0

chociaż w sumie co z tego że strzelili im jak ich wylosują w 1/16 i pewnie już tym razem nie będą mieli tyle farta xD

4

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
już ciul w te p$g, szacun Benfica

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale pięknie :))))))))))

1

nie no ale lepiej żeby psg wygrało a nie Newcastle, serio chcecie p$g za potencjalnych rywali? xD

0

wow gol z wolnego, ja w szoku ostrym

0

@Ptasior z jednej strony somsiedzi out ale wtedy nam p$g wskakuje jako potencjalni rywale, już chyba wolałbym żeby p$g strzeliło

3

Chelsioki i Sporting dawać jeszcze jedna :D

0

ale go typ położył xD a Balde to sprzedać

2

karny claro ale co la bamba się pośmiała z Robercika to ich xD żenada

0

Villarreal 3-0 w pape od Bayeru, ale to jest parodia drużyny xD jak oni znaleźli się w top3 to wiedzą tylko oni

1

@Vegeta88 już jadłem dziś wiec podziekuje, chyba że stawiasz ;)

0

Fermin out, Rashford lub Bardaczi in i Yamal na 10tkę, za nim Olmo

3

@barcasempre przestańcie już z niego robić kozła ofiarnego, ostatnie mecze pokazują że od Cubarsiego i uszatego gorszy to nie jest

1

Olmo strzelił tego gola Yamalem i Lewym, przepiekne podanie

0

pograne, kolejny Kameni czy tam Remiro w bramce xD

2

i pomyśleć że gdyby te wkłady do koszulek prowadziły to Barca by była teraz czwarta i wyprzedziłaby nawet somsiadów, eh

0

ale capi Anfield i Stadio Olimpico oraz Estadio da Luz

0

na razie to mecz Kopenhagi z Yamalem i 9 wkładami do koszulek (Joana nie licze)

0

uefalona jak to mówią czy tam negreira, uefa mafia tfu

1

chyba ostre tam wytyczne poszły z uefy żeby naszych przekręcić, kolejny śmieć z gwizdkiem

2

xDDDDDDDDD no tak w obramowanie bo jakże inaczej

1

City 2-0, tam będzie goleada więc top8 papa

0

marnym pocieszeniem jest to że Dzbanele nie trafił karniaczka

1

sami parodyści na tej obronie, na ten dzień sprzedać całą obronę kupić nową obronę

0

Chelsea, Atleti, City do przodu, Sporting odrobił. albo się obudzą albo playoffy z jakimś Galatasaray albo Brugge xDDDD

3

myślę, że powoli trzeba się przymierzać do sprzedaży Balde. gość zaliczył zjazd i wygląda jak Arkadiusz Reca

2

Araujo jest jaki jest ale jest.

0

dwie łamagi na środku obrony xD szkoda strzępić ryja

4

nie wiem, jakoś ta ofensywa po młodziaków wygląda mi na ofensywę Lapcia przed wyborami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?