malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
tak się chwali Alemaniego za to że nie stracił na tych typach ale kto sprowadził ich do Atletico? on. Dla wielu bóg dyrektorstwa sportowego
za to Deco zrobił to samo z Roque - Deco out itp. xD
1
Tebas madryciak IQ 200, przywołuje Negreirę "atakując" Real :DDDDDD
2
bilans Czabiego Alonzo - bilans to 24 wygrane, 4 remisy i 6 porażek. szkoda że szatnia gwiazdeczek go zwolniła w sumie bo bilans byłby gorszy :D
0
@kch nie, ale każdy wie jaki jest real i jego piłkarze. trzeba w ich języku żeby zrozumieli ;)
2
@Sekstet2009 no ale jak Setien ochrzaniał Messiego to były komentarze "kim on jest żeby go pouczać" xD
5
Arbeloa to rasowa mierda i rzeźnik pokroju Ramosa, Pepe, Carvalho i Casemiro. z nim Real niestety będzie pozwalał sobie na jeszcze więcej, bez kartek oczywiks
4
no i Mekambe z męczennikiem dopięli swego xDDD trochę szkoda, bo jednak z tym wuefistą był potencjał. Na zero tituli
0
@kch odniosłem się do tego że zabrakło mu klasy. jeśli chodzi o poczynania boiskowe to pisałem, że zagrał przeciętnie ;)
co do braku klasy jest takie powiedzenie "taste your own medicine" i tyczy się ono madrycioków. Jakby tak Fermin napinał się do jakiegoś Oviedo czy Alaves to byłby absolutny brak klasy i gówniarskie zachowanie ale skoro zrobił to białym to nie ma na co narzekać, zrobił dobrze
0
czy można już mówić, że Xabi Alonso to wuefista i sezon mistrzowski z Leverkusen to był wypadek przy pracy?
pamiętam jak wtedy kazdy kto pisał w internetach, że tamten sezon Bayeru to przypadek był jechany równo. Z perspektywy czasu wychodzi jednak że tamten sezon to był może nie Leicester v2 ale zwykła jednosezonowa niespodzianka
0
@Czajka90 gdyby miał w Polsce mandat poselski nic by mu nie zrobili hehe
1
@D10SLEO gwiazdki takich filmów są raczej odklejone od rzeczywistości i niedotlenione mózgowo. zapomniały jakie umowy podpisywały nagle?
0
@kch xD (15 znaków)
2
@AlexDark00 powinieneś się leczyć ogółem ;)
13
odklejony człowieczek, ale czego się spodziewać. niby człowiek wiedział ale po jego owocnym pobycie w Leverkusen się łudził, że ma coś oleju w głowie ale raz madryciak zawsze madryciak xD
1
w sumie to mnie bardziej rozwala obecność Tommiego Marquesa w kadrze niż podniesienie pucharu przez Araujo :D
10
Araujo to ksiązkowy przykład z mema "kiedy dostałeś piątkę za pracę w grupie a nic nie zrobiłeś"
1
Asencio myślał, że na bramce stoi 15latka
2
https://ibb.co/vC8LHQ8h wie ktoś co oznacza to kółko na notatniku? ;>>>>
2
mamy to ale i tak w obronie wygląda to przekomicznie. najlepszy dziś Balde i to tylko dlatego że nie popełnił rażących błędów jak reszta
1
Joan Garcia - SIGMA
0
oddajcie go do tego United jednak
1
@AdrianFCB10 tutaj ogólnie wielu nie czai wiele
0
@ptrx jak to mówi młodzież - pov zapadłeś w śpiączkę w 2011 i budzisz się po 15 latach
0
teraz ten pet będzie robił co mógł aby jego ulubieńcy wrócili xD
0
ale sędzia smutny, że trzeba będzie to uznać ojojoj :(((((((((((((
0
xD jezu jak dobrze że delfin jest plackiem, bez niego nie byłoby tego gola dzięki ci rekin
0
dobra dawać Rooniego
0
z czym do ludzi z takimi prostopadłymi podaniami XD
0
ale Eryczek jest rzadki, niech on nie gra więcej na ŚO błagam
a Fermin też dziś słabo, wniósł w pressingu ale z przodu nic nie dał
1
dziś sędzia dostał chyba więcej wytycznych ze stolicy niż zwykle