malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ciekawe jak sobie poradzi Valverdeball bez sunseta
0
@Bzyczekk z pewnością. miłośnik psów też na pewno nie jest patusem ;D
2
sprzedać i zapomnieć. gość się łamie nawet jak strzela gola xD
0
kto by się spodziewał że hiszpański Jerzy Urban będzie zbawcą obrony xD
1
Roberto Baggio strzelił podobnie podczas o wiele ważniejszego meczu. czy przez tego karnego był drewnem?
0
@Hasszz nie każdy jest ślepy i uważa, że delfin jest lepszy od Lewego co potwierdził mecz z Chelsea :)
0
@Hasszz xD do potęgi xD
3
madryciarze już płaczą że Kotletiko ZNÓW nam się podłożyło zapominając że dosłownie sezon temu wygrali z nami mecz w ostatniej minucie doliczonego czasu xDDD
0
ale nas ucisza, jaki piłkarz taka calma xDDDDDD
3
@Bilon87 w sensie swoją biernością?
1
Rashford powinien być pierwszym zmiennikiem w ataku zamiast rekina, fakt nie opinia
0
zmiana przeprowadzona o pół roku za późno
1
Cubarsi jest tragiczny. Niemiec z BVB i Guehi NA TERAZ
1
Koke wędka a Barrios dalej na boisku xD ten to był zawsze trenerski beton
0
no i elegancko Pedri wrócił do korzeni, tu zaraz sam Colossus zostałby szklanką xD
0
Mardini kasujący na środku obrony typa, żyjemy w matrixie
0
Nicki Nicole znowu fatalne pudło, co za przypadek że akurat przed meczem wstawił znowu coś na insta ;D
1
nie no to już jest przypadek gorszy niż Dembele, tamten przynajmniej nigdy się nie połamał po golu xDDDDDDDDDDDD
0
ale słaby ten Olmo, sprzedać go
0
nepo dzieciak Cholo pudło gorsze od pudła Robercika xD
0
Lewy ewidentnie celował w Alvaro :D
0
@AlexDark00 świętuje
0
liga negreiry atakuje hehehe
0
@Senior6 Fermin jakoś miał zjechać do Ekstraklasy a niektórzy uważają go za zbawcę linii pomocy :)
0
szkoda, że Mika Faye nie dostał szansy. wydawał się lepszy od Cubarsiego a teraz widzimy jak ten drugi nie dojeżdża
0
el capitano (15)
0
@Consigliere nowy Puyol który był gorszy od Mikayala Faye w Barcelonie B :D
1
nie mamy obrony, tragedia. jakoś niebardzo mnie obchodziło gdy odszedł Inigo ale teraz zacząłem go doceniać. Araujo i Cubarsi to obecnie poziom AD Alcorcon. dramat
0
@Ronin47 ale co by nie mówić szkoda, że klauzula nie wjechała. wtedy to by była absolutna kradzież, w stylu większości meczów Realu Madryt
0
czy Gerard Martin to taki hiszpański Wawrzyniak?