malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
xD rekin (znaki)
2
znowu bezjajeczny Dro dostaje więcej minut a Bardaczi pewnie wejdzie na 3 minuty xDDDDDDDDD
0
Deco podpytaj w Zagrzebiu czy nie chcą Olmo z powrotem w zamian za Varelę
0
mamy przykuc xD
0
baskijski frajer, Nico aleś sobie klub wybrał
0
bydło już zaczyna
0
a ja bym zobaczył pomoc Eric Frenkie Pedri
0
i ten Simon niby lepszy od Joana i najlepszy w Hiszpanii? xD
0
uszaty pięknie złamana linia, zabierzcie go stąd
0
wiadomo że bez Pedriego nie istniejemy ale brakuje również Frenkiego
0
rekin uczynny, chciał podarować piłkę kibicowi na inaugurację xDDDDDDDDDDDDDD
0
pamiętacie jeszcze jakiś baskijskich zdrajców prócz Inigo i Berichiche?
1
przynajmniej trafił
1
ale jak to? przecież Lewy podobno jest skończony xDDDDDD
1
ale co się naczytałem na la bambie że powrót na Camp Nou na 2030 to moje xD
0
nie ma jak to w domu
1
@Konradowskyy jak nie interesuje Cię granie online to polecam football life 26. darmowa gra modowana na pro evo 2021 jako podstawka, z wieloma modami, można zmieniać gameplaye, składy, wiele ciekawych opcji jest z modami. niedługo siadam do grubego ogrywania tego tytułu bo jak na razie zagrałem kilka meczów ale gra jest lepsza niż poprzednie football life 25 a fifę to już w ogóle zjada
12
ciekawe czy sam Chuck Norris przeczyta biografię Lewego autorstwa Sebastiana Staszewskiego
12
ojej jak mi przykro... :(
xD
1
nie łudźcie się, jeszcze nikogo z Madrytu nie udupili
0
@Szklaner ja tam nie życzę temu kto jest kibolem
13
Szczęsny z własnej połowy
1
oj słabiutko Roni... bardzo słabiutko
7
bardzo dobrzę, liczę na kibiców na Camp Nou
0
@Gall inne czasy, w tych czasach i w prime Neymara zaczęło pojawiać się coraz więcej "płatków śniegu" aka płaczków. za Roniego aż tylu nie było i ludzie nie mieli problemu z oklaskiwaniem odwiecznego rywala, patrz on i też Iniesta (prócz zwierząt z Bilbao)
0
@SelloutCrowd honor honorem ale dla antyfana Legii to jest ruch idealny
a i Raków pójdzie do przodu
0
@Gall ale i tak ośmieszał innych xD
1
ciekawe, Neymar też niby nie prowokował na boisku a i tak dostawał kartki za "prowokowanie" :D
6
otwieram lodówkę a tam Sebastian Staszewski
jak napisał przedmówca - żenada
3
@Lanosss