15

aktualizacja 21:37, jeszcze jak

3

zwykły frajer ;))

8

Rybakina :))

5

nie poddawaj się ukochana ma :DDDDDDDDDDDDDDDDD

7

co się musi stać, żeby Real poniósł konsekwencje za jawną korupcję w hiszpańskim futbolu/faworyzowanie ze strony sędziów?

3

powodzenia chłopie bo ciężko się patrzy na delfina

2

ale co to zmienia? zwykły pijarowy ruch który w opinii Realu ma coś zmienić ale i tak niewiele zmienia, jeden do lodówki a kolejny śmieć i tak przepycha dziś Real. jednego wsadzisz do lodówki to kolejni wyrastają

5

sędziowie wykonali swoją robotę. i będą ją nadal wykonywać bo wiedzą, że są bezkarni

0

oj nie przypominam sobie żeby ktoś w ekstraklapie kręcił takie wyniki ponad stan jak ostatnio robi to Mariusz Misiura z Wisłą Płock

1

@Gaucho Lewy strzelił sobie w stopę 1. nie podpisując intercyzy 2. decydując się na wyhodowanie sobie rogów

0

@KrwawiaceoczyVEB bezmyślny? xD
jak my mamy bać się jakiejś Mallorci bez dwóch czołowych pomocników to zaorać ten klub

0

Luke Humphries 9 darter w mastersach z Woodhousem

0

już wiecie czemu Ryan nie schodzi na prawą nogę

0

Negreira ściągnął piłkę magnesem za linię boczną

0

drugi raz ledwo xD

0

XDDDDDD (15 znaków)

1

boże jakie łamagi jeden po drugim xD ale fart że ten gościu to elcheijski Ferran

0

no nareszcie zmiany

0

ten Redondo gra w Elche? pamiętam jak wielką mu karierę wróżyli lata temu xD

1

@barteq jeden sie nie znalazłby jak to mówicie, drugi znalazł się i spartaczył dwie dwustuprocentowe sytuacje. nie wiem w sumie co gorsze ;)

0

@LAMC_10 https://x.com/nuradeeeen/status/2017697790793580630


raczej o takie wpisy chodziło ;)

1

wpiszcie w wyszukiwarce twitterowej "Ferran Torres". nie dziękujcie

0

oby ten Abdelkarim Benzema odpalił. marzy się żeby w końcu ktoś odpalił bo na 9tke z la masii nie ma co liczyć

0

nie no jaki to jest cep. że tu serio niektórzy wolą jego od Lewego

0

Fermin do bazy i dawać Casado/Bernala

1

pierwsze dobre podanie do tyłu de Jonga w Barcelonie xDDDDD

0

człowieku ładuj to a nie chcecie wejść z piłką do bramki, Raphinhi też jaja ucieli?

3

xD macie swojego rekina hejterzy Lewego

4

prócz obrony winę ponosi Flick. ile można kazać grać im wysoką obronę skoro tego ewidentnie nie umieją?

3

sprzedać Balde, gość to karykatura piłkarza od jakiegoś czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?