malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xonar to idź się spłacz do sądu wojewódzkiego albo na audiencję do prezydenta lub kogoś kto da ci monopol na wypowiadanie się za siebie XDDDD
3
druga bramka Interu dzięki odbiorowi Leo, ale co naczytałem że nie pracuje w pressingu to moje xD
0
@JanuszKorwinMikke a czemu Vardy dostał powołanie jak przez całą karierę był cieniasem a wystrzelił dopiero za Ranieriego? bo był w formie. zamykam dyskusję
0
no i telefon Starucha właśnie najprawdopodobniej zaczął precedens znoszenia zakazów stadionowych tym którzy na niego w pełni zasługują, eh
5
nie poddawaj się ukochana ma :DDDDDD
3
@yoli myślę światowo, Azjatom może to dało wiele ale czy drużynę Kobe śledziło tyle ludu na świecie co Inter? wątpię
0
@Xonar a ty mi nie mów co mam robić xD
4
@Gacek5 a obchodziłby kogoś ten Inter jakby nie było tam Messiego? nikogo nie obchodzi Santos Neymara, nikogo nie obchodził Vissel Kobe Iniesty ani araby Xaviego
3
Busi drag back jak za dawnych czasów, aż łezka w oku się kręci. jeden z najlepszych ŚPD wszechczasów w swoim prime
1
ten meczyk w pełnym słońcu to przedsmak tego gówna co czeka w czerwcu xD
1
brawo dla rekina, ale tym razem nie dam się znów nabrać :D
9
przypominam, że GOAT gra za 4h o pierwsze mistrzostwo USA, dla niego i dla Interu
0
@zabibarca bo woli grać niż grzać ławę? xD
0
@vangoor bo? załamanie=załamanie nieważne jaki powód
depresja=depresja, nieważne czy z powodu straty ojca czy z powodu załamania, tyle w temacie
a jak odwrócimy narrację - mówisz o głupocie Araujo, a Adriano nie był głupi? nie potrafił wziąć się w garść, zaczął zachowywać się jak patus i zaczął chlać na umór.
0
no to czeladniok do swojej kolekcji potęg którym strzelał gole dopisze Uzbekistan i kogoś z trójki Kongo/Jamajka/Nowa Kaledonia xDDDDDD GOŁT
0
@Fog_W_1899 dtkj?
0
@vangoor dostał załamania psychicznego, ale ludziom go szkoda
Araujo dostał załamania psychicznego, sprzedać itp. xD
1
@Mario96w bredzisz.
0
ładna szpileczka ;)
0
dobre xD (15 znaków)
0
w Polsce pewnie nie jest nawet w top10 kupowanych koszulek bo jest "drewnem" a ci co mieli jego koszulki spalili je po karnym z Atletico :DDD
0
@addept no nic brakło argumentów politycznemu spłakańcowi więc ten wyzywa, stare znałem xDDDDDDDDDDDDD polecam zatem udać się na leczenie, najlepiej zamknięte skoro obrażasz innych bo porównują ludzi na płaszczyźnie wyglądu to masz najprawdopodobniej problemy natury psychicznej ;)
ps. nie będziesz mi synku mówił kogo mogę porównywać z kimś a kogo nie mogę :))
0
@Mow_mi_Douglas jeszcze jak
zwykłe bezbectwo i cringe
0
@suszini wybory kopertowe
2
jak ten Dro jest takim kozakiem to niech Flick da mu znów szansę od pierwszej minuty i zobaczymy czy jest taki dobry
0
@Luccas niech sobie mają tą tożsamość, już niejednych taka tożsamość i przywiązanie do tradycji zaprowadziły na dno
0
@addept rozumiem, że skoro był jaki był to nie można go przez to porównywać do Martina? jeśli chodzi o wygląd? :D
[url]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-i0EjPBgJ6Ft4rL1DWCncyFrVUCOquQ_n8A&s[/url] tak samo mam rozumieć, że tego kota nie można porównać do wiadomo kogo bo ten człowiek był kimś złym? xDDDDD
piszesz o "śmiesznym człowieczku" a jednocześnie nim jesteś bo spłakujesz się bo ktoś porównuje kogoś na płaszczyźnie wyglądu sam porównując mnie do "debilnego dziecka", gratulacje rozumu oraz hipokryzji ;)))))
4
mnie to bardziej zastanawia jakim cudem Dembele jest drugim Francuzem pod względem liczby występów
1
jeszcze trochę a polityka transferowa Bilbao odbije się im czkawką i spadną
z całego serca życzę tego braciom Williams, a zwłaszcza temu młodszemu
0
@addept tylko dla tych którzy żyją polityką i mają zamknięte umysły ;)