malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
dawać tego Ake na wypożyczenie, typ bez gry ale gorszy od tych pożal się boże obrońców nie będzie
5
Pedri fatalny mecz. czemu nie grał do de Jonga?
0
Araujo wróć. wiem że się łudzę ale z takimi parodystami to i mistrza zaraz stracimy
0
@FanBarcy22 rozumiem, że jego stroną poszła akcja z golem? xDDDDDDDDDDDD
1
ten kibic Barcy wśród kibiców Sociedad to jak @AlexDark00 wśród la bambowiczów próbujący od lat dyskredytować to co robi Lewy ;)
4
skryptowany mecz jak w fifie ale jedno jest pewne, obrona to parodia
2
brawo Raszford, nie dowoził ale gdy trzeba rzeczywiście było to trafił, nie to co Olmo
1
kolejny w dupe walony Kameni xDD tego meczu nie da sie wygrać ani zremisować
4
Lewy już w dwie minuty zrobił więcej niż płotka
1
oho Cancelo, chyba Herr Flick czyta jednak la bambe
0
Flick ślepy? zmiany jakieś?
0
legenda głosi, że ktoś zdobył bramkę z wolnego w Barcelonie
0
Olmo Rekin out Lewy i mimo wszysto Rash in
0
xDDDDDD dobra wrócił łama20a
0
Pique już wtedy wiedział ;)
0
jak to powiedział pewien wybitny, zasłużony człowiek i uzytkownik twittera - Gil "Ch*j" Manzano :DDDD
1
xD a dajcie spokój
0
potrzebny LS na nowy sezon do rotacji z Raphą, Rash to nie jest to a dziś widzimy że sam Yamal se nie da rady tym bardziej mając tego pomyleńca na ataku
0
abstrahując od tego czy na varze przekręcili nas czy nie, ten spalony powinien ożywić dyskusje na temat definicji spalonego oraz jej reformie ew. jego usunięciu całkowitym. jak mają robić z piłki nożnej grę komputerową gdzie na milimetry będą gwizdane spalone to ja już sam nie wiem co o tym myśleć.
1
ahahahahah znowu musieli dorysować piętę xDDDDDD dawać już te spalone Wengera bo to jakaś parodia
3
a nie może iść do la ligi po prostu jakiś barceloński kret udający madryciaka który wyniesie wszystkie przekręty mierd?
0
Joan nie będzie wiecznie ratować, niestety skuteczność zbiera swoje żniwa
1
la liga del madrid wiedziała co robi desygnując tych żołnierzy na ten mecz ;)
0
skuteczność piękna xDDD
1
Hansik dawaj już tego Cancelo
1
@ChampionLW ale nikt nie wini sędziego, po prostu Realowi by to uznali i to jest słuszna uwaga
0
nonono Ferminek rośnie nam
3
xDDDD coraz cięższe działa wytaczają w Madrycie, następny mecz Barcy dostanie Soto Grado, potem double Hernandez i tak w kółko będą utrudniać nam życie :D
0
@Mroziu przede wszystkim to Virgili powinien dostać szansę, a nie Dro. Flick go olał więc ten odszedł i wybrał bardzo dobrze więc pełna zgoda. Ale koniec końców to on powinien był pojechać na presezon a nie filipiniec
0
drugi Tenas, niech idzie a za 3 lata wraca do jakiejś Granady albo Cadiz