malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chociaż w sumie co z tego że strzelili im jak ich wylosują w 1/16 i pewnie już tym razem nie będą mieli tyle farta xD
4
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
już ciul w te p$g, szacun Benfica
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale pięknie :))))))))))
1
nie no ale lepiej żeby psg wygrało a nie Newcastle, serio chcecie p$g za potencjalnych rywali? xD
0
wow gol z wolnego, ja w szoku ostrym
0
@Ptasior z jednej strony somsiedzi out ale wtedy nam p$g wskakuje jako potencjalni rywale, już chyba wolałbym żeby p$g strzeliło
3
Chelsioki i Sporting dawać jeszcze jedna :D
0
ale go typ położył xD a Balde to sprzedać
2
karny claro ale co la bamba się pośmiała z Robercika to ich xD żenada
0
Villarreal 3-0 w pape od Bayeru, ale to jest parodia drużyny xD jak oni znaleźli się w top3 to wiedzą tylko oni
1
@Vegeta88 już jadłem dziś wiec podziekuje, chyba że stawiasz ;)
0
Fermin out, Rashford lub Bardaczi in i Yamal na 10tkę, za nim Olmo
3
@barcasempre przestańcie już z niego robić kozła ofiarnego, ostatnie mecze pokazują że od Cubarsiego i uszatego gorszy to nie jest
1
Olmo strzelił tego gola Yamalem i Lewym, przepiekne podanie
0
pograne, kolejny Kameni czy tam Remiro w bramce xD
2
i pomyśleć że gdyby te wkłady do koszulek prowadziły to Barca by była teraz czwarta i wyprzedziłaby nawet somsiadów, eh
0
ale capi Anfield i Stadio Olimpico oraz Estadio da Luz
0
na razie to mecz Kopenhagi z Yamalem i 9 wkładami do koszulek (Joana nie licze)
0
uefalona jak to mówią czy tam negreira, uefa mafia tfu
1
chyba ostre tam wytyczne poszły z uefy żeby naszych przekręcić, kolejny śmieć z gwizdkiem
2
xDDDDDDDDD no tak w obramowanie bo jakże inaczej
1
City 2-0, tam będzie goleada więc top8 papa
0
marnym pocieszeniem jest to że Dzbanele nie trafił karniaczka
1
sami parodyści na tej obronie, na ten dzień sprzedać całą obronę kupić nową obronę
0
Chelsea, Atleti, City do przodu, Sporting odrobił. albo się obudzą albo playoffy z jakimś Galatasaray albo Brugge xDDDD
3
myślę, że powoli trzeba się przymierzać do sprzedaży Balde. gość zaliczył zjazd i wygląda jak Arkadiusz Reca
2
Araujo jest jaki jest ale jest.
0
dwie łamagi na środku obrony xD szkoda strzępić ryja
4
nie wiem, jakoś ta ofensywa po młodziaków wygląda mi na ofensywę Lapcia przed wyborami xD