0

@maroon rozumiem, że trzeba mieć 180 iq i nie być ćwierćinteligentem żeby być zasłużonym w sporcie? Jak się jest półgłówkiem jak Żyła to osiągnięcia nie mają znaczenia? xD

0

@Ziemny patrząc po profilowym typa nie wchodziłbym z nim w żadną dyskusję nt. Deco xDDDDDDD

0

@maroon dwukrotny mistrz świata w skokach, to coś smiesznego?

0

jak się choć raz połamie wiosną to papa

0

sprzedać i tyle. prywatnie wszystkiego najlepszego i ustabilizowania sobie głowy ale sprzedać i tak

2

@pioz123 nie, następne wybory będą jego ostatnimi

2

w tej Gironie to im sie odkleiło już totalnie, mają Livakovicia co jest lepszy i od Gazzanigi i od ter Statementa a kiszą go na ławie

0

@John_Doe no cóż, większość wyborców alfa to wygląda jak alkoholicy więc niedziwne że propsujecie xDDDDDDDDDDD

0

musiał odejść z Barcy ale w p$g już został na drugi sezon :D

0

@LAMC_10 miałem ale na szczęście już ich nie mam

0

czy ten specjalista od operacji operował Cristiano Ronaldo?

0

@escarabajo Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
to mocno on obrotny jak zmieniał kluby osiemnaście razy w ciągu czterech lat xDDDDDDDDDD

29

Lapcio wybrał język faktów

0

@Xaviball ja jestem za tym, żeby Lincoln przegrał dla naszego rankingu i drużyny za Lincolnem również przegrały

2

sodówa odbiła Marokańcom, myślą że raz zrobili top4 mundialu i są kimś xD

0

wszystko fajnie ale byłoby również fajnie jakby przestał zajeżdżać piłkarzy jak np. z III-ligowcem

2

ostatni przystanek - Kamar Taj i Araujo zostaje Dr. Araujo i dostaje kamień czasu

3

wisienka na torcie - brak VARu który powinien być obowiązkowy wszędzie prócz rozgrywek poniżej IV poziomu i przepychanie Realu z 3-ligowcem. cały Real i cała la liga del Madrid xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jaras121 już jutro komentarze typu Negreira przegryzł kable od VAR-u

3

mała ciekawostka - gościu co trafił do Widzewa z Kopenhagi strzelił gola na 3-3 w pamiętnym meczu w LM z United, a zwycięskiego gola strzelił Bardaczi

0

Dembele piękny karny, szkoda że gracze Flamengo wykonywali je jeszcze "piękniej"

3

nie żeby coś, generalnie pozytywny powrót ale ocena ter Stegena powinna zostać obniżona za to, że znów "zamarzł" przy jednym ze strzałów który niewiele minął bramkę. przecież jakby to leciało w światło to byłby to gol.

0

@Luk_1988 a może dlatego, że jeden błyszczał na mistrzostwach u-19 i nie dostał szansy w presezonie i został wypchnięty, a drugi dostał szansę za nic?

0

@blakkudium win-win to by była opcja wypożyczenia

2

@Hasszz no to inaczej, la bamba wydała wyrok: Lewy ma odejść i tyle xD

0

jeśli to prawda z ter Stegenem to mamy piękny Among Us w Barcelonie a Flick i Wojtula to top detektywi xD

3

nie mógłby bo najwyższy sąd la bamby wydał już wyrok: sprzedać i zapomnieć, hehe

1

@Rastafarnianin i tak dziwne, że jeszcze nie sparował się ze Szrajberową. pasują do siebie jak ulał

0

@FCB24 chyba jednak nie masz wesołego życia skoro boli cię tyłek, że gość nic nie robi a mógłby kupić kilka twoich pokoleń xDDDDDDD ciekawe czy jak wypłynęły problemy z Robertem Enke to też takie komentarze wysrywałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?