malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale słaby ten Kundel, sprzedać go!!!!!!!!!1111oneone
0
sprzedać Kounde
0
@Quahoo mówiłeś coś? xDDDDD
3
to nie jest uszaty tylko jakis doppler
0
@Castro oznacz @MateuszBorek :D
0
@reloaded fun fact - gościu jest pół Polakiem i umie po polsku i ma teraz kanał na yt gdzie po polsku mówił o sobie i tym filmiku
10
@FCB24 a co ma piernik do wiatraka? nigdzie nie powiedziałem o krytyce tylko o zabieraniu prawa gościowi do depresji bo jest piłkarzem i osobą publiczną
Araujo jest słaby i należy go sprzedać to jest fakt, ale nie może mieć depresji? bzdura
0
@masik86 reszta zjazd. Kounde zjazd, Cubarsi zjazd, Balde zjazd, o Araujo już nie wspomnę
10
logika la bamby - Araujo nie może mieć depresji i załamania bo ma kasę i sławę. W takim razie co powiecie o Robinie Williamsie, Chesterze i wielu innych? Zwłaszcza o tym piewszym?
6
zawalił to zawalił, wielu piłkarzy gorzej zawaliło - Baggio, Trezeguet od bohatera (euro 2000) do zera (mś 2006), Jens Lehmann i wielu innych. Życie się toczy dalej
a ta sekcja komentarzy pokazuje że dla ludzkości nie ma już ratunku, upadliśmy na same dno
0
@DzizuSS pewnie masz tak mocną psychikę że machnąłbyś ręką jakbyś otrzymywał tysiące gróźb śmierci a setki ludzi na ulicach by ciebie wyzywało xDDDDD
0
@gracianho7 jednego Murillo na ŚO już mieliśmy xD
15
życie bywa przewrotne. dopiero co był filarem a teraz jest absolutną kulą u nogi. jak tak dalej pójdzie to pomimo poprzedniego sezonu będzie tu sprzedawany jak wielu innych i podzieli los Lengleta
1
niech go tylko nie zwalniają bo jeszcze dziad wpadnie na pomysł zatrudnić Zidana i jak zwykle cudownie się odrodzą przy pomocy sędziów i zdobędą szesnastą la decimę xD
29
VegetaPolska odbił Realowi Madryt dziewczynę
25
"nie rozmawiamy o sędziach"
raz madryciak zawsze madryciak, obrzydliwy trener tak jak klub
0
@Messiah10 zgadza się
3
ciekawe co teraz myśli sobie tajski kopytnik co napinał się do kibiców Barcy po el clasico :)))
20
jeśli Pep nie wygra w środę na ten Real to można zdelegalizować City
10
jutro La Liga ogłosi, iż JE Pan Sędzia Alejandro Quintero González został odsunięty od sędziowania rozgrywek na czas nieokreślony, tak będze
6
notatnik mi nie chce się wczytać, ma ktoś ten sam problem może?
0
Antonelli = Glock, nie zapraszam do dyskusji
1
@majkiii penalti a favol del leal madlid
0
@Limaker to zdumiewające że co sędzia to albo przekręcił Barcę jak Vincić albo przepchał Real jak ten gość
0
szczerze to wyglada na to że miał wejście smoka rok temu i nic poza tym, raczej to nie będzie piłkarz na Barcę
1
chciałbym go zobaczyć w rywalizacji z Żulem Kundelem za rok.
ps. pan Eder Sarabia top
0
@Xonar ok panie dorosły, kibicujący Barcelonie od 88 xD zatrzymałeś się widzę na tych czasach, nie pozdrawiam ;)
0
@JanuszKorwinMikke to Messi też jest cieniasem bo gra w mls? xDDDDD
de Paul też jest cieniasem? Thomas Muller i Son też są cieniasami?
0
@Wossi61FCB rozumiem, że skoro nie pracuje w pressingu to nie miał prawa odebrać piłki?
0
@martool2 to czemu odpisujesz przecząc sobie i pokazując swoją hipokryzję? xDDDDDDDDDDD