0

no ciekawe jak sobie poradzi Valverdeball bez sunseta

0

@Bzyczekk z pewnością. miłośnik psów też na pewno nie jest patusem ;D

2

sprzedać i zapomnieć. gość się łamie nawet jak strzela gola xD

0

kto by się spodziewał że hiszpański Jerzy Urban będzie zbawcą obrony xD

1

Roberto Baggio strzelił podobnie podczas o wiele ważniejszego meczu. czy przez tego karnego był drewnem?

0

@Hasszz nie każdy jest ślepy i uważa, że delfin jest lepszy od Lewego co potwierdził mecz z Chelsea :)

0

@Hasszz xD do potęgi xD

3

madryciarze już płaczą że Kotletiko ZNÓW nam się podłożyło zapominając że dosłownie sezon temu wygrali z nami mecz w ostatniej minucie doliczonego czasu xDDD

0

ale nas ucisza, jaki piłkarz taka calma xDDDDDD

3

@Bilon87 w sensie swoją biernością?

1

Rashford powinien być pierwszym zmiennikiem w ataku zamiast rekina, fakt nie opinia

0

zmiana przeprowadzona o pół roku za późno

1

Cubarsi jest tragiczny. Niemiec z BVB i Guehi NA TERAZ

1

Koke wędka a Barrios dalej na boisku xD ten to był zawsze trenerski beton

0

no i elegancko Pedri wrócił do korzeni, tu zaraz sam Colossus zostałby szklanką xD

0

Mardini kasujący na środku obrony typa, żyjemy w matrixie

0

Nicki Nicole znowu fatalne pudło, co za przypadek że akurat przed meczem wstawił znowu coś na insta ;D

1

nie no to już jest przypadek gorszy niż Dembele, tamten przynajmniej nigdy się nie połamał po golu xDDDDDDDDDDDD

0

ale słaby ten Olmo, sprzedać go

0

nepo dzieciak Cholo pudło gorsze od pudła Robercika xD

0

Lewy ewidentnie celował w Alvaro :D

0

@AlexDark00 świętuje

0

liga negreiry atakuje hehehe

0

@Senior6 Fermin jakoś miał zjechać do Ekstraklasy a niektórzy uważają go za zbawcę linii pomocy :)

0

szkoda, że Mika Faye nie dostał szansy. wydawał się lepszy od Cubarsiego a teraz widzimy jak ten drugi nie dojeżdża

0

el capitano (15)

0

@Consigliere nowy Puyol który był gorszy od Mikayala Faye w Barcelonie B :D

1

nie mamy obrony, tragedia. jakoś niebardzo mnie obchodziło gdy odszedł Inigo ale teraz zacząłem go doceniać. Araujo i Cubarsi to obecnie poziom AD Alcorcon. dramat

0

@Ronin47 ale co by nie mówić szkoda, że klauzula nie wjechała. wtedy to by była absolutna kradzież, w stylu większości meczów Realu Madryt

0

czy Gerard Martin to taki hiszpański Wawrzyniak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?