0

@michaleu tak, mój kolega z miasta ma tu konto

1

jak dla mnie w ogóle wywalić spalone i po problemie

1

@Rastafarnianin bo w p0lsce nie lubi się tych co są na topie, zawiść to narodowy polski sport ;)

0

@lithotripter bo to trochę wstyd dla niego, tak jak Fermin nie przyznaje się do tego, że chciał go Raków xD

2

Justin Hood się skończył

1

czy Messi kąpał Justina Hooda?

1

"bask" :D (15znaków)

4

Littler trochę ego jak Kryszcziano ;DD

0

gość robi rajd życia po którym łamie się. kontuzja a'la Kapustka ale i tak szkoda chłopa

1

@wariacik96 nie no szanuję, przecież Radom Centrum Potworów i w ogóle ;)))

2

FC Szpital (15)

0

@Zbyszard oj idzie w stronę krystiano :/

0

@RanDiFCB na pewno* ;)

0

@RanDiFCB nie żeby coś ale istnieje takie coś jak sałatka jeżynowa więc nie zabłysnąłeś ;)

2

Barcelona bez szklanych kopaczy to nie Barcelona

0

Vusković z Radomiaka do Barcelony xDDDDDDDDD

1

był Eto'o z Temu za 4 bańki to nie wzięli xD

14

oho xDDDDDDDDD

1

Araujo i Murillo łączeni z Barcą, może znajdzie się gdzieś jakiś Umtiti albo Puyol xD

1

@4drian0 ototo, kumaci nie dadzą się na niego znów nabrać bo walnął hattricka xD

1

ehh pamiętam jakie miałem wielkie nadzieje gdy wchodził do składu oraz wtedy gdy miał prime. gorzej zmarnowany potencjał niż ten Umtitiego :/

0

@JanuszKorwinMikke że tak powiem "piłeś nie pisz" :D

0

@JanuszKorwinMikke śmiesznie to brzmi napisane przez użytkownika JanuszKorwinMikke ;DD

0

de jong sprzedany xD znawcy

0

a ja wolę Grimaldo od Kukuryny

2

@Herbert nie no raz że już była mowa o Gironie wcześniej dwa chyba nikt by nie pomyślał że pójdzie od Espanoylu xDDDDD

0

@D10SLEO takie komentarze przypominają mi komentarze typu Talavera wygra z Realem xD

10

niech odniesie się do artykułu md ;)

0

@etobzyk tak, zaraz po karnym Błaszczykowskiego

0

@4drian0 w takim razie Diletta Leotta nie powinna być z Kariusem xDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?