malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ten gest nie ma nic wspólnego z systematycznym zachowaniem Viníciusa Júniora, z jego ciągłymi prowokacjami wobec publiczności i rywali."
jak nie jak tak? kolejny odklejony madryciarz co chciał zabłysnąć a nie wyszło jak zwykle xD
0
chętnie zobaczyłbym go w rywalizacji z Kunde
0
o Lewy jeszcze to ma, co prawda slow mo ale ma xD
8
i cyk znowu bez Bardacziego, ale go Flick marnuje xD
0
powoli wychodzi prawdziwy uszaty xD
0
poprosze jeszcze więcej niż 5 min dla Bardacziego i debiucik Marquesa
5
jak dobrze mieć bramkarza
0
jaki kurs na kartkę dla Bernala?
0
no i Nicole z czuba, tak sie strzela a nie jakieś kiwki i piruety
2
@TheBigShow no ta ale jak Lewy nie dostaje piłek to słaby i w ogóle do MLS niech już idzie
1
kto dał się nabrać na Ferrana po hattricku?
0
oj Nicole sie wściekł chyba
1
boże Blade jest taką miernotą, sprzedać i dawać Grimaldo
0
macie swojego uszatego :D
0
Lapcio medytuje
0
@Katalończyk 99 uraz do Nicki Nicole
0
pamietajcie za słaby na jedenastkę fify, ale Palmer i Belingcham już w sam raz
0
dobra chyba mamy stałego wykonawcę karnych
1
penalti a favor del Barcelona
0
problem się rozwiązał, naura
0
@Gacu95 rozumiem wolisz Araujo?
1
Sevilla spieprzyliście nam święta
(z przymrużeniem oka)
2
penalti a favor del real madrid, bingo odhaczone
0
@JiXSaw siema Mariuszek
1
można już mówić że Sevilla zawsze gra z nami życie a przed Realem zawsze rozkłada nogi?
1
@Batys film piękny tylko zakończenie żałosne
14
a niedawno pisałem, że jak się nie połamie to przedłużyć kontakt. jak ja się dałem mocno nabrać xDDD
oddać bez żalu
0
@maroon w takim razie Cristiano i Vinicius nie powinni dostawać w ogóle nagród i odznaczeń
0
@kasha no właśnie czytałem, chce odejść bo nie gra, co jest dla mnie niezrozumiałe bo Gazzaniga to placek xD jakby dostał tą szansę to już by nie chciał odejść i nie musiałby odchodzić, chyba logiczne?
0
mimo wszystko chłop to dalej szklanka.
nawet jak jest zajeżdżany, jedno nie wyklucza drugiego