1

ci piłkarze z Ameryki Płd to stan umysłu jednak

0

@Herato nic smutnego tam nie ma, wyglądała jak glonojad polujący na jelenia z hajsem tzw. bankomat i na taki trafiła, widziały gały co brały

0

@Hosh początek ich czego?

0

panie miej nas w opiece

0

@Muszynianka ciezko ustawic adblockera z filtrem tylko tutaj?

0

pamiętajcie, gdzie real nie może tam sędzia pomoże

0

@FCB_dimiC szanse są, ale sędziowie dwoją się i troją

39

przecież za te słowa powinien zostać wykluczony permanentnie ze struktur la liga del madrid xD

2

lepszy remis niż wiadomo co, ale niech ktoś w końcu podejmie śledztwo bo dzisiejsze sędziowanie to było jawne wypaczenie wyniku

20

Real na boisku tragiczny to szybciutko tam dostali wytyczne co zrobić żeby zdobyli punkty xDD mam nadzieję że kiedyś wyjdą wielkie wały i afery z tym klubem przy których Negreira to pryszcz i tak im się to odbije że wylądują w drugiej lidze jak Juventus

0

https://ibb.co/mr8mFMFS dobrze znany obrazek z realmadryt.pl XDDDD

2

Asencio wkręcony jak jego ulubieniec czyli jak dziecko

0

@greedo przegraliśmy bitwę ale wygramy wojnę ;)

1

pan trener Quique Setien namaścił kolejnego pana trenera

33

na notatniku już wywalają Czabiego Alonzo

0

@BHAFCB Tebas bez T

0

a może go tak za Wojtka na ławkę? akurat na rezerwowego byłby idealny

1

ale co śmietankowi przyznawali se już tytuł po el clasico to ich, tak jak ostatnio po -7 xD
nigdy się nie nauczą

2

Łoniaki Penia zatrzymaj madrycioków

0

@Gaucho słabiutko, Virgili to o kilka klas lepszy grajek

0

eh autobus się wywalił

0

@Cules69 tak jak Brugge?

2

gdyby tak mu powiedział np. Raphinha to 5 meczów zawieszenia xD

5

Dro to przeciętniak, nadal nie rozumiem jakim cudem postawili na niego kosztem Virgiliego
jeszcze do tego Roony na ławie :|

0

przynajmniej teraz trafił

3

coś czuję że powrót na CN będzie mocnym punktem zwrotnym, taką Anoetą z 2015 roku

2

Camp Nou się nie zawaliło, dobra robota Limak

8

Nico dzbanku zobacz co straciłeś, wszystkiego najlepszego i "udanej" kariery w Bilbao

2

o jest Bernalik, ale za brak Bardacziego to należy się fuhrerowi wielka bura, dopiero co przecież Nicole się wyleczył

0

@regatta52 wiedział że spalony to oddał rekinowi żeby ten się ośmieszył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?