3

ale słaby ten Kundel, sprzedać go!!!!!!!!!1111oneone

0

sprzedać Kounde

0

@Quahoo mówiłeś coś? xDDDDD

3

to nie jest uszaty tylko jakis doppler

0

@Castro oznacz @MateuszBorek :D

0

@reloaded fun fact - gościu jest pół Polakiem i umie po polsku i ma teraz kanał na yt gdzie po polsku mówił o sobie i tym filmiku

10

@FCB24 a co ma piernik do wiatraka? nigdzie nie powiedziałem o krytyce tylko o zabieraniu prawa gościowi do depresji bo jest piłkarzem i osobą publiczną
Araujo jest słaby i należy go sprzedać to jest fakt, ale nie może mieć depresji? bzdura

0

@masik86 reszta zjazd. Kounde zjazd, Cubarsi zjazd, Balde zjazd, o Araujo już nie wspomnę

10

logika la bamby - Araujo nie może mieć depresji i załamania bo ma kasę i sławę. W takim razie co powiecie o Robinie Williamsie, Chesterze i wielu innych? Zwłaszcza o tym piewszym?

6

zawalił to zawalił, wielu piłkarzy gorzej zawaliło - Baggio, Trezeguet od bohatera (euro 2000) do zera (mś 2006), Jens Lehmann i wielu innych. Życie się toczy dalej
a ta sekcja komentarzy pokazuje że dla ludzkości nie ma już ratunku, upadliśmy na same dno

0

@DzizuSS pewnie masz tak mocną psychikę że machnąłbyś ręką jakbyś otrzymywał tysiące gróźb śmierci a setki ludzi na ulicach by ciebie wyzywało xDDDDD

0

@gracianho7 jednego Murillo na ŚO już mieliśmy xD

15

życie bywa przewrotne. dopiero co był filarem a teraz jest absolutną kulą u nogi. jak tak dalej pójdzie to pomimo poprzedniego sezonu będzie tu sprzedawany jak wielu innych i podzieli los Lengleta

1

niech go tylko nie zwalniają bo jeszcze dziad wpadnie na pomysł zatrudnić Zidana i jak zwykle cudownie się odrodzą przy pomocy sędziów i zdobędą szesnastą la decimę xD

29

VegetaPolska odbił Realowi Madryt dziewczynę

25

"nie rozmawiamy o sędziach"
raz madryciak zawsze madryciak, obrzydliwy trener tak jak klub

0

@Messiah10 zgadza się

3

ciekawe co teraz myśli sobie tajski kopytnik co napinał się do kibiców Barcy po el clasico :)))

20

jeśli Pep nie wygra w środę na ten Real to można zdelegalizować City

10

jutro La Liga ogłosi, iż JE Pan Sędzia Alejandro Quintero González został odsunięty od sędziowania rozgrywek na czas nieokreślony, tak będze

6

notatnik mi nie chce się wczytać, ma ktoś ten sam problem może?

0

Antonelli = Glock, nie zapraszam do dyskusji

1

@majkiii penalti a favol del leal madlid

0

@Limaker to zdumiewające że co sędzia to albo przekręcił Barcę jak Vincić albo przepchał Real jak ten gość

0

szczerze to wyglada na to że miał wejście smoka rok temu i nic poza tym, raczej to nie będzie piłkarz na Barcę

1

chciałbym go zobaczyć w rywalizacji z Żulem Kundelem za rok.
ps. pan Eder Sarabia top

0

@Xonar ok panie dorosły, kibicujący Barcelonie od 88 xD zatrzymałeś się widzę na tych czasach, nie pozdrawiam ;)

0

@JanuszKorwinMikke to Messi też jest cieniasem bo gra w mls? xDDDDD
de Paul też jest cieniasem? Thomas Muller i Son też są cieniasami?

0

@Wossi61FCB rozumiem, że skoro nie pracuje w pressingu to nie miał prawa odebrać piłki?

0

@martool2 to czemu odpisujesz przecząc sobie i pokazując swoją hipokryzję? xDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?