0

coraz mniej tego mentalu z anfield, to cieszy

0

@HiBro porównywanie Dollarummy który był najlepszym bramkarzem sezonu a podobny hajs zgarnąłby w City do ter Stegena co nigdzie nie dostanie takiego hajsu jak u nas xD

2

no i nie podobasz mi się

0

@Ronaldinho10theking dla mnie Pietruszewski, i co zrobisz? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tak będzie najlepiej, obecnie jest za słaby na Barcę. Nie wiem czy to nie będzie drugi Nico

0

oj Lapcio dał się nabrać, tutaj wielki minus

0

@Ronaldinho10theking co to ma do rzeczy? wciąż to absurdalne że gość kupiony za 45 baniek jest rejestrowany do rezerw, a przykładowo w Polsce takiego Pietruszewskiego sprzedajemy za 10 XD

0

@PietrasCoelho dlaczego mamy zamknąć mordę? my nikogo nie kupowaliśmy za dwucyfrową sumę żeby zarejestrować w rezerwach xD

0

@Filipem wątpię żeby van de Ven musiał być popychany do interwencji xDDDDDDDDDDDDDD

0

60 mln na van vejna będzie lepiej wydane niż 85 mln na Alvareza, factos

0

@Guess też się zastanawiam. Roony 8 - nie był to idealny mecz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

masturbono kupiony za 100mln też dostanie numer pierwszego zespołu prawda?

1

sam odszedł dla kasy xDDDDDDDDDD

1

@ZwyklyKibicBarcy04 frimpong świeżak hehe dobre xD

1

szczerze już chyba wolę Lewego od Alvareza i nie wiem czy też nie wolę rekina

2

debiutant roku - @BojanKriKicz, w końcu to debiutant, prawda? Prawda?

0

grono polskich darterów na pro scenie powiększa się, Filip Bereza z kartą. Wygrywa w finale pierwszego dnia kwali z rywalem który prowadził 5-1 i był leg od karty xDDDDD

0

@Huck od początku mówiłem, że miał wejście konia ale to nic nie znaczyło i po kontuzji nie wróci. miałem rację

2

jak już madryciak tak mówi to wiedz że to jest prawda

0

@Antimadridista_WR ojoj ktoś nie doczytał, że to nie jest oficjalny profil, ukamieniować!!!!!!!!!111oneone
co nie zmienia faktu, że odszedł z Sociedad do Bilbao co i tak go czyni w pewien sposób chorągiewą ;)

0

@dzefrej234 chłop trochę chorągiewa, z Sociedad do Bilbao, a w meczu Barcy przeciwko Bilbao wstawia post że Vamos Barca. jeszcze nie zdziwiłbym się jakby poszedł do Realu xD

1

@allien18 hehe bo wiecie kopł piłkę wysoko hehe becz00nia

4

realowi kibicują chorzy psychicznie ludzie. to wiadomo. ale że bilbao też?

5

co tam Niko Łyliams?

4

Lapcio jaki szef na fotelu

0

i cyk Nicole wypłakał zmiane xD
gdzie Lewy?

1

wchodzi paź Joana Garcii

0

Yamal hamulcowy

0

@Vurt kapitan izrael

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?