malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coraz mniej tego mentalu z anfield, to cieszy
0
@HiBro porównywanie Dollarummy który był najlepszym bramkarzem sezonu a podobny hajs zgarnąłby w City do ter Stegena co nigdzie nie dostanie takiego hajsu jak u nas xD
2
no i nie podobasz mi się
0
@Ronaldinho10theking dla mnie Pietruszewski, i co zrobisz? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tak będzie najlepiej, obecnie jest za słaby na Barcę. Nie wiem czy to nie będzie drugi Nico
0
oj Lapcio dał się nabrać, tutaj wielki minus
0
@Ronaldinho10theking co to ma do rzeczy? wciąż to absurdalne że gość kupiony za 45 baniek jest rejestrowany do rezerw, a przykładowo w Polsce takiego Pietruszewskiego sprzedajemy za 10 XD
0
@PietrasCoelho dlaczego mamy zamknąć mordę? my nikogo nie kupowaliśmy za dwucyfrową sumę żeby zarejestrować w rezerwach xD
0
@Filipem wątpię żeby van de Ven musiał być popychany do interwencji xDDDDDDDDDDDDDD
0
60 mln na van vejna będzie lepiej wydane niż 85 mln na Alvareza, factos
0
@Guess też się zastanawiam. Roony 8 - nie był to idealny mecz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
masturbono kupiony za 100mln też dostanie numer pierwszego zespołu prawda?
1
sam odszedł dla kasy xDDDDDDDDDD
1
@ZwyklyKibicBarcy04 frimpong świeżak hehe dobre xD
1
szczerze już chyba wolę Lewego od Alvareza i nie wiem czy też nie wolę rekina
2
debiutant roku - @BojanKriKicz, w końcu to debiutant, prawda? Prawda?
0
grono polskich darterów na pro scenie powiększa się, Filip Bereza z kartą. Wygrywa w finale pierwszego dnia kwali z rywalem który prowadził 5-1 i był leg od karty xDDDDD
0
@Huck od początku mówiłem, że miał wejście konia ale to nic nie znaczyło i po kontuzji nie wróci. miałem rację
2
jak już madryciak tak mówi to wiedz że to jest prawda
0
@Antimadridista_WR ojoj ktoś nie doczytał, że to nie jest oficjalny profil, ukamieniować!!!!!!!!!111oneone
co nie zmienia faktu, że odszedł z Sociedad do Bilbao co i tak go czyni w pewien sposób chorągiewą ;)
0
@dzefrej234 chłop trochę chorągiewa, z Sociedad do Bilbao, a w meczu Barcy przeciwko Bilbao wstawia post że Vamos Barca. jeszcze nie zdziwiłbym się jakby poszedł do Realu xD
1
@allien18 hehe bo wiecie kopł piłkę wysoko hehe becz00nia
4
realowi kibicują chorzy psychicznie ludzie. to wiadomo. ale że bilbao też?
5
co tam Niko Łyliams?
4
Lapcio jaki szef na fotelu
0
i cyk Nicole wypłakał zmiane xD
gdzie Lewy?
1
wchodzi paź Joana Garcii
0
Yamal hamulcowy
0
@Vurt kapitan izrael