malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dwie łamagi na środku obrony xD szkoda strzępić ryja
4
nie wiem, jakoś ta ofensywa po młodziaków wygląda mi na ofensywę Lapcia przed wyborami xD
1
Sydney Sweeney to dzisiejsza Marylin, nie zapraszam do dyskusji
1
@qbsonFCBarca każdy kumaty nie zapomniał jej początków w showbiznesie i nie da się nabrać na jej zagrywki ;)
7
umówmy się, te wszystkie kalkulacje nie powinny mieć miejsca bo Barca powinna była wygrać z Brugge. jakoś z tą linią pomocy nie widzę dzisiaj korzystnego (w kontekście walki o top8) rezultatu
0
Gaviego odkleiło
2
??????????????????
0
ciężko to widzę z tą linią pomocy, może i wygrają ale jak już to niewysoko
0
the special five ;)
4
płakał bo chciał go Raków
0
@BialyKolorDoDupy za sam nick należy ci się szacun ;)
1
@heniusss ciekawi mnie czy wyrwała jakiegoś Daniele Orsato jak nasza witaminka Karolinka Bojar Stefańskiego xDDDDDDDDD
0
@RichardWinters mały ale wariat to był Isaiah Thomas w prime albo Spud Webb. Iverson to ledwo 5cm niższy od takiego Curryego był
0
@Bzyczekk widzę nie zrozumiałeś tego co chciałem przekazać pisząc, że prezydentowi Polski należy się szacunek, ziobro zdziwienia ;)
0
@Bzyczekk rozumiem, że szacunek do "prezydenta Polski" jest narzucany prawnie i za brak szacunku będzie chłosta, 25 lat więzienia albo 100 zł grzywny?
2
Aitana wyznała, że jest hetero. No musze przyznać, że jestem w niemałym szoku
Pedri musisz
0
@kibic1899 "szacunku do prezydenta Polski" - po pierwsze bo co? po drugie szacunek należy się prezydentowi Polski, tak jak powiedziałeś.
tak na marginesie ostatnie twoje słowa pokazują że raczej twojego komentarza nie można brać na poważnie xDDDDDDDDDDD
0
jest przecietny i tyle
0
szkoda że dopiero teraz się budzicie jak odchodzi, już kilka miesięcy temu było widać że nic z niego nie bedzie
0
kozioł ofiarny la bamby
2
@Aragorn33 ludzie którzy biorą tę ligę na poważnie to stan umysłu. prócz rankingu uefa który jest tylko zasługą ligi konferencji nie zmieniło się nic
0
@sebasarna @VegetaPolska ale przeloguj
2
Endriczek kompletuje hattriczka z karniaczka, przygotowują go do roli penaldziarza w stolicy
0
na fazę pucharową Cancelo starterem na LO
0
no i mamy dziada z Oviedo na boisku
0
xD ale teraz odkleiło Cubarsiego
3
Casado jest słaby, chyba na Kopenhadze spróbowałbym linii pomocy Eric-Fermin-Olmo
0
no Nicki Nicole teraz zaskoczył
2
Lapcio już chyba lekko porobiony :D
0
to ile dziś minut dostanie Bardaczi? 5 czy może 2?