0

podkładka pod odejście Roonyego xD

21

z więcej niż dwoma klubami - w czym więc problem skoro nie zagrał w trzecim klubie? odkleiło ich tam w tym Burgos?

19

o Bardaczim powie tak samo gdy ten zirytowany brakiem gry też odejdzie?

0

Natsu która bawiła się kiedyś pilotem w Tańcu z Gwiazdami. Przepotężny upadek telewizji...

0

@Misiusessi najbardziej Wesley Plaisier ;))))))))))))

5

jak chcecie odejścia Frenkiego to przypomnijcie sobie wczorajszą grę Bernala i Casado którego tak bardzo chcieliście za Frenkiego w pierwszym składzie ;)

25

szczerze to żadna strata, chłop nie prezentował się jakoś niesamowicie. thank you and good luck

0

@KamQiX nie wydaje mi się, gość zasługuje na grę a dostaje albo ochłapy albo nie gra wcale

0

Flick wiedział dlaczego to Joan powinien wczoraj grać a nie Polak i Niemiec. Chłop nam uratował mecz
gdyby jeszcze Flick trafiał tak z tym kiedy wystawiać Bardacziego a kiedy nie byłoby już w ogóle elegancko

0

1. chyba imię Marc jest przeklęte :D

1

nie wiem co jest bardziej imponujące - ta seria czy to, że zrobili taką serię z tak marną obroną xD

2

przecież to było wiadome że Perez pójdzie po niego prędzej czy później

0

Santander, La Coruna i Malaga (ewentualnie zamiast Malagi jakaś niespodzianka typu Ceuta lub Castellon) to wymarzony zestaw beniaminków, klasyczne drużyny a nie jakieś odgrzewane kotlety

0

@masik86 no tak bo szwagry sabotują ten klub jak Glazery i reszta Manchester xDDDDDDDDDDDD

0

i pomyśleć co by było jakby Raków dopiął jego transfer, przepadłby pewnie i kopałby się teraz po czole w Rakowie/Wiśle Kraków/jakieś Ponferradinie

1

Laporta na następną kadencję a po nim Pique

1

kolejny dowód na to, że ludzie kibicujący Realowi/związani z Realem są najczęściej niepełnosprawni umysłowo

4

90% xD bez komentarza

0

boże jakim Cubarsi jest plackiem żeby nie napisać słowa na g... nie lepszy niż Araujo xD
dobrze że 1. mamy Garcię 2. gość z Santanderu ma 2 iq i nie zgrał do kolegi

1

liniowy co pokazuje "co wy odwalacie? nie mogę gwizdać tylu spalonych ogarnijcie się, Hala Madrid!" xDDDDDD

0

ugryzł, brawo :D

1

Rashford wygląda gorzej niż rekin
to jedno ze zdań które przez myśl nigdy by mi nie przeszły a jednak

0

Pedri in i całe tridente do wymiany w drugiej

5

@Kitek1640 oj tak, tridente MVP było piękne, a jako rezerwowy również dawał wiele

1

była Messidependencia jest Pedridependencia. Zapomnijmy o Nicki Nicole bo chłop już gaśnie. Bez Pedriego Barca nie istnieje

1

dobrze że ten od trąbki z Bilbao jest kontuzjowany w Racingu xD

0

może teraz niektórzy docenią de Jonga patrząc na grę naszych DP ze szkółki

1

niech Flick już da szansę temu Marquesowi, gość jeździ na la ligę od kilku meczy i przyspawany, a na Bernala z Casado nie da sie patrzeć

0

oj chyba Yamal ma status Viniśjusa w tym klubie, czyli nietykalny niezależnie od okoliczności

0

no teraz to Flicka odkleiło. gdzie Roony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?