunek należy się prezydentowi Polski, tak jak powiedziałeś.
tak na marginesie ostatnie twoje słowa pokazują że raczej twojego komentarza nie można brać na poważnie xDDDDDDDDDDD

0

jest przecietny i tyle

0

szkoda że dopiero teraz się budzicie jak odchodzi, już kilka miesięcy temu było widać że nic z niego nie bedzie

0

kozioł ofiarny la bamby

2

@Aragorn33 ludzie którzy biorą tę ligę na poważnie to stan umysłu. prócz rankingu uefa który jest tylko zasługą ligi konferencji nie zmieniło się nic

0

@sebasarna @VegetaPolska ale przeloguj

2

Endriczek kompletuje hattriczka z karniaczka, przygotowują go do roli penaldziarza w stolicy

0

na fazę pucharową Cancelo starterem na LO

0

no i mamy dziada z Oviedo na boisku

0

xD ale teraz odkleiło Cubarsiego

3

Casado jest słaby, chyba na Kopenhadze spróbowałbym linii pomocy Eric-Fermin-Olmo

0

no Nicki Nicole teraz zaskoczył

2

Lapcio już chyba lekko porobiony :D

0

to ile dziś minut dostanie Bardaczi? 5 czy może 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?