malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
stoper, fatalna obrona to większy problem niż 9tka
0
już jeden Guiu nie wypalił :D
0
no ale jednak Virgili to taka rysa na szkle u Flicka
23
Romeo wybrał język faktów
0
@Stagiryta rekin (xD) - Ferran Torres
0
no ta, Kounde dziś pokazał hejterom Cancelo, że to on powinien być niekwestionowanym pierwszym wyborem na prawej obronie xDDD
3
99% ludzi związanych z Realem (kibice, ludzie w klubie) to ludzie niezrównoważeni psychicznie, więc nie dziwi mnie ta wypowiedź
4
piłkarzem, zamykam dyskusję
3
nareszcie Flick przeczytał la bambę
1
https://memowo.pl/image/cfs91t2dga.webp tak będzie, podmienić tylko "wraca Ekstraklasa" na "wchodzi Ferran"
1
Rashford to drugi Suarez, na 2137 prób tylko jedna wpadnie i to od razu rzadkiej urody xDDDDDDD
0
Lewy na przekór hejterkom ;)
0
a pamiętam jak był tu płacz że nieomylny Flick nie myli się i wybór dr. Dro kosztem Virgiliego jest dobry. Od początku wiedziałem że to jest błąd a Dro to placek który nic tu nie zwojuje zaś Virgili będzie kozakiem ;)
0
to już czas - sprzedać wszystkich kupić wszystkich
0
@michalgajdek to sobie wrzucajcie, jakoś nie przypominam sobie żeby ostatnio podczas oglądania materiału na yt coś mi wyskakiwało więc chcieć to se możesz ;)
0
@Tridente2015 niestety dla mnie to jeden pies ;)
5
@misterio powiem tak - z tej strony już dawno temu zrobił się niestety drugi wykop więc czemu by nie iść tą drogą (xD) i wprowadzić tagi jak na wykopie oraz możliwość ich czarnolistowania? każdy kto doda coś politycznego miałby obowiązek pod groźbą bana dodać tag #polityka do politycznego posta, la bambowicze którzy nie chcieliby tego widzieć czarnolistowaliby ten tag i problem z głowy ;)
5
Virgili pokaże nam dziś czemu wybranie Dro jego kosztem było gigabłędem
0
@Tridente2015 we francuskiej redakcji może nie, ale w polskiej telewizji pod tą samą nazwą już tak ;)
0
@Gacu95 co ma to, że krzyczał? Raul też śpiewał puta Barca a jakoś mu się tego niestety nie rozpamiętuje tylko uważa za przykładnego kapitana
0
widać jak w Legia+ znają się na piłce xDDDD
2
ale Lookman bedzie wjeżdżał w naszych bocznych jak w masło
0
@michalgajdek rozumiem, że jak nie pasują komuś reklamy to nie może doceniać czyjejś pracy? xD
czyli potwierdzasz, że jesteście biedni i nie dokładacie nic z kieszeni do strony i bazujecie tylko na reklamach? ostro
tak na marginesie to pójdzie mi tak jak idzie od lat, gładko i przyjemnie, a wam pójdzie tak jak youtube i innym platformom walczącym z blockerami, cwaniaczku ;)
0
@esem91 oho drugi Stanowski nam rośnie xDDDDDDDDDDD
1
@PatrykBarca jeśli plotki się potwierdzą i Simeone odejdzie, to Lookman bedzie nas prześladować
0
@daniel32778 tak ma, jakiegoś futboliste amerykańskiego co wygląda jak drwal
0
@mvnBasten ale pojedzie na mś bo jest pupilem łysego
0
z jednej strony nie szkoda mi ich za ostatnie napinki po wygranym w obrzydliwym stylu meczu ale z drugiej no to jest liga madrytu więc nie dziwi wcale że próbują przepychać te białe ścierwo xD
0
@Lukaslbn jak tu ludzie przed odejściem chcieli żeby Messi wziął kontrakt 2 mln euro xDDDDDDDDD
0
jak to mówili can't beat them? join them
a tak na serio takie połączenie to chyba tylko dla kontentu dobrze byłoby zobaczyć bo raczej z tego połączenia nic dobrego by nie było i to nie z winny Messiego