malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon rozumiem, że trzeba mieć 180 iq i nie być ćwierćinteligentem żeby być zasłużonym w sporcie? Jak się jest półgłówkiem jak Żyła to osiągnięcia nie mają znaczenia? xD
0
@Ziemny patrząc po profilowym typa nie wchodziłbym z nim w żadną dyskusję nt. Deco xDDDDDDD
0
@maroon dwukrotny mistrz świata w skokach, to coś smiesznego?
0
jak się choć raz połamie wiosną to papa
0
sprzedać i tyle. prywatnie wszystkiego najlepszego i ustabilizowania sobie głowy ale sprzedać i tak
2
@pioz123 nie, następne wybory będą jego ostatnimi
2
w tej Gironie to im sie odkleiło już totalnie, mają Livakovicia co jest lepszy i od Gazzanigi i od ter Statementa a kiszą go na ławie
0
@John_Doe no cóż, większość wyborców alfa to wygląda jak alkoholicy więc niedziwne że propsujecie xDDDDDDDDDDD
0
musiał odejść z Barcy ale w p$g już został na drugi sezon :D
0
@LAMC_10 miałem ale na szczęście już ich nie mam
0
czy ten specjalista od operacji operował Cristiano Ronaldo?
0
@escarabajo Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
to mocno on obrotny jak zmieniał kluby osiemnaście razy w ciągu czterech lat xDDDDDDDDDD
29
Lapcio wybrał język faktów
0
@Xaviball ja jestem za tym, żeby Lincoln przegrał dla naszego rankingu i drużyny za Lincolnem również przegrały
2
sodówa odbiła Marokańcom, myślą że raz zrobili top4 mundialu i są kimś xD
0
wszystko fajnie ale byłoby również fajnie jakby przestał zajeżdżać piłkarzy jak np. z III-ligowcem
2
ostatni przystanek - Kamar Taj i Araujo zostaje Dr. Araujo i dostaje kamień czasu
3
wisienka na torcie - brak VARu który powinien być obowiązkowy wszędzie prócz rozgrywek poniżej IV poziomu i przepychanie Realu z 3-ligowcem. cały Real i cała la liga del Madrid xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jaras121 już jutro komentarze typu Negreira przegryzł kable od VAR-u
3
mała ciekawostka - gościu co trafił do Widzewa z Kopenhagi strzelił gola na 3-3 w pamiętnym meczu w LM z United, a zwycięskiego gola strzelił Bardaczi
0
Dembele piękny karny, szkoda że gracze Flamengo wykonywali je jeszcze "piękniej"
3
nie żeby coś, generalnie pozytywny powrót ale ocena ter Stegena powinna zostać obniżona za to, że znów "zamarzł" przy jednym ze strzałów który niewiele minął bramkę. przecież jakby to leciało w światło to byłby to gol.
0
@Luk_1988 a może dlatego, że jeden błyszczał na mistrzostwach u-19 i nie dostał szansy w presezonie i został wypchnięty, a drugi dostał szansę za nic?
0
@blakkudium win-win to by była opcja wypożyczenia
2
@Hasszz no to inaczej, la bamba wydała wyrok: Lewy ma odejść i tyle xD
0
jeśli to prawda z ter Stegenem to mamy piękny Among Us w Barcelonie a Flick i Wojtula to top detektywi xD
3
nie mógłby bo najwyższy sąd la bamby wydał już wyrok: sprzedać i zapomnieć, hehe
1
@Rastafarnianin i tak dziwne, że jeszcze nie sparował się ze Szrajberową. pasują do siebie jak ulał
0
@FCB24 chyba jednak nie masz wesołego życia skoro boli cię tyłek, że gość nic nie robi a mógłby kupić kilka twoich pokoleń xDDDDDDD ciekawe czy jak wypłynęły problemy z Robertem Enke to też takie komentarze wysrywałeś