0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

tak szkalujecie Xaviego a kto wprowadził Fermina? umówmy się Flick by go nawet nie zauważył xD

0

dodam od siebie:
11. Smolarek
12. Jakiś typ w barwach Racingu strzelił gola Raboną w pierwszej dekadzie - było wtedy dość głośno

4

przykre czasy. cokolwiek złego powiesz na osobę koloru innego niż biały (że tak ujmę) i już jest to podciągane pod rasizm... gdzie te czasy kiedy można było się pośmiać z Olisadebe lub w 13 Posterunku obejrzyć odcinek poświęcony toczeniu beki z takich osób? :)

0

czemu promujecie tą gównianą grę? fifa się skończyła w poprzedniej dekadzie.
teraz tylko Football Life 26

0

Ebi to było przeciwieństwo naszych dzisiejszych kopaczy - w klubach mierny ale dawał z siebie maksa w kadrze
sam faul przemilczę bo to faul godny tych co noszą białe koszulki

0

wyczuwam sypanie hajsem jak od 08/09

1

szczerze gdyby to była prawda to bardzo dobrze (abstrahując od problemów psychicznych). Sprzedać i tyle

0

@Barceloniarz987 ale ja nie oczekuję od niego gry na poziomie Yamala, ba nie mam żadnych oczekiwań. on nawet na przyzwoitym poziomie się nie pokazuje więc jak dla mnie z tej mąki chleba nie bedzie

3

Alcorcon, Alcoyano, Albacete, Arsenal, może zmieńmy nazwę na Arcelona żeby mieć do końca życia pewne wygrane z Realem :D

9

Madryt wytacza ciężkie działa po przegranym klasyku

0

@TheKlucha no rzeczywiście musimy mieć nudne życia skoro poświęciliśmy 30 sekund na napisanie jednego komentarza :D

0

@TheKlucha aha to skoro mnie coś nie interesuje to mam tego nie komentować i nie wyrazić tego, że mnie to nie obchodzi? :D

0

@jankojanini spokojnie, zaraz pojawią się złote kontrargumenty "nie podoba się to nie czytaj" "skoro wszedłeś to interesuje cię" :D
edit: już są niżej XD

0

@Torion2007 przecież jeśli on będzie drugim di Matteo i Zidanem to będzie jakiś paradoks xD nie jest to wcale niemożliwe ale to jest paradoksalne, przecież ten gość wygląda na wuefistę rzeźnika

1

@michaleu no zobaczymy czy coś umie lub czy będzie kolejnym nepo dzieciakiem w piłce jak syn Ronaldinho i dzieci Zidane'a

0

jaka szkoda, że nie trafił do nas prosto z Valencii, ten gość za Barcę dawałby z siebie maxa przez kilka lat

2

to naturalny następca Alonso, może se dementować ile chce ale koniec końców wydaje mi się że weźmie posadę. pytanie ile by wytrzymał xD

0

szczerze? średni z niego grajek, pokazał się tylko w presezonie a potem gdy dostawał szanse nic nie pokazywał

0

@kch okej panie kibicu od ćwierćwiecza za dychę xD

0

@europejczyk no po akcji z rozsyłaniem filmiku jemu akurat dobry PR jest potrzebny więc mocno nie sugerowałbym się tymi gratulacjami, to wciąż madryciak z krwi i kości

0

@heniusss jak już to 12. lipca 2023 roku zostało ogłoszone porozumienie ws. transferu więc nie próbuj wmawiać innym, że ktoś coś przeinacza kolego sympatyczny ;)))))

0

@heniusss a Deco wcale nie naprawiał jego błędu? to nieźle. można się rozejść xD

0

@Jacob9402 no jak to za dużo dla ciebie do przetrawienia to nic tylko ci współczuć :D

1

@heniusss ale ja nie neguję jego osiągnięć tylko piszę, że on jest chwalony za to co zrobił (sprzedaż przy małej stracie/jej braku) gdzie Deco zrobił to samo z Roque i jest ciśnięty przez la bambę xDDDD
swoją drogą pamiętasz może kto sprowadził Roque? :D

2

@Antimadridista_WR Edmilson, a czemu nie :D

2

co do obecności dwóch debiutantów i ich statusie debiutanta polemizowałbym ;)))))))

3

był szaman Umtiti, czas na pastora Araujo xDDDDDDDDDDDDDDD

1

tylko Football Life 26 czyli modowany PES 21 ;)

0

@heniusss "Dla wielu bóg dyrektorstwa sportowego"- to raczej ma mało wspólnego z jego prezesurą w Mallorce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?