malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podkładka pod odejście Roonyego xD
21
z więcej niż dwoma klubami - w czym więc problem skoro nie zagrał w trzecim klubie? odkleiło ich tam w tym Burgos?
19
o Bardaczim powie tak samo gdy ten zirytowany brakiem gry też odejdzie?
0
Natsu która bawiła się kiedyś pilotem w Tańcu z Gwiazdami. Przepotężny upadek telewizji...
0
@Misiusessi najbardziej Wesley Plaisier ;))))))))))))
5
jak chcecie odejścia Frenkiego to przypomnijcie sobie wczorajszą grę Bernala i Casado którego tak bardzo chcieliście za Frenkiego w pierwszym składzie ;)
25
szczerze to żadna strata, chłop nie prezentował się jakoś niesamowicie. thank you and good luck
0
@KamQiX nie wydaje mi się, gość zasługuje na grę a dostaje albo ochłapy albo nie gra wcale
0
Flick wiedział dlaczego to Joan powinien wczoraj grać a nie Polak i Niemiec. Chłop nam uratował mecz
gdyby jeszcze Flick trafiał tak z tym kiedy wystawiać Bardacziego a kiedy nie byłoby już w ogóle elegancko
0
1. chyba imię Marc jest przeklęte :D
1
nie wiem co jest bardziej imponujące - ta seria czy to, że zrobili taką serię z tak marną obroną xD
2
przecież to było wiadome że Perez pójdzie po niego prędzej czy później
0
Santander, La Coruna i Malaga (ewentualnie zamiast Malagi jakaś niespodzianka typu Ceuta lub Castellon) to wymarzony zestaw beniaminków, klasyczne drużyny a nie jakieś odgrzewane kotlety
0
@masik86 no tak bo szwagry sabotują ten klub jak Glazery i reszta Manchester xDDDDDDDDDDDD
0
i pomyśleć co by było jakby Raków dopiął jego transfer, przepadłby pewnie i kopałby się teraz po czole w Rakowie/Wiśle Kraków/jakieś Ponferradinie
1
Laporta na następną kadencję a po nim Pique
1
kolejny dowód na to, że ludzie kibicujący Realowi/związani z Realem są najczęściej niepełnosprawni umysłowo
4
90% xD bez komentarza
0
boże jakim Cubarsi jest plackiem żeby nie napisać słowa na g... nie lepszy niż Araujo xD
dobrze że 1. mamy Garcię 2. gość z Santanderu ma 2 iq i nie zgrał do kolegi
1
liniowy co pokazuje "co wy odwalacie? nie mogę gwizdać tylu spalonych ogarnijcie się, Hala Madrid!" xDDDDDD
0
ugryzł, brawo :D
1
Rashford wygląda gorzej niż rekin
to jedno ze zdań które przez myśl nigdy by mi nie przeszły a jednak
0
Pedri in i całe tridente do wymiany w drugiej
5
@Kitek1640 oj tak, tridente MVP było piękne, a jako rezerwowy również dawał wiele
1
była Messidependencia jest Pedridependencia. Zapomnijmy o Nicki Nicole bo chłop już gaśnie. Bez Pedriego Barca nie istnieje
1
dobrze że ten od trąbki z Bilbao jest kontuzjowany w Racingu xD
0
może teraz niektórzy docenią de Jonga patrząc na grę naszych DP ze szkółki
1
niech Flick już da szansę temu Marquesowi, gość jeździ na la ligę od kilku meczy i przyspawany, a na Bernala z Casado nie da sie patrzeć
0
oj chyba Yamal ma status Viniśjusa w tym klubie, czyli nietykalny niezależnie od okoliczności
0
no teraz to Flicka odkleiło. gdzie Roony?