2

@gaucho104 jak to miała być wędka to była bardzo żałosna ;)

0

no i? ma 105, to prawie 4x więcej niż gryzoń

3

@Conradxc dlaczego przekręt? ktoś kazał psg tracić 6 goli po wygraniu pierwszego meczu 4-0? xD
madryciarze nie przestają nadal zaskakiwać

1

ukochana ma oficjalnie poza pucharami na kolejkę przed końcem fazy ligowej XDXD

0

@novy1899 Florek sypnie i Klop zmieni zdanie w trymiga ;)

5

niech próbują, od jakiegoś czasu nie ma w la masi żadnych młodych talentów na 9tce.
Szkoda że Roque okazał się dzbanem

0

@MysticCat tvp nie wrzuca chyba skrótów z lm

2

@Litman takich komentarzy nie da się czytać ze zrozumieniem bo są niezrozumiałe, zwłaszcza jak pojawia się płacz o Lewego xD

0

gwarancją asyst* bo goli to ostatnio tak średnio, dwa ostatnie mecze - po jednej zmarnowanej setce

2

@Mowgli o nie, ktoś źle napisał nazwisko piłkarza, ukamieniować!!!
swoją dogą ciekawe czy robicie spiny tutaj innym gdy piszą nazwiska "Christiansen" "Blade" "Barnal" itd. ;)

0

@Litman tak pozbyć sie wszystkich żeby sprowadzić dzieciaka na tej samej zasadzie co Bardacziego xD

0

@MysticCat doszedł przy golu mierd a przy golach City ledwo powstrzymywał się od wypowiedzenia jego słynnego "niestety"

3

swoją drogą dzięki Borowi przeszło bez echa że Real na c+ komentował madryciarz Kosowski xD

3

w ogóle zauważył ktoś, że Borek ledwo się powstrzymał przy bramkach dla City od wypowiedzenia "niestety"? xDDDDD
ale mamy dzbanów jako ceo sportowych stacji że nie potrafią ukrócić tych żałosnych stronniczych komentatorów

1

@Dankho94isback sęk w tym że Borek w moim odczuciu to większy madryciarz który nieudolnie próbuje ukrywać swoje sympatie na otwartym kanale gdzie poza anteną wyśmiewał Barcę po el clasico a taki Laboga to przy nim zwykła płotka. duet Borka z Ołłowskim byłby nie do zniesienia

2

ale bym sobie nie obejrzał duetu Mateusza Borka z Leszkiem Ołłowskim w meczu Realu

38

ja tylko przypomnę, że Lewy dostał 3 mecze za podrapanie się po nosie

0

amigosi wiecznie żywi

0

@HarveySpecter ludzie nie z bliskiego kręgu typa zapomną bo typ to noname.
szkoda, że ludzie nie zapomnieli w przypadku piątki hokeistów gdzie pijana amerykanka zaprosiła ich na grupowy keks mając chłopaka po czym oskarżyła ich o wiadomo co. Tamci zostali oczyszczeni z zarzutów ale w USA i tak płaczą że są winni itp. (głównie wiadomo kto)

8

jedni zdobywają tytuł króla strzelców Arabskiego Pucharu Mistrzostw Klubowych czy tam też króla strzelców ligi, inni tytuł MVP rozgrywek. to są właśnie te detale

8

@SelloutCrowd nawet jak go nie zwolnią to są ultra debilami

2

@Ignareks jak Real przegra to super a co do tabeli to cóż trzeba było wygrać z Brugią xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

mundo ma kreta z la bamby w redakcji, chyba każdy wie o kogo chodzi

0

@Gaucho wciąż lepiej niż rekin z Chelsea

3

6. Za szybko zrobiliśmy z Cubarsiego drugiego Puyola. Gość wygląda teraz jak drugi, ale Oleguer. Na ławę natychmiast

1

styl fatalny, tyle w temacie.
oby się obudzili na Slavię i Kopenhagę i nastukali im bramek to może psim swędem uda się wejść do top8

0

Cubarsi jest tak mierny że szkoda gadać, niech Flick da szansę Dunowi

0

rekin to chyba ostatnio ten z the meg, jakiś głodny pierdzielony

0

dawać Bardacziego i Dro za Yamala i Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?