3

dawać tego Ake na wypożyczenie, typ bez gry ale gorszy od tych pożal się boże obrońców nie będzie

5

Pedri fatalny mecz. czemu nie grał do de Jonga?

0

Araujo wróć. wiem że się łudzę ale z takimi parodystami to i mistrza zaraz stracimy

0

@FanBarcy22 rozumiem, że jego stroną poszła akcja z golem? xDDDDDDDDDDDD

1

ten kibic Barcy wśród kibiców Sociedad to jak @AlexDark00 wśród la bambowiczów próbujący od lat dyskredytować to co robi Lewy ;)

4

skryptowany mecz jak w fifie ale jedno jest pewne, obrona to parodia

2

brawo Raszford, nie dowoził ale gdy trzeba rzeczywiście było to trafił, nie to co Olmo

1

kolejny w dupe walony Kameni xDD tego meczu nie da sie wygrać ani zremisować

4

Lewy już w dwie minuty zrobił więcej niż płotka

1

oho Cancelo, chyba Herr Flick czyta jednak la bambe

0

Flick ślepy? zmiany jakieś?

0

legenda głosi, że ktoś zdobył bramkę z wolnego w Barcelonie

0

Olmo Rekin out Lewy i mimo wszysto Rash in

0

xDDDDDD dobra wrócił łama20a

0

Pique już wtedy wiedział ;)

0

jak to powiedział pewien wybitny, zasłużony człowiek i uzytkownik twittera - Gil "Ch*j" Manzano :DDDD

1

xD a dajcie spokój

0

potrzebny LS na nowy sezon do rotacji z Raphą, Rash to nie jest to a dziś widzimy że sam Yamal se nie da rady tym bardziej mając tego pomyleńca na ataku

0

abstrahując od tego czy na varze przekręcili nas czy nie, ten spalony powinien ożywić dyskusje na temat definicji spalonego oraz jej reformie ew. jego usunięciu całkowitym. jak mają robić z piłki nożnej grę komputerową gdzie na milimetry będą gwizdane spalone to ja już sam nie wiem co o tym myśleć.

1

ahahahahah znowu musieli dorysować piętę xDDDDDD dawać już te spalone Wengera bo to jakaś parodia

3

a nie może iść do la ligi po prostu jakiś barceloński kret udający madryciaka który wyniesie wszystkie przekręty mierd?

0

Joan nie będzie wiecznie ratować, niestety skuteczność zbiera swoje żniwa

1

la liga del madrid wiedziała co robi desygnując tych żołnierzy na ten mecz ;)

0

skuteczność piękna xDDD

1

Hansik dawaj już tego Cancelo

1

@ChampionLW ale nikt nie wini sędziego, po prostu Realowi by to uznali i to jest słuszna uwaga

0

nonono Ferminek rośnie nam

3

xDDDD coraz cięższe działa wytaczają w Madrycie, następny mecz Barcy dostanie Soto Grado, potem double Hernandez i tak w kółko będą utrudniać nam życie :D

0

@Mroziu przede wszystkim to Virgili powinien dostać szansę, a nie Dro. Flick go olał więc ten odszedł i wybrał bardzo dobrze więc pełna zgoda. Ale koniec końców to on powinien był pojechać na presezon a nie filipiniec

0

drugi Tenas, niech idzie a za 3 lata wraca do jakiejś Granady albo Cadiz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?