malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa no super. oglądałem ale zdania nie zmieniam
2
@derus Cristiano Ronaldo. i nie piszę tego jako złośliwość a fakty. gość byl tylko wybitnym strzelcem, u schyłku kariery prócz goli przestał dawać wiele od siebie (tak jak Lewy wg ekspertów) a przez spory procent ludzi jest uważany za najlepszego w historii. tak, najlepszego w historii, nad Messim
0
fajnie, niech korzystają póki mogą bo dostają lekcję pokory, manitę na dziurę i wracają do grania w tej swojej segunda czy tam tercera
1
sam fakt że tam się znalazł to jakaś abstrakcja xD
0
te informacje odbiegające od rzeczywistości czyli kolokwialnie mówiąc odklejki to normalka u białych
1
@misterio ja porzuciłem Narcos po 3. odcinku. wiem, że to dla wielu super serial ale mi nie pasowała ta narracja z 3. osoby
o dziwo narracja i wewnętrzne myśli Dextera już mi pasowały i obejrzałem wszystko mimo, że wielu odpuściło po 4./5. sezonie xD
1
Reguilon zastępcą Alby w Miami
swoją drogą pięknie potoczyła się jego kariera po tym jak przed el clasico napinał się do Barcy jakby był conajmniej jakimś weteranem a dostał w trąbę ostro XD
1
a czy bronili sędziego meczu z Celtą czy już nie?
0
@Cyku95 a to jest jakiś problem zakupić przyszłościowego napastnika i zostawić Lewego w klubie? czy koniecznie sprzedać bo la bamba wydała taki wyrok?
co do Ferrana pełna zgoda
0
@Giwera van Leuwen nie powinno być na mś bo zakwalifikował(a) się z touru kobiet grając jako biologiczny mężczyzna. no ale to jest całe pdc xD
0
liga madrytu wytoczyła mocne działo od samego początku, wręcz jedno z najmocniejszych
1
tylko na la bambie wypycha się najlepszego strzelca poprzednich sezonów i drugiego strzelca obecnego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
w sumie jak już zostanie wypchnięty ku radości la bamby to Miami nie jest złym kierunkiem
4
no cóż, normalnie można by było zrozumieć bo gość ma 78 lat ale w tym przypadku wiek nie jest usprawiedliwieniem dla takich odklejek
1
@escarabajo no niech szukają ale podejrzane będzie gdy w loterii wylosują pierwszy wybór i to po raz kolejny u schyłku kariery generacyjnego gracza dostaną kolejnego generacyjnego gracza (Super Mario -> Crysby)
0
@Ziemny a ja bym gwizdał na Valverde aka Baena chodź na solo na parkingu
2
@escarabajo bardzo mnie to cieszy jak Pingwiny wywalają się na ryj ;)
co do tankowania - taki był ich zamysł od początku tylko "niedobrze" weszli w sezon i wygrali trochę meczów xD
a jeśli nie wejdą do playoffów to raczej pewne że dostaną #1 pick bo draft jest często ustawiony i to nie byłby pierwszy raz w ich przypadku. u schyłku Lemieux dostali #1 i Crosbiego a u schyłku Crosbiego dostaną McKennę i tak to xD
0
można wyłączyć.
1
co łączy Legię Warszawa i Real Madryt prócz białych koszulek i nienawiści do nich?
3
ciekawe skąd na to pieniążki wzięła xD
0
@Szczygiel06 ty powiedziałeś do mnie gruby?!?!?!
0
jak dla mnie zwycięzca lm powinien zaczynać w "pucharze interkontynentalnym" od ćwierćfinału jak wszyscy, niedorzeczne że inni muszą grać po 2 a nawet 3 mecze żeby dojść do finału xD
7
czy uszaty to lepszy stoper niż Raul Asensjo?
0
wg sztabu i zarządu słabszy od Dro :D
1
rozwala mnie to foto uszatego XD
0
dojechać ich i czekać aż znów się spłaczą
0
@directedbyfcb ale Araujo skosił typa z Chelsea i jest już skreślony xDDDDDDDDDDDD
0
niebawem puchar króla, ter Statua wraca a Wojtuś wypada, ciekawe ;D
1
Auba w wieku 36 lat nadal topka wśród szybkich czyli wniosek jest jeden: Auba > Lewy. W końcu szybciej biega prawda?
3
@Conradxc powtórzę pytanie - kto im kazał stracić tyle goli? naprawdę myślisz, że gdyby PSG nie straciło tylu goli przeszło dalej to ty i twoi koledzy z notatnika płakalibyście nad tym tak mocno?