2

a mnie ciekawi czy decyzja Joana o popchnięciu uszatego byłaby tu tak propsowana jakby uszaty doznał groźnej kontuzji xD

0

@WiernyKatalonii do Choroszczy

1

jak tam? ktoś coś pisał że Lewy nie dotknął piłki i nie gra? XDDDDD

2

Yamal to skończy tak szybko jak Neymar, on nie ma żadnej pokory a jak napina się przed meczem to sami widzicie, strzały 20 m obok bramki xD

0

nie czytajcie komentarza użytkownika wilureal95 na choroszczy

0

@karci0 nie dotknął a i tak lepiej zaprezentował się niż delfin

0

Olmo niczym Neymar z Celtą

0

słaby ten Olmo, sprzedać!!!!!111oneone

0

Fermin wędka i dawać Bardacziego, jak można marnować taki potencjał, będzie jak z Torre

0

dobra Littler złoił van Veena to można w pełni skupić się na meczu

2

la liga del madrid szybko się zaczęła w 2026 xD obrzydliwa liga obrzydliwi sędziowie

0

jezus maria XDDDDDDDDDDDDD

2

jezu jakimi jesteśmy plackami, jak tak dalej pójdzie to zero tituli w tym sezonie

0

było zbliżenie na ter Stegena po obronie Joana? oglądam połową drugiego oka bo dart

2

jak będzie karny dajcie strzelać Joanowi

0

ale co się Nicki Nicole ponapinał na instagramku przed meczem to jego XDDD

1

@Gacek5 no skoro Yamal trafił tam z 19stką to Busi powinien z 16stką

0

po co nam jakiś quebonafide?

0

Ronaldo już pokazał że bycie słynnym piłkarzem i właścicielem klubu nie musi być dobrym połączeniem

0

celowy ruch dla Realu żeby w ich telewizji mogli sobie poujadać

0

@Wojtek84 nie no z całym szacunkiem oraz jego brakiem do ter Statementa ale to on zdradził żonę czy ona jego? XDDDDD

0

porównuje odejście jakiegoś pazia do odejścia kapitana i ikony klubu do największego rywala z możliwych, gość odklejony jak każdy z Putanyolu xDDD

1

Fermin nad Busquetsem? xDDDDDDDD

0

"Pau Cubarsíemu Aby zdano sobie sprawę, że ma dopiero 18 lat" to chyba nie życzycie Cubarsiemu tylko kibicom xDDDDD

0

chyba żaden xD (15)

1

był brat Pudziana będzie brat Yamala xD

1

@sokot profesjonaliści. 1. stycznia wiele osób pracuje a piłka nożna to też jest jakby nie patrzeć praca ;)

0

Flick robi z nim to co z Torre - marnuje go

2

Komentarz usunięty

0

ja go bardziej zapamiętałem z gola dla Lyonu na białych w LM niż z pobytu w Barcelonie, to chyba wymowne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?