malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
a mnie ciekawi czy decyzja Joana o popchnięciu uszatego byłaby tu tak propsowana jakby uszaty doznał groźnej kontuzji xD
0
@WiernyKatalonii do Choroszczy
1
jak tam? ktoś coś pisał że Lewy nie dotknął piłki i nie gra? XDDDDD
2
Yamal to skończy tak szybko jak Neymar, on nie ma żadnej pokory a jak napina się przed meczem to sami widzicie, strzały 20 m obok bramki xD
0
nie czytajcie komentarza użytkownika wilureal95 na choroszczy
0
@karci0 nie dotknął a i tak lepiej zaprezentował się niż delfin
0
Olmo niczym Neymar z Celtą
0
słaby ten Olmo, sprzedać!!!!!111oneone
0
Fermin wędka i dawać Bardacziego, jak można marnować taki potencjał, będzie jak z Torre
0
dobra Littler złoił van Veena to można w pełni skupić się na meczu
2
la liga del madrid szybko się zaczęła w 2026 xD obrzydliwa liga obrzydliwi sędziowie
0
jezus maria XDDDDDDDDDDDDD
2
jezu jakimi jesteśmy plackami, jak tak dalej pójdzie to zero tituli w tym sezonie
0
było zbliżenie na ter Stegena po obronie Joana? oglądam połową drugiego oka bo dart
2
jak będzie karny dajcie strzelać Joanowi
0
ale co się Nicki Nicole ponapinał na instagramku przed meczem to jego XDDD
1
@Gacek5 no skoro Yamal trafił tam z 19stką to Busi powinien z 16stką
0
po co nam jakiś quebonafide?
0
Ronaldo już pokazał że bycie słynnym piłkarzem i właścicielem klubu nie musi być dobrym połączeniem
0
celowy ruch dla Realu żeby w ich telewizji mogli sobie poujadać
0
@Wojtek84 nie no z całym szacunkiem oraz jego brakiem do ter Statementa ale to on zdradził żonę czy ona jego? XDDDDD
0
porównuje odejście jakiegoś pazia do odejścia kapitana i ikony klubu do największego rywala z możliwych, gość odklejony jak każdy z Putanyolu xDDD
1
Fermin nad Busquetsem? xDDDDDDDD
0
"Pau Cubarsíemu Aby zdano sobie sprawę, że ma dopiero 18 lat" to chyba nie życzycie Cubarsiemu tylko kibicom xDDDDD
0
chyba żaden xD (15)
1
był brat Pudziana będzie brat Yamala xD
1
@sokot profesjonaliści. 1. stycznia wiele osób pracuje a piłka nożna to też jest jakby nie patrzeć praca ;)
0
Flick robi z nim to co z Torre - marnuje go
2
Komentarz usunięty
0
ja go bardziej zapamiętałem z gola dla Lyonu na białych w LM niż z pobytu w Barcelonie, to chyba wymowne