malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh @AlexDark00 opinia?
1
miał ambicje, nie chciał grać w IV lidze więc słusznie wybrał i pokazuje, że szwagry popełniły (tak jak od początku mówiłem) błąd puszczając go bo byłby solidnym zmiennikiem ;))) a tak to mamy Dro co gra 10 minut na mecz i nic nie pokazuje xD
3
wywalcie tego Borka, nie da się słuchać typa
2
pan piłkarz z piękną asystą, hejterzy w ryk
już widzę jak rekin takie coś robi
1
@lajcior a koleżanka wie, że ją zaprosiłeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Piotrek1993 zasłużona? bo nie było stylu? XD człowieku on od Nawałki robił najlepsze wyniki w eliminacjach a został wywalony za brak stylu przez dziennikarzy oraz, z całym szacunkiem do Lewego, 8 sekund Lewego :D
2
a taka beczka była z Brzęczka, okazało się że kto się śmieje ten się śmieje ostatni ;))))
0
@VeB 1899 brama niczym rodak Paolo di Canio kiedyś
0
to niech zacznie go wdrażać bo inaczej out
0
Pele się zdenerwował i jego duch będzie od teraz nawiedzać Raphę
1
@RC28 Mekambe nie gra w znienawidzionym przez Francuzów klubie
0
z jednej strony ta cała sprawa to pajacerka, ale każdy medal na dwie strony. wiemy, że ten brazol to odklejus i fan czeladnika więc coś musi być na rzeczy ;)
3
Muchas gracias afición, esto es para vosotros. Siuuuuuuuuuu!!!
5
@Ronad10 aleś mi pojechał, po takim pocisku się nie podniosę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Hosh musiałby zagrać tam żeby pojechać bo nikt nie powoła zawodnika który dostał powołanie na trzy zgrupowania a z każdego się wywalił xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
a środki na to skąd weźmie? z KPO?
14
turasy na social mediach to stan umysłu
4
no nic po jego powrocie do Brazylii dałem się jednak nabrać na to, że to nie jego wina, że nie poradził se w Europie. to jednak brazol i typowy odklejus
0
@barcelonaLM czemu nie oznaczyłeś solenizanta? ;>
1
a Sebastian Staszewski potwierdza czy zaprzecza?
0
dziki trener polskiego dziennikarstwa znów się wypowiedział?
6
@Hubert102 kogo przekonał tego przekonał
2
miałki trener, który zasłynął z jednego wybitnego sezonu w Bayerze i tyle. teraz Real jest liderem nie dzięki niemu a dzięki temu, że jesteśmy plackami
1
wróć królu na swoją ziemię
15
o jedna ofiara la bamby chwali drugą ofiarę la bamby, chyba wielu ten post się nie spodoba :D
0
@Campeon87 50000 od razu
4
sam fakt, że Robercik dostaje od użytkowników tylko 8,5 za hat-tricka to jedno wielkie xD Raphinha lub Yamal za hat-tricka by dostali 9,5. no ale dla la bamby to za mało, 5 goli w 9 minut też by było za mało :D
0
ściąganie torrentów jest nielegalne, i cyk ban dla redakcji za promowanie nielegalnych źródeł :DDDDD