malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
aktualizacja 21:37, jeszcze jak
3
zwykły frajer ;))
8
5
nie poddawaj się ukochana ma :DDDDDDDDDDDDDDDDD
7
co się musi stać, żeby Real poniósł konsekwencje za jawną korupcję w hiszpańskim futbolu/faworyzowanie ze strony sędziów?
3
powodzenia chłopie bo ciężko się patrzy na delfina
2
ale co to zmienia? zwykły pijarowy ruch który w opinii Realu ma coś zmienić ale i tak niewiele zmienia, jeden do lodówki a kolejny śmieć i tak przepycha dziś Real. jednego wsadzisz do lodówki to kolejni wyrastają
5
sędziowie wykonali swoją robotę. i będą ją nadal wykonywać bo wiedzą, że są bezkarni
0
oj nie przypominam sobie żeby ktoś w ekstraklapie kręcił takie wyniki ponad stan jak ostatnio robi to Mariusz Misiura z Wisłą Płock
1
@Gaucho Lewy strzelił sobie w stopę 1. nie podpisując intercyzy 2. decydując się na wyhodowanie sobie rogów
0
@KrwawiaceoczyVEB bezmyślny? xD
jak my mamy bać się jakiejś Mallorci bez dwóch czołowych pomocników to zaorać ten klub
0
Luke Humphries 9 darter w mastersach z Woodhousem
0
już wiecie czemu Ryan nie schodzi na prawą nogę
0
Negreira ściągnął piłkę magnesem za linię boczną
0
drugi raz ledwo xD
0
XDDDDDD (15 znaków)
1
boże jakie łamagi jeden po drugim xD ale fart że ten gościu to elcheijski Ferran
0
no nareszcie zmiany
0
ten Redondo gra w Elche? pamiętam jak wielką mu karierę wróżyli lata temu xD
1
@barteq jeden sie nie znalazłby jak to mówicie, drugi znalazł się i spartaczył dwie dwustuprocentowe sytuacje. nie wiem w sumie co gorsze ;)
0
@LAMC_10 https://x.com/nuradeeeen/status/2017697790793580630
raczej o takie wpisy chodziło ;)
1
wpiszcie w wyszukiwarce twitterowej "Ferran Torres". nie dziękujcie
0
oby ten Abdelkarim Benzema odpalił. marzy się żeby w końcu ktoś odpalił bo na 9tke z la masii nie ma co liczyć
0
nie no jaki to jest cep. że tu serio niektórzy wolą jego od Lewego
0
Fermin do bazy i dawać Casado/Bernala
1
pierwsze dobre podanie do tyłu de Jonga w Barcelonie xDDDDD
0
człowieku ładuj to a nie chcecie wejść z piłką do bramki, Raphinhi też jaja ucieli?
3
xD macie swojego rekina hejterzy Lewego
4
prócz obrony winę ponosi Flick. ile można kazać grać im wysoką obronę skoro tego ewidentnie nie umieją?
3
sprzedać Balde, gość to karykatura piłkarza od jakiegoś czasu