1

@Hosh @AlexDark00 opinia?

1

miał ambicje, nie chciał grać w IV lidze więc słusznie wybrał i pokazuje, że szwagry popełniły (tak jak od początku mówiłem) błąd puszczając go bo byłby solidnym zmiennikiem ;))) a tak to mamy Dro co gra 10 minut na mecz i nic nie pokazuje xD

3

wywalcie tego Borka, nie da się słuchać typa

2

pan piłkarz z piękną asystą, hejterzy w ryk
już widzę jak rekin takie coś robi

1

@lajcior a koleżanka wie, że ją zaprosiłeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Piotrek1993 zasłużona? bo nie było stylu? XD człowieku on od Nawałki robił najlepsze wyniki w eliminacjach a został wywalony za brak stylu przez dziennikarzy oraz, z całym szacunkiem do Lewego, 8 sekund Lewego :D

2

a taka beczka była z Brzęczka, okazało się że kto się śmieje ten się śmieje ostatni ;))))

0

@VeB 1899 brama niczym rodak Paolo di Canio kiedyś

0

to niech zacznie go wdrażać bo inaczej out

0

Pele się zdenerwował i jego duch będzie od teraz nawiedzać Raphę

1

@RC28 Mekambe nie gra w znienawidzionym przez Francuzów klubie

0

z jednej strony ta cała sprawa to pajacerka, ale każdy medal na dwie strony. wiemy, że ten brazol to odklejus i fan czeladnika więc coś musi być na rzeczy ;)

3

Muchas gracias afición, esto es para vosotros. Siuuuuuuuuuu!!!

5

@Ronad10 aleś mi pojechał, po takim pocisku się nie podniosę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Hosh musiałby zagrać tam żeby pojechać bo nikt nie powoła zawodnika który dostał powołanie na trzy zgrupowania a z każdego się wywalił xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

a środki na to skąd weźmie? z KPO?

14

turasy na social mediach to stan umysłu

4

no nic po jego powrocie do Brazylii dałem się jednak nabrać na to, że to nie jego wina, że nie poradził se w Europie. to jednak brazol i typowy odklejus

0

@barcelonaLM czemu nie oznaczyłeś solenizanta? ;>

1

a Sebastian Staszewski potwierdza czy zaprzecza?

0

dziki trener polskiego dziennikarstwa znów się wypowiedział?

6

@Hubert102 kogo przekonał tego przekonał

2

miałki trener, który zasłynął z jednego wybitnego sezonu w Bayerze i tyle. teraz Real jest liderem nie dzięki niemu a dzięki temu, że jesteśmy plackami

1

wróć królu na swoją ziemię

15

o jedna ofiara la bamby chwali drugą ofiarę la bamby, chyba wielu ten post się nie spodoba :D

0

@Campeon87 50000 od razu

4

sam fakt, że Robercik dostaje od użytkowników tylko 8,5 za hat-tricka to jedno wielkie xD Raphinha lub Yamal za hat-tricka by dostali 9,5. no ale dla la bamby to za mało, 5 goli w 9 minut też by było za mało :D

0

ściąganie torrentów jest nielegalne, i cyk ban dla redakcji za promowanie nielegalnych źródeł :DDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?