malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
tak szkalujecie Xaviego a kto wprowadził Fermina? umówmy się Flick by go nawet nie zauważył xD
0
dodam od siebie:
11. Smolarek
12. Jakiś typ w barwach Racingu strzelił gola Raboną w pierwszej dekadzie - było wtedy dość głośno
4
przykre czasy. cokolwiek złego powiesz na osobę koloru innego niż biały (że tak ujmę) i już jest to podciągane pod rasizm... gdzie te czasy kiedy można było się pośmiać z Olisadebe lub w 13 Posterunku obejrzyć odcinek poświęcony toczeniu beki z takich osób? :)
0
czemu promujecie tą gównianą grę? fifa się skończyła w poprzedniej dekadzie.
teraz tylko Football Life 26
0
Ebi to było przeciwieństwo naszych dzisiejszych kopaczy - w klubach mierny ale dawał z siebie maksa w kadrze
sam faul przemilczę bo to faul godny tych co noszą białe koszulki
0
wyczuwam sypanie hajsem jak od 08/09
1
szczerze gdyby to była prawda to bardzo dobrze (abstrahując od problemów psychicznych). Sprzedać i tyle
0
@Barceloniarz987 ale ja nie oczekuję od niego gry na poziomie Yamala, ba nie mam żadnych oczekiwań. on nawet na przyzwoitym poziomie się nie pokazuje więc jak dla mnie z tej mąki chleba nie bedzie
3
Alcorcon, Alcoyano, Albacete, Arsenal, może zmieńmy nazwę na Arcelona żeby mieć do końca życia pewne wygrane z Realem :D
9
Madryt wytacza ciężkie działa po przegranym klasyku
0
@TheKlucha no rzeczywiście musimy mieć nudne życia skoro poświęciliśmy 30 sekund na napisanie jednego komentarza :D
0
@TheKlucha aha to skoro mnie coś nie interesuje to mam tego nie komentować i nie wyrazić tego, że mnie to nie obchodzi? :D
0
@jankojanini spokojnie, zaraz pojawią się złote kontrargumenty "nie podoba się to nie czytaj" "skoro wszedłeś to interesuje cię" :D
edit: już są niżej XD
0
@Torion2007 przecież jeśli on będzie drugim di Matteo i Zidanem to będzie jakiś paradoks xD nie jest to wcale niemożliwe ale to jest paradoksalne, przecież ten gość wygląda na wuefistę rzeźnika
1
@michaleu no zobaczymy czy coś umie lub czy będzie kolejnym nepo dzieciakiem w piłce jak syn Ronaldinho i dzieci Zidane'a
0
jaka szkoda, że nie trafił do nas prosto z Valencii, ten gość za Barcę dawałby z siebie maxa przez kilka lat
2
to naturalny następca Alonso, może se dementować ile chce ale koniec końców wydaje mi się że weźmie posadę. pytanie ile by wytrzymał xD
0
szczerze? średni z niego grajek, pokazał się tylko w presezonie a potem gdy dostawał szanse nic nie pokazywał
0
@kch okej panie kibicu od ćwierćwiecza za dychę xD
0
@europejczyk no po akcji z rozsyłaniem filmiku jemu akurat dobry PR jest potrzebny więc mocno nie sugerowałbym się tymi gratulacjami, to wciąż madryciak z krwi i kości
0
@heniusss jak już to 12. lipca 2023 roku zostało ogłoszone porozumienie ws. transferu więc nie próbuj wmawiać innym, że ktoś coś przeinacza kolego sympatyczny ;)))))
0
@heniusss a Deco wcale nie naprawiał jego błędu? to nieźle. można się rozejść xD
0
@Jacob9402 no jak to za dużo dla ciebie do przetrawienia to nic tylko ci współczuć :D
1
@heniusss ale ja nie neguję jego osiągnięć tylko piszę, że on jest chwalony za to co zrobił (sprzedaż przy małej stracie/jej braku) gdzie Deco zrobił to samo z Roque i jest ciśnięty przez la bambę xDDDD
swoją drogą pamiętasz może kto sprowadził Roque? :D
2
@Antimadridista_WR Edmilson, a czemu nie :D
2
co do obecności dwóch debiutantów i ich statusie debiutanta polemizowałbym ;)))))))
3
był szaman Umtiti, czas na pastora Araujo xDDDDDDDDDDDDDDD
1
tylko Football Life 26 czyli modowany PES 21 ;)
0
@heniusss "Dla wielu bóg dyrektorstwa sportowego"- to raczej ma mało wspólnego z jego prezesurą w Mallorce