malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu tak, mój kolega z miasta ma tu konto
1
jak dla mnie w ogóle wywalić spalone i po problemie
1
@Rastafarnianin bo w p0lsce nie lubi się tych co są na topie, zawiść to narodowy polski sport ;)
0
@lithotripter bo to trochę wstyd dla niego, tak jak Fermin nie przyznaje się do tego, że chciał go Raków xD
2
Justin Hood się skończył
1
czy Messi kąpał Justina Hooda?
1
"bask" :D (15znaków)
4
Littler trochę ego jak Kryszcziano ;DD
0
gość robi rajd życia po którym łamie się. kontuzja a'la Kapustka ale i tak szkoda chłopa
1
@wariacik96 nie no szanuję, przecież Radom Centrum Potworów i w ogóle ;)))
2
FC Szpital (15)
0
@Zbyszard oj idzie w stronę krystiano :/
0
@RanDiFCB na pewno* ;)
0
@RanDiFCB nie żeby coś ale istnieje takie coś jak sałatka jeżynowa więc nie zabłysnąłeś ;)
2
Barcelona bez szklanych kopaczy to nie Barcelona
0
Vusković z Radomiaka do Barcelony xDDDDDDDDD
1
był Eto'o z Temu za 4 bańki to nie wzięli xD
14
1
Araujo i Murillo łączeni z Barcą, może znajdzie się gdzieś jakiś Umtiti albo Puyol xD
1
@4drian0 ototo, kumaci nie dadzą się na niego znów nabrać bo walnął hattricka xD
1
ehh pamiętam jakie miałem wielkie nadzieje gdy wchodził do składu oraz wtedy gdy miał prime. gorzej zmarnowany potencjał niż ten Umtitiego :/
0
@JanuszKorwinMikke że tak powiem "piłeś nie pisz" :D
0
@JanuszKorwinMikke śmiesznie to brzmi napisane przez użytkownika JanuszKorwinMikke ;DD
0
de jong sprzedany xD znawcy
0
a ja wolę Grimaldo od Kukuryny
2
@Herbert nie no raz że już była mowa o Gironie wcześniej dwa chyba nikt by nie pomyślał że pójdzie od Espanoylu xDDDDD
0
@D10SLEO takie komentarze przypominają mi komentarze typu Talavera wygra z Realem xD
10
niech odniesie się do artykułu md ;)
0
@etobzyk tak, zaraz po karnym Błaszczykowskiego
0
@4drian0 w takim razie Diletta Leotta nie powinna być z Kariusem xDDDDDDD